Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl

W Patronite od 21.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Aktywizujemy osoby niepełnosprawne i seniorów. Dbamy o zdrowie, rozwój pasji i aktywność zawodową i społeczną osób z niepełnosprawnościami. Stawiamy na nogi i spełniamy marzenia o sprawności, rozwoju zawodowym czy treningach sportowych. Pomóż nam pomagać dalej ...

O Autorze

Niektórzy marzą o podróży dookoła świata, niektórzy by po latach po prostu wstać ... chociaż na chwilę...

To fantastyczne uczucie kiedy jako możemy pomagać spełniać marzenia naszych przyjaciół. Uwierzcie mi, pomaganie jest zaraźliwe i wciąga.

W 2015 roku jako osoba niepełnosprawna, wspólnie z grupą znajomych założyłem Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl. Życie nauczyło mnie, że nie niepełnosprawność nie może być wymówką i przeszkodą do samorealizacji - mimo przeciwności. Realizuje się na wielu polach i takie warunki chciałbym stwarzać osobą z niepełnościami. Zaczęło się od aktywizacji sportowej. Sport to dla osób niepełnosprawnych nie tylko forma aktywnej rehabilitacji, ale też możliwość rosnącej pewności siebie, tak ważnej dla osób które muszą na co dzień walczyć z przeciwnościami.

W kolejnych latach realizowaliśmy regularne bezpłatne zajęcia rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych ich opiekunów i seniorów.

O tym jak jest to potrzebne świadczą tysiące zabiegów, które już za Nami. Chcemy pomagać dalej, a Ty możesz nam w tym pomóc... Naszym celem jest zebranie środków, aby wykorzystując potencjał miejsca i sprzętu (którym dysponujemy) organizować kolejne turnusy rehabilitacyjne i pomagać kolejnym osobom, których łączna liczba dawno przekroczyła 100, a my chcemy aby przekroczyła 1000 !

Zapraszamy do drużyny #bedziemysprawniejsi. Poczuj rewelacyjny smak pomagania osobom niepełnosprawnym ich opiekunom i seniorom... 

Naszą działalność można śledzić na stronie www.sprawniejsi.pl. Z góry DZIĘKUJEMY za wsparcie


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika