Avatar użytkownika

Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wielkie dzięki, że jesteś z Nami

Dzięki Twojemu wsparciu kolejne osoby potrzebujące skorzystają z darmowej rehabilitacji, a Ty poczujesz się zdecydowanie lepiej ...
9 zł miesięcznie
WOW... Dziękujemy za wsparcie osób niepełnosprawnych

Jak pewnie wiesz organizujemy bezpłatne turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych ich opiekunów i seniorów w Świetlicy w Nieznanowicach (Świętokrzyskie). Jako Patron masz możliwość zgłosić dowolną osobą. Jeśli dzięki Waszemu wsparciu turnus ruszy Twoja osoba będzie miała pierwszeństwo w rekrutacji...
50 zł miesięcznie
Jesteś niesamowity - DZIĘKUJEMY

Czasem wspierają Nas firmy i osoby prywatne. Chcemy dodatkowo nagrodzić osoby wspierające Nas na tym progu publikacją loga, lub wskazanej nazwy na stronach internetowych, specjalne podziękowanie w materiałach wideo. Rozumiemy też, że możesz chcieć pozostać anonimowy. W takim wypadku przyjmij od Nas możliwość wskazania osoby potrzebującej która skorzysta z Naszego bezpłatnego turnusu - priorytetowo.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Aktywizujemy osoby niepełnosprawne i seniorów. Dbamy o zdrowie, rozwój pasji i aktywność zawodową i społeczną osób z niepełnosprawnościami. Stawiamy na nogi i spełniamy marzenia o sprawności, rozwoju zawodowym czy treningach sportowych. Pomóż nam pomagać dalej ...

Niektórzy marzą o podróży dookoła świata, niektórzy by po latach po prostu wstać ... chociaż na chwilę...

To fantastyczne uczucie kiedy jako możemy pomagać spełniać marzenia naszych przyjaciół. Uwierzcie mi, pomaganie jest zaraźliwe i wciąga.

W 2015 roku jako osoba niepełnosprawna, wspólnie z grupą znajomych założyłem Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl. Życie nauczyło mnie, że nie niepełnosprawność nie może być wymówką i przeszkodą do samorealizacji - mimo przeciwności. Realizuje się na wielu polach i takie warunki chciałbym stwarzać osobą z niepełnościami. Zaczęło się od aktywizacji sportowej. Sport to dla osób niepełnosprawnych nie tylko forma aktywnej rehabilitacji, ale też możliwość rosnącej pewności siebie, tak ważnej dla osób które muszą na co dzień walczyć z przeciwnościami.

W kolejnych latach realizowaliśmy regularne bezpłatne zajęcia rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych ich opiekunów i seniorów.

O tym jak jest to potrzebne świadczą tysiące zabiegów, które już za Nami. Chcemy pomagać dalej, a Ty możesz nam w tym pomóc... Naszym celem jest zebranie środków, aby wykorzystując potencjał miejsca i sprzętu (którym dysponujemy) organizować kolejne turnusy rehabilitacyjne i pomagać kolejnym osobom, których łączna liczba dawno przekroczyła 100, a my chcemy aby przekroczyła 1000 !

Zapraszamy do drużyny #bedziemysprawniejsi. Poczuj rewelacyjny smak pomagania osobom niepełnosprawnym ich opiekunom i seniorom... 

Naszą działalność można śledzić na stronie www.sprawniejsi.pl. Z góry DZIĘKUJEMY za wsparcie

Cele Autora

Darmowa rehabilitacja osób niepełnosprawnych i seniorom
  • 3 500 zł miesięcznie
  • 3 500 zł brakuje
0%
W przypadku osiągnięcia zakładanego celu uda się spełnić marzenie o stałej, całorocznej, bezpłatnej rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych ich opiekunów i seniorów. Wzorem poprzednio realizowanych projektów uda się w ten sposób blisko 200 osobom potrzebującym rocznie, zapewnić ponad 15 tysięcy zabiegów - rocznie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stowarzyszenie Sprawniejsi.pl już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.