Stać Mnie

W Patronite od 17.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1035

liczba Patronów: 700

4 patronów
30 zł miesięcznie
30 zł łącznie

Minimum egzystencjalne

500 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

470 zł

brakuje

Podobnie jak w życiu, są koszty które ponosić trzeba. Osiągnięcie tego poziomu pozwoli nam na spokojne kontynuowanie tego co do tej pory mogliście uświadczyć na naszych mediach.

W skład tego progu wchodzą opłaty za programy do montażu, dostęp do banków wideo, nasz operator oraz utrzymanie strony internetowej i promowanie strony na Facebooku.

Doszlifowanie jakości w studiu

2 500 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

2 470 zł

brakuje

Odkąd z radia przeszliśmy na studio telewizyjne możliwości się zwiększyły. Jednak dostępny sprzęt ma szereg ograniczeń, często też odpowiednich rzeczy po prostu nie mamy.

Suma ta pozwoli nam na zakup własnych mikroportów, odpowiedniego rekordera audio oraz obiektywów, tak by móc osiągnąć krystaliczną jakość nagrań w studiu.

Stać Mnie 2.0 - nagrania w plenerze

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 970 zł

brakuje

Jest to nasze marzenie, ponieważ odkąd zaczęliśmy nagrywać filmy chcemy robić więcej, lepiej i ciekawiej. Naturalnym krokiem jest wyjście poza studio i tworzenie treści w pięknych, klimatycznych i tematycznych lokalizacjach.

Środki z osiągniętego progu trafią na: sprzęt (stabilizatory, drony, lampy, blendy itd.) oraz opłacenie większej ekipy (montażysty, animatora, dźwiękowca i innych).