Stalowy Szok

W Patronite od 01.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1214

Liczba Patronów: 747

Zostań Patronem
Kup na prezent
18 patronów
215 miesięcznie
13 610 łącznie
2 lata temu otworzyłem kanał o kulturystyce, który w swojej niszy stał się jednym z najpopularniejszych w Polsce.

O Autorze

Bogowie Żelaza

Sport, sztuka, pokaz. Kulturystyka to dyscyplina, w której każdy znajdzie ciekawy dla siebie element, przede wszystkim dlatego, że stanowi ona przekrój wielu różnych dziedzin. Na pierwszym planie jest aspekt sportowy dotyczący samego treningu, zresztą w swojej definicji kulturystyka to ćwiczenia oporowe nakierowane na kształtowanie sylwetki. Do tego dochodzi sportowa rywalizacja, która odbywa się niekoniecznie na scenie, ale poza nią - na siłowni, w kuchni i w sali do treningu pozowania. 

Dlaczego Arnold wygrywał? Na pytanie to i wiele innych dotyczących historii kulturystyki odpowiadam w swoich materiałach, które umieszczam na Youtube od sierpnia 2018 roku. Przeszłość tej dyscypliny jest na tyle dynamiczna i intresująca, że wiele osób, które nawet czynnie jej nie uprawiają ciekawi właśnie ten element.

Przedstawiam także wydarzenia aktualne, jako że w kulturystyce cały czas zachodzą dynamiczne zmiany, zresztą analiza zawodów na scenie to sok, bez którego byłaby ona pozbawiona smaku ;)

Nie omijam także tematów kontrowersyjnych i może dla kulturystyki niewygodnych, dotyczących dopingu i jego wpływu na zdrowie zawodników.

Ocena sylwetek to coś, dla czego otworzyłem tą stroną Patronite. Uważam, że spojrzenie na sylwetkę przez osobę trzecią jest niezbędne do wyłapania - elementów dobrych oraz wad. W materiałach, w których oceniam sylwetki widzów nakierowuję jakie grupy mięśniowe wymagają spriorytetyzowania, a jakie są już odpowiednio rozwinięte i należy im poświęcać mniej uwagi. Pozwala to zbudować harmonijną i odpowiednio zbilansowaną sylwetkę, co bez krytycznego oka ciężko jest osiągnąć samemu a wręcz jest to niemożliwe. Omawiam także predyspozycje strukturalne, jako że do uprawiania tej dyscypliny na światowym poziomie, tak samo zresztą jak każdej, wymagane są odpowiednie predyspozycje genetyczne (nazywane talentem ;)).

Podcasty, filmy motywacyjne, rankingi. To wszystko także znajdzie się na moim kanale, gdzie staram się umieszczać szeroką gamę form dotyczących jednak zawsze tematu kulturystyki.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika