Avatar użytkownika

Stary Gracz Podcast

15
patronów
310 
miesięcznie
1 070 
łącznie
15
patronów
310 zł 1 070 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Symboliczne wsparcie podcastu i wyraz uznania od Was dla nas. Dziękujemy za wsparcie!
20 zł miesięcznie
W ramach tego progu oferujemy dostęp do prywatnego kanału dla Patronów na platformie Discord. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
50 zł miesięcznie
W ramach tego progu wsparcia oferujemy wcześniejszy dostęp do gotowego odcinka podcastu w wersji audio (na kilka dni przed premierą podcastu zazwyczaj), dostęp do prywatnego kanału na Discordzie dla Patronów i imienne podziękowania w każdym odcinku podcastu. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
100 zł miesięcznie
W ramach tego progu oferujemy wcześniejszy dostęp do odcinków w wersji audio i video (w miarę ich pojawienia się przed premierą), dostęp do prywatnego kanału na platformie Discord, imienne podziękowania w każdym odcinku podcastu, oraz możliwość spotkania z nami i porozmawiania na temat podcastu i tego co Was interesuje. Możliwość wzięcia udziału w nagraniu odcinka podcastu - 1 x kwartał.
Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stary Gracz Podcast w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Podcast o grach video i popkulturze. Rozmawiamy o grach video, komentujemy bieżące doniesienia ze świata elektronicznej rozrywki i nie stronimy od popkultury. Oczywiście zawsze z naciskiem na gry wideo!

 Audycja skierowana jest do graczy starych stażem, a nie tylko wiekiem. Pogadanki o tym w jakie gry się grało na przestrzeni tych paru dekad, a w jakie się gra aktualnie, ale przede wszystkim rozmowy na temat bieżących wydarzeń z branży gier, i aktualnie ogrywanych tytułach. Każdy odcinek charakteryzuje się tematem głównym, w ramach którego staramy się omówić kluczowe gry i dzieła popkultury z danego gatunku. Nie stronimy też od dobrych książek poświęconych gamingowi, a w kąciku popkulturalnym staramy się omówić wszystko to co oglądamy i czytamy jak już skończymy grać.

Podcastu audio można słuchać na wszystkich platformach, oraz oglądać w formie video na YouTube. Integralną częścią podcastu są social media, gdzie publikowane są różne artykuły, recenzje i felietony związane z grami i popkulturą, oraz grupa dyskusyjna słuchaczy na Facebook'u. Zapraszamy do wspierania naszego podcastu, bo chcielibyśmy móc się rozwijać i zacząć pokrywać miesięczne koszty produkcji odcinków i funkcjonowania podcastu. W zamian za wsparcie oferujemy wcześniejsze dostępy do odcinków, prywatny kanał dla patronów na discordzie i inne rzeczy. Dziękujemy!

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Stary Gracz Podcast w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stary Gracz Podcast już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bartek Boski
Bartek Boski
20 zł
Łukasz Piątkowski
Łukasz Piątkowski
10 zł
Gibi
Gibi
20 zł
Sebastian Pyka
Sebastian Pyka
20 zł
Piotr Gawin
Piotr Gawin
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.