Staszek Krawczyk

W Patronite od 03.07.2017

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 293

Liczba Patronów: 266

Zostań Patronem
59 patronów
1 315 miesięcznie
51 820 łącznie

Teksty na bieżąco

1 400 zł

miesięcznie

93%

osiągnięto

85 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego celu wprowadzę dodatkową formę wpisów na fanpage’u. Będą to cotygodniowe notki z linkami do wartościowych tekstów internetowych, które przeczytałem (w języku polskim lub angielskim), wraz z krótkimi opisami. Znaleziska te będę również stopniowo gromadził w archiwum dostępnym w sieci.

Pierwsza stówa!

100 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

W tej chwili zdarzają się okresy, w których trudniej mi znaleźć czas na fanpage – zwłaszcza wtedy, gdy akurat nie słyszę o niczym, co podnosiłoby mi ciśnienie i przykuwało do klawiatury. Po osiągnięciu tego celu będę mógł zagwarantować Wam zamieszczanie przynajmniej dwu obszerniejszych (w przybliżeniu 3-5 tys. znaków) notek w tygodniu. Czasami będą one dotyczyły zagadnień bieżących, a czasami – problemów długoterminowych.

Ożywić bloga!

250 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Pisanie dłuższych notek blogowych (na 5-6 i więcej tysięcy znaków) potrafi być czasochłonne, zwłaszcza wtedy, kiedy pełno w nich linków i przypisów. Możecie mieć pewność, że jeśli ten cel zostanie osiągnięty, będę publikował przynajmniej jeden wpis miesięcznie. (Jak wyglądają takie notki, zobaczyć można pod adresem https://stanislawkrawczyk.blogspot.com/).

Wszystko w jednym miejscu

600 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Kiedy uda się osiągnąć ten cel, skataloguję wszystkie swoje dłuższe wpisy facebookowe, zarówno z obecnego fanpage’a, jak i wcześniejszego (https://www.facebook.com/czucieioko/), a także notki z bloga (http://stanislawkrawczyk.blogspot.com/) i inne teksty publlicystyczne (np. z magazynu „Kontakt”). W ten sposób można będzie łatwo dotrzeć do wszystkich moich ważniejszych tekstów z ostatnich lat – część z nich zawiera informacje o problemach nadal żywych w sferze publicznej, a część ułatwi zorientowanie się, „jak to było”. Powstałą bazę danych udostępnię w sieci i odtąd będę ją uzupełniał na bieżąco.

Fantastyka naukowa

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Kiedy piszę te słowa, cel w postaci tysiąca złotych miesięcznie brzmi jak science fiction. Ale może za jakiś czas? Jeżeli kiedyś uda się dojść do tego miejsca, będę mógł traktować publicystykę już nie jako hobby, lecz jedno ze źródeł utrzymania. Wówczas notki na minimalnie 3 tysiące znaków będą pojawiały się na fanpage’u przynajmniej 3–4 razy w tygodniu. Ponadto wprowadzę kolejną formę swojej aktywności internetowej: oprócz wpisów facebookowych i blogowych zacznę przygotowywać podcasty.
Zostań Patronem