Bartosz Krzeszewski

W Patronite od 21.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
3 łącznie
Zaczęło się od schodów wspornikowych a skończy? Plan jest taki, żeby przerobić dom z lat 80-ych fajny azyl dla singla (z wieżyczką snajperską w razie apokalipsy zombie).

O Autorze

Niekończący się remont domu z początku lat 80-ych czyli w latach stanu wojennego i głębokiej komuny. Docelowo ma powstać willa dla singla, dom pasywny tani w obsłudze, ciepły i przytulny a jednocześnie nowoczesny. Dużo ciekawych pomysłów i rozwiązań architektonicznych a wszystko to udokumentowane i publikowane na bieżąco w serwisie YouTube. Nie będzie to na pewno dom w stylu Szwedzkim (IKEA). Drewno i plastik odpadają jako materiały konstrukcyjne i wykończeniowe - stawiamy na solidne i sprawdzone rozwiązania czyli stal, cement i piasek.

Schodek od którego, można powiedzieć, wszystko się zaczęło:

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika