Avatar użytkownika

Stowarzyszenie Stukot

15
patronów
680 
miesięcznie
19 710 
łącznie
15
patronów
680 zł 19 710 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Podziękowanie imienne na mediach społecznościowych Stowarzyszenia, dyplom Patrona wysłany na maila. Zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku.
10 zł miesięcznie
Podziękowanie imienne na mediach społecznościowych Stowarzyszenia, dyplom Patrona wysłany na maila oraz pocztówka z naszymi podopiecznymi. Zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku.
20 zł miesięcznie
Podziękowanie imienne na mediach społecznościowych Stowarzyszenia, dyplom Patrona wysłany na maila, jednorazowo pocztówka z naszymi podopiecznymi i zabawka dla psa lub kota robiona ręcznie przez członków Stowarzyszenia. Zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku.
50 zł miesięcznie
Podziękowanie imienne na mediach społecznościowych Stowarzyszenia, dyplom Patrona wysłany na maila, jednorazowo pocztówka z naszymi podopiecznymi, zabawka dla psa lub kota robiona ręcznie przez członków Stowarzyszenia oraz kubek ze Stukotem. Zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku.
70 zł miesięcznie
Podziękowanie imienne na mediach społecznościowych Stowarzyszenia, dyplom Patrona wysłany na maila, jednorazowo pocztówka z naszymi podopiecznymi, zabawka dla psa lub kota robiona ręcznie przez członków Stowarzyszenia oraz torba ze Stukotem. Zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
47 dostępnych miejsc
Podziękowanie imienne na mediach społecznościowych Stowarzyszenia, dyplom Patrona wysłany na maila, jednorazowo pocztówka z naszymi podopiecznymi, zabawka dla psa lub kota robiona ręcznie przez członków Stowarzyszenia oraz torba i kubek ze Stukotem. Zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku.
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
20 dostępnych miejsc
Podziękowanie imienne na mediach społecznościowych Stowarzyszenia, dyplom Patrona wysłany na maila, jednorazowo pocztówka z naszymi podopiecznymi, zabawka dla psa lub kota robiona ręcznie przez członków Stowarzyszenia oraz kubek, torba i kalendarz 2022/2023 ze Stukotem. Zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stowarzyszenie Stukot w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Działamy na rzecz ochrony zwierząt, zapobiegania ich bezdomności. Wierzymy w moc zmian systemowych i staramy się je wprowadzać. Ratujemy zwierzęta w potrzebie, kastrujemy, leczymy koty wolno żyjące, szukamy domów tym, które nie radzą sobie na wolności.

Nasze Stowarzyszenie działa od 2019 roku.

Przynieśliśmy już pomoc wielu kotom, ale nie mówimy ostatniego słowa – chcemy pomagać jeszcze więcej!
Skupiamy się na dbałości o dobrostan kotów wolno żyjących oraz ograniczaniu kociej bezdomności.

 • Pracujemy nad systemową poprawą życia zwierząt w Polsce, pomagamy gminom tworzyć poprawne, zgodne z ustawą o ochronie zwierząt programy opieki nad zwierzętami bezdomnymi i zapobiegania bezdomności, kontrolujemy ich realizację
 • Wspieramy ludzi w pomocy zwierzętom, uwrażliwiamy na ich krzywdę, edukujemy jak reagować, do kogo się zwracać w różnych wypadkach
 • Działamy w terenie -  przez wyłapywanie na kastrację i wypuszczanie w miejsca bytowania wpływamy na zmniejszanie bezdomności
 • Leczymy i opiekujemy się zwierzętami, które nie radzą sobie na wolności 
 • Szczególnie potrzebujące koty przyjmujemy do naszych domów tymczasowych i szukamy domów stałych.
 • Edukujemy jak mądrze pomagać zwierzętom i jak się nimi opiekować

 


 

Najwięcej naszej energii pochłaniają aktualnie najmłodsze kocięta, które mamy pod opieką. Trzy mioty (Miot Piekarski – Flan, Wuzetka, Dafi i Dafne, Piwniczaki – Czosnek i Oliwa oraz pięciokotowa zgraja bezimiennych jeszcze Oposów) dostarczają nam po równo: radości i troski.

Z myślą o kocich oseskach w naszej nowo otwartej kociarni stworzyliśmy wolierę, w której maluchy mogą dokazywać, ale przede wszystkim socjalizować się i zdrowo dorastać. Kiedy skończą 16 tygodni – dla wszystkich poszukamy odpowiedzialnych domów.


 

Rozkładamy także opiekuńczy parasol nad seniorami i kotami, które dotknęła choroba.
Ogrodnik, Filip, Bazia – to tylko niektórzy z naszych podopiecznych będących stałymi bywalcami bydgoskich lecznic weterynaryjnych. I choć faktury co miesiąc przyprawiają nas o bezsenność, to jednak nie zamierzamy się poddawać!

 

Ogrodnik z PNN
 
Filipek
 
Bazia

 

Pomóż nam w realizowaniu naszej zwierzęcej pasji i zostań naszym Patronem!
Każda złotówka jest dla nas cenna.

 

Na co przeznaczymy środki pieniężne z Patronite?

 • karma, zabawki, akcesoria dla kotów w domach tymczasowych,
 • kastracje, szczepienia, odrobaczanie naszych podopiecznych,
 • leczenie, zabiegi u lekarza weterynarii,
 • transportery, klatki-łapki, klatki kennelowe,
 • wszelkie "kocie" inicjatywy: spotkania, prelekcje, szkolenia,
 • wsparcie dla domów stałych,
 • i wiele innych potrzeb, aby kotom żyło się lepiej :)

 

Stowarzyszenie Stukot

www.stukot.org.pl

Bydgoszcz
nr konta: 88160014621827468600000001
NIP 5542972972
email: stowarzyszenie.stukot@gmail.com

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stowarzyszenie Stukot już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kasia Studzinska
Kasia Studzinska
100 zł
Maciej Kalinowski
Maciej Kalinowski
100 zł
Joanna Nowak
Joanna Nowak
20 zł
Marek Putz
Marek Putz
50 zł
Maciej Drożyński
Maciej Drożyński
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.