Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki Thorn

W Patronite od 19.11.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
2 240 zł łącznie

Odzyskanie Ereboru

3 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 500 zł

brakujeNa tym poziomie wsparcia jesteśmy w stanie opłacić wszystkie zobowiązania związane z utrzymaniem naszej siedziby. Składają się na to czynsz, opłaty za media, internet i środki czystości.

Jeżeli uda nam się osiągnąć ten pułap wsparcia, połowa kwoty powyżej 3500 zł będzie przeznaczana na zakup wybranych przez Patronów (Bohaterów Ereboru i Powierników Skarbca) materiałów na potrzeby Ereboru - zarówno gier czy książek, jak i sprzętu elektronicznego, mebli, czy innych pomocy które uznacie za stosowne. 

Fortyfikacje

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakujeOtrzymując 5000 zł miesięcznie Stowarzyszenie będzie mogło wynająć dodatkowe, trzecie pomieszczenie programowe rozbudowując swoją ofertę i umożliwiając prowadzenie większej liczby równoległych aktywności jednocześnie i nadać naszej siedzibie jeszcze bardziej inkluzywny charakter.

Spotkania w Hali Uczt

7 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 000 zł

brakujePrzy tym poziomie wsparcia za kwotę pozostałą po opłaceniu kosztów z niższych progów będziemy organizować spotkania z zaproszonymi i wytypowanymi przez Patronów (Bohaterów Ereboru i Powierników Skarbca) gośćmi zapewniając im transport, nocleg i honorarium. Mogą to być autorzy książek, gier fabularnych, blogerzy i youtuberzy.
Zostań Patronem