Strefa Wodza

W Patronite od 31.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 362

Liczba Patronów: 313

Zostań Patronem
Kup na prezent
60 patronów
1 500 miesięcznie
31 360 łącznie
WUC - taką ksywkę dostałem gdy tylko wstąpiłem do dominikanów. Nie miałem pojęcia, że okaże się tak znacząca w moim życiu. Ona była inspiracją do powstania na YouTube kanału STREFA WODZA, a później także fanpage, IG i podcastów. Mam tylko nadzieję, że nad wszystkim co robię czuwa jedyny WÓDZ.

O Autorze

Nazywam się Tomasz Nowak OP, jestem dominikaninem i wędrownym kaznodzieją. Zależy mi by, jak mówił św. Dominik, głosić wszystkim, wszędzie i na wszystkie sposoby. Oprócz głoszenia Ewangelii na ambonie, od kilku lat staram się głosić w internecie. Uczę siebie i innych kaznodziejstwa - prowadzę wykłady i warsztaty. Jestem autorem książek i audiobooków. Chcę w moją działalność włączać także tych, którzy mają, podobne do moich, pragnienia, abyśmy razem mogli innym i sobie wzajemnie służyć.

 

Chciałbym kontynuować dotychczasowe działania, ale także, z pomocą innych, rozwinąć działalność STREFY WODZA. Będzie to teraz możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Osobiście nie potrzebuję finansowej pomocy. Żyje w klasztorze i niczego mi nie potrzeba. Nie mam jednak środków, by uczciwie wynagrodzić pracowników Strefy Wodza i inwestować w rozwój tego kanału. Do tej pory wszyscy pracowaliśmy na zasadzie wolontariatu lub uzyskiwaliśmy dochody z innych źródeł. Teraz przestaje być to możliwe, stąd pomysł na Patronite. Jeśli więc widzicie sens w mojej działalności w tej formie, proszę o wsparcie. 

Konkrety znajdziecie w zakładce CELE - zajrzyjcie tam i zostańcie naszymi patronami!

 

Co jeszcze możecie znaleźć na Strefie Wodza?

 

 

 

 

Można mnie też znaleźć w takich internetowych miejscach jak:

LANGUSTA NA PALMIE, gdzie razem z o. Adamem Szustakiem nagrywamy MOCNO STRONNICZYCH
 

oraz w róznych seriach na DOMINIKANIE.PL

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anna
Anna
Próg: 10 zł
Anna Zielińska
Anna Zielińska
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Wojciech Fórman
Wojciech Fórman
Próg: 20 zł
Małgorzata Zielińska
Małgorzata Zielińska
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł