Subiektywno-Obiektywny

W Patronite od 07.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 miesięcznie
80 łącznie
Projekt Subiektywno-Obiektywny powstał na jesieni 2020 roku początkowo w formie bloga z regularnymi cotygodniowymi wpisami odnośnie różnych kwestii politycznych. W marcu 2021 do zespołu zaczęły dołączać kolejne osoby, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować cykliczne stałe rubryki.

O Autorze

Czym jest Subiektywno-Obiektywny?

Projekt Subiektywno-Obiektywny powstał na jesieni 2020 roku początkowo w formie bloga z regularnymi cotygodniowymi wpisami odnośnie różnych kwestii politycznych. W marcu 2021 do zespołu zaczęły dołączać kolejne osoby, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować cykliczne stałe rubryki.

Wprowadziliśmy:

7 lutego 2022 roku, niemalże w rocznicę funkcjonowania projektu Subiektywno-Obiektywny wystartowaliśmy z podcastem Status Quo, w którym omawiamy poszczególne tematy. Odcinki cyklicznie publikowane są w każdą środę na YouTube i Spotify.

Youtube:

Spotify:

Poza realizacją podcastu nadal prowadzimy działalność pisarską na stronie, gdzie realizujemy poszczególne sekcje takie jak:

 

Strefa opinii - cykliczne teksty, felietony komentujące zarówno aktualną sytuację w kraju, ale nie tylko. Opinie dotyczą zarówno kwestii politycznych, jak i społecznych oraz cotygodniowy felieton na tematy finansowo-podatkowe. 

Rozmowy - strefa wywiadów z ważnymi politykami, którzy codziennie zasiadają w ławach Sejmowych.

W oparach absurdu - subiektywny przegląd tygodnia z bardzo mocnym przymrużeniem oka

Dlaczego Patronite?

Dotychczas wszystko robimy i nadal będziemy robić głównie z pasji tworząc obiektywne miejsce przekazywania myśli oraz prezentowania obiektywnych treści.

Jednakże chcemy się ciągle rozwijać oraz tworzyć nowe treści nie tylko w formie pisanej, ale planujemy rozwój w kierunku video treści, a wszystko to wiąże się z kolejnymi nakładami finansowymi. Chcemy tworzyć niezależnie stąd kierujemy się w kierunku Patronów, którzy chcieliby zostać częścią naszej społeczności wspólnie tworząc obywatelski portal. 

Na co w praktyce przeznaczymy wsparcie?

Przede wszystkim na powiększenie serwerów, żeby móc jeszcze więcej treści zamieszczać na stronie. Dodatkowo zainwestujemy to w sprzęt do produkcji video treści: odpowiednia kamera, mikrofony, programy do obróbki audio, video, zdjęć etc. Docelowo chcielibyśmy nie tylko umieszczać nagrane materiały, ale również prowadzić na żywo transmisje, więc również w programy do streamingu.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent