Avatar użytkownika

Sw@da

0
patronów
0 
miesięcznie
138 
łącznie
0
patronów
0 zł 138 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

6 zł miesięcznie
Piona - kupię kilogram cebuli. Kupiłbym półramki fajek, gdybym palił ale rzuciłem w październiku 2022.
23 zł miesięcznie
Wjeżdżają grube nominały. Za taki hajs - wbijasz na oficjalną listę Patronów i kolorową planszę, którą ziomy zrobią, a która oficjalnie będzie leciała z w storikachna moim IG i TikTokuprzy każdej kolejnej rolce.
36 zł miesięcznie
Jeśli wrzucasz tak wyśrubowany hajs - wbijasz na oficjalną listę patronów. Dostajesz też prapremierowy dostęp do moich wydawnictw w formie cyfrowej za darmo. Jakikolwiek utwór, któego będę głównym twórcą - masz do niego dostęp przed wszystkimi. Elo!
57 zł miesięcznie
Chyba robisz w bitcoinie biznesy skoro Cię stać na przerzucanie takiej pengi. Zakładam, że masz samochód z 21 wieku. Nie narzekam. Za 57 złotych polskich zbierasz to co w poprzednich progach plus łapiesz się na wszystkie wydawnictwa fizyczne (przynajmniej jedno w roku) w wersji deluxe). Jeśli akurat nic w danym roku nie wydam, kupię Ci płytę Malika Montany albo Kapeli ze wsi Warszawa albo coś fajnego po prostu. Pudlasze szcze ne wmerło.
120 zł miesięcznie
Chyba pobłądziłaś/eś. To nie onlyfans. Tyle hajsu nikt nie ma.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Sw@da w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Gangsta-folkowo-afrobeatowe biciki, o które wszyscy dzielnie walczyliśmy. Biała broń, mniejszości, nielegalne bimbrownie i dużo reggaetonowego basu.

Elo. Za zebrany hajs kupuję eleganckie chwile i syntezatory analogowe. Chcesz wspierać mnie w tworzeniu gangsta-folkowych podlaskich bicików ? No to piona. Powstaną dzięki twojemu wkładowi. Nie będę marnotrawił dni tylko ze zdwojoną energią czesał rodzime Podlasie w poszukiwaniu inspiracji. Sam oraz z najzajebistszymi artystami. 

 

Fot: Karol Moch

 

 


 

Komunikuję się głównie poprzez instagramowe rolki ale skoro tu nie mogę umieścić rolek, tiktoków ani shortów - wrzucam swoje randomowe wideo. Też ładne, co nie? 

 

 

Dzięki za wsparcie. Podlaskie ulice w mniejszych i większych miejscowościach nigdy nie zapominają. 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Sw@da już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Joanna Krukowska
Joanna Krukowska
23 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.