Avatar użytkownika

Dawid Droździk

0
patronów
0 
miesięcznie
480 
łącznie
0
patronów
0 zł 480 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Piątka na początek! Kwota niewielka, ale zacna!
Za nią, podziękuję Ci na FB!
10 zł miesięcznie
To już większa kwota wsparcia!
Za to podziękuję na FB!
25 zł miesięcznie
Za to mogę już zakupić baterie!
Ta kwota gwarantuje Ci podziękowania na FB i otrzymasz honorowe miejsce patrona w przypiętym poście na FB

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dawid Droździk w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nazywam się Dawid i jestem operatorem maszyn budowlanych z zamiłowania. Uwielbiam ciężki sprzęt i lubię dzielić się swoją pracą i doświadczeniem z innymi na YT oraz FB

Cześć, mam na imię Dawid i chcę podzielić się z Wami swoją pasją!

 

Moja pasja to maszyny budowlane, których zresztą jestem operatorem. Prowadzę fanpage na Facebook i kanał na YouTube o nazwie "Świat Operatora".

Świat Operatora powstał na przełomie 2014 i 2015r. Przeglądając kanały i szukając informacji na tema maszyn stwierdziłem, że nikt tego nie robi w Polsce. Postanowiłem sam wystartować z tym, aby pasjonaci maszyn mogli je oglądać, jak pracują na naszej ziemi. Do tego napotykając świeżych operatorów i pomagając im moim doświadczeniem. Stwierdziłem, że czas aby zacząć nagrywać poradniki z obsługi maszyn. Po jakimś czasie przyszedł dla mnie ciężki czas przez który, Świat Operatora był mało aktualizowany, lecz żona i syn byli i są dla mnie najważniejsi. W tym roku zainwestowałem w kamerę sony i parę innych rzeczy (a to nie są tanie rzeczy :P - jak mawia klasyk). Dzięki czemu teraz mogę nagrywać częściej i więcej Wam pokazywać i robić to w jakości 4K, a nie kalkulatorem.

Często się ze mną kontaktujecie poprzez FB i zawsze Wam pomagam i staram się doradzić na tyle ile sam potrafię. Czemu? Bo po prostu lubię pomagać. 

Na FB wrzucam zdjęcia z mojej pracy i tego co aktualnie robię na budowie, abyście mogli zobaczyć: gdzie jestem, na jakim etapie są prace, na jakim sprzęcie pracuję i jakie technologie do tego wykorzystuje.

Na kanale YT wgrywam filmy również z mojej pracy, do tego filmiki z imprez sektora budowlanego, porady o obsłudze maszyn dla świeżych operatorów, a także na co zwracać uwagę przy pracy. Czasami wrzucę też randomowy filmik z mojego życia i innych rzeczy które chciałbym Wam pokazać

Wsparcie z tego serwisu chciałbym przeznaczyć na dalszy rozwój Świata Operatora. Gdyż kamery i akcesoria do nich nie są tanie, a także inne projekty związane z maszynami które chciałbym zrealizować, lecz to nie są tanie rzeczy ;)

Porada z prezentacją napinania gąsienic

Oto jak pracuję

Moja praca widziana moimi oczami

Cele Autora

Rozwój
  • 750 zł miesięcznie
  • 750 zł brakuje
0%
Już dzięki tej kwocie będę mógł sprawniej zająć się montażem filmów i zakupem potrzebnych rzeczy, aby móc nagrywać więcej dla Was, profesjonalne programy kosztują, karty pamięci dyski twarde itp też :)
Hiper napęd rozwojowy
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 500 zł brakuje
0%
Dzięki takiej miesięcznej kwocie, mogę dokupić kolejne kamery lub lepszy aparat fotograficzny. Będzie więcej zdjęć lepszej jakości oraz filmy z różnych perspektyw jednocześnie. Do tego pomoże ta kwota w pokryciu kosztów zakupu innego nowego sprzętu, który bardzo mi pomoże
Projekt marzeń!
  • 8 500 zł miesięcznie
  • 8 500 zł brakuje
0%
Przy osiągnięciu tej niemałej kwoty miesięcznie, byłbym w stanie zainwestować w projekt, który byłby jedyny taki w PL, a w którym każdy z Was miałby swój udział. Jak się uda dobić do tego celu to na YT przedstawię Wam czym ten projekt jest! :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dawid Droździk już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marcin Górka
Marcin Górka
25 zł
klejnus
klejnus
25 zł
Karolina Monika Klejna
Karolina Monika Klejna
25 zł
Tomasz Trzaskowski
Tomasz Trzaskowski
10 zł
g_r_e_g_o_r_y
g_r_e_g_o_r_y
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.