Sylwia Przetak

W Patronite od 18.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 506

Liczba Patronów: 656

Zostań Patronem
Kup na prezent
27 patronów
1 125 miesięcznie
Sylwia Przetak

Jestem wokalistką!                                     
Od niedawna ruszyłam z moim kanałem na YT. Kocham stare polskie nieodkryte piosenki, uwielbiam muzykę bajkową i musicalową. Staram się tworzyć klimat, który poprzez wspaniałe teksty i melodie niesie coś więcej za sobą.

O Autorze

Cześć z tej strony Sylwia Przetak!

Jestem wokalistką!

 Od niedawna ruszyłam z moim kanałem na Youtubie. Kocham stare polskie nieodkryte piosenki, uwielbiam muzykę bajkową i musicalową. Staram się tworzyć klimat, który poprzez wspaniałe teksty i melodie niesie coś więcej za sobą:) Do dopełnienia całości niezbędny jest pianista, który nagra podkład w innej aranżacji, tworząc wyjątkowy i niepowtarzalny klimat piosenek. Większość aranżacji wykonał niezastąpiony, wyjątkowy Rafał Stępień. Zapraszam na kanał również wokalistów, z którymi mam zaszczyt zaśpiewać wyjątkowe duety. 

 

Pierwsze kroki..

Swoje umiejętności wokalne rozwijałam przy Studiu Artystycznym Metro, następnie w Teatrze N.O.R.A. i PSM im. F Chopina w Warszawie na wydziale – Wokalistyka Estradowa. 


Aktualnie jestem wokalistką Studia Accantus, frontmenką zespołu "Syreny". Na co dzień śpiewam chórki w programie muzycznym: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Współpracuję również z Mazowieckim Teatrem Muzycznym, spektakl – „AWANTURA W MOLLDURZE”.

Miałam okazję współpracować z artystami polskiej sceny muzycznej m.in: Kasią Cerekwicką, Marylą Rodowicz, Sławkiem Uniatowskim czy Sanah.

 

 

Wasza pomoc!

Prowadzenie kanału to ogromne obciążenie finansowe, na co składa się m.in. studio nagraniowe, sprzęt, materiały muzyczne (nuty), aranżacja i nagranie podkładu muzycznego, montaż, wynajem miejsca, opłacenie wykonawców - gości. 

Dotychczas wszystko finansowane było przez stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - "Kultura w sieci".  Niestety stypendium dobiegło końca, a żeby kanał mógł funkcjonować i się rozwijać potrzebna mi jest Wasza pomoc. 

 

Dotychczasowe nagrania Youtube!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Łukasz Głodkowski
Łukasz Głodkowski
Próg: 50 zł
Anton Ostrovsky
Anton Ostrovsky
Próg: 50 zł
Paweł Homenko
Paweł Homenko
Próg: 50 zł
Łukasz Głodkowski
Łukasz Głodkowski
Próg: 100 zł
Daniel Barbarski
Daniel Barbarski
Próg: 30 zł
Patrycja Gardocka
Patrycja Gardocka
Próg: 5 zł