Avatar użytkownika

Magiczny Świat Książki i nie tylko | Sylwia Węgielewska

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Cieszę się, że jesteś i chcesz dorzucić swoją cegiełkę do tego, by mnie wesprzeć :)

10 zł miesięcznie
Dziękuję! :)
Dycha - dla jednych to dużo, dla innych mało. A dla mnie liczy się po prostu to, że jesteś i mi ufasz :)
20 zł miesięcznie
Ojej!
Widzę, że naprawdę doceniasz to, co robię. Bardzo Ci dziękuję :)

W zamian umieszczę (o ile się zgodzisz) Twoje imię i nazwisko (nazwę na Patronite) na liście "Patronów" w zakładce mojego bloga. Niech wszyscy wiedzą, że stanowisz część społeczności wspierającej moje działania w sieci.
50 zł miesięcznie
Widzę, że szalejesz :D
Jest mi niezmiernie miło, że jesteś - ufasz mi i doceniasz to, czym się zajmuję.

W zamian otrzymasz to, co w poprzednim progu oraz otrzymasz możliwość dołączenia do prywatnej grupy na FB, stworzonej specjalnie dla moich Patronów :) Obiecuję, że o ile będziesz aktywny w grupie, ja również będę tam często zaglądać :) Masz do mnie jakieś pytania, chcesz się ze mną czymś podzielić, albo masz ochotę po prostu pogadać? Ta grupa powstała właśnie w tym celu :)
100 zł miesięcznie
Czyste szaleństwo!!
Nie wiem, co powiedzieć... Bardzo, bardzo dziękuję <3

W zamian otrzymasz to, co w poprzednim progu oraz możliwość zaproponowania mi raz na kwartał tytułu książki bądź filmu (z gatunków, którymi się zajmuję) do przeczytania bądź obejrzenia w niedalekiej przyszłości, o których będę mogła napisać później na moim blogu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Magiczny Świat Książki i nie tylko | Sylwia Węgielewska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Kim jestem? Kobietą… żoną… matką.
Czym się interesuję? Literaturą, filmem i fotografią.
Fajnie, że jesteś tu ze mną :)

Mój blog „Magiczny Świat Książki i nie tylko” powstał na początku 2012 roku - z potrzeby serca i dzielenia się z innymi własną pasją. Pierwotnie pojawiały się na nim jedynie recenzje przeczytanych przeze mnie książek, lecz z czasem doszły również wpisy dotyczące obejrzanych przeze mnie filmów czy seriali. Gdy teraz o tym piszę, na moim blogu znajduje się ponad 1500 tysiąca recenzji przeczytanych przeze mnie książek i blisko 70 filmów. Objęłam też patronatem medialnym 44 książki

Blog znalazł się dwukrotnie na liście finalistów konkursu na blog roku eBuka – w 2013 i 2014 roku.

Co czytam? Głównie kryminały, thrillery oraz horrory, a także fantastykę. Gdy urodziła się moja córka, przez wiele lat sięgałam po różne pozycje z literatury dziecięcej, systematycznie pisząc o nich na moim blogu, aby czytelnicy wiedzieli, po które z nich warto sięgnąć i zainteresować nimi własne dzieci. 

Co oglądam? Tu podobnie do książek – przede wszystkim horrory i filmy fantastyczne, ale też nie przejdę obojętnie obok fajnej komedii, nawet tej romantycznej. Poza filmami? Seriale! To zło w czystej postaci, gdyż uzależniają człowieka :)) 

Jednak nie samymi książkami czy filmami człowiek żyje :) Jak wspominałam wcześniej, interesuję się również fotografią - zwłaszcza makrofotografią. Sprzęt (dobry aparat czy obiektywy nie są niestety tanie). Moje zdjęcia dodaję systematycznie na stronie GuruShots oraz YouPic. Niektóre z nich możesz obejrzeć w mojej Galerii :) 

Dlaczego Patronite? Wydaje mi się, że przez te wszystkie lata, odkąd prowadzę bloga, udało mi się zebrać wokół siebie fajną społeczność. Myślę, że niektórzy chcieliby móc wspierać mnie w tym, co robię. Z waszym wsparciem będzie mi łatwiej móc oddawać się moim pasjom oraz dalej istnieć w wirtualnej rzeczywistości, pisząc o tym, co mnie interesuje. Już teraz dziękuję wam za waszą obecność i chęć pomocy. 

 

 

Cele Autora

Utrzymanie strony
  • 40 zł miesięcznie
  • 40 zł brakuje
0%
Ta kwota pozwoli mi na utrzymanie miejsca na serwerze, na którym znajduje się mój blog wraz z certyfikatem SSL i opłaceniem domeny ze średnim wyliczeniem miesięcznym.
Kulturalnie
  • 250 zł miesięcznie
  • 250 zł brakuje
0%
Nie oszukujmy się - książki czy filmy, a także dostęp do abonamentowych platform streamingowych swoje kosztują. Dzięki waszemu wsparciu będzie mi łatwiej zdobyć nowe tytuły bądź obejrzeć nieznane dotąd produkcje, o których będę mogła później pisać na moim blogu.
Spokojna głowa
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 500 zł brakuje
0%
Dzięki temu nie będę musiała bać się o swoje jutro i w pełni poświęcić temu, co kocham najbardziej - swoim pasjom.
Fotograficzne marzenia
  • 3 500 zł miesięcznie
  • 3 500 zł brakuje
0%
Sprzęt fotograficzny - dobry sprzęt - to spory wydatek. Porządny korpus (pełna klatka), specjalistyczne jasne obiektywy czy różnego typu akcesoria niestety swoje kosztują. Dzięki waszemu wsparciu będę mogła rozwijać się w kierunku fotografii i z czasem moje zdjęcia będą na pewno lepsze :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Magiczny Świat Książki i nie tylko | Sylwia Węgielewska już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.