Syrenka CX - Cyclocross Warszawa

W Patronite od 31.01.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 661

Liczba Patronów: 530

Zostań Patronem
Kup na prezent
36 patronów
780 miesięcznie
40 980 łącznie
Syrenka CX to inicjatywa promująca kolarstwo przełajowe w Warszawie. Trenujemy i ścigamy się wspólnie zimą budując dobrą formę na lato.

O Autorze

Łączy nas pasja do cyclocrossu i chcemy, żeby kolarstwo przełajowe nie tylko odrodziło się w Warszawie, ale rozwijało się. Chcemy organizować otwarte treningi, ustawki, wyścigi, budować rundy przełajowe i animować środowisko, tak żeby z roku na rok było nas coraz więcej. 

Działamy od jesieni 2016 i w tym czasie zorganizowaliśmy kilka ustawek i kilkadziesiąt otwartych treningów, w których wzięło kilkadziesiąt osób. 

W sezonie 2016/17 trenowaliśmy, a przede wszystkim bawiliśmy się wspólnie na terenie Stadionu Syrenki - stąd też wzięła się nazwa inicjatywy.  Poniżej wideo autorstwa Maćka Hop (Hop Cycling) z jednej z Ustawek.

W sezonie 2017/18 eksplorujemy Warszawę w poszukiwaniu przełajowych miejscówek. Można nas było spotkać w wielu dzielnicach Warszawy. Trenujemy nie tylko w weekendy, ale spotykamy się także na wieczornych treningach przy sztucznym oświetleniu. 

W styczniu 2018 jako projekt do Budżetu Partycypacyjnego zgłosiliśmy pomysł uporządkowania terenu Fortu Augustówka i stworzenia miejsca przyjaznego biegom przełajowym i kolarstwu przełajowemu. 

Pomysł na Patronite to poniekąd efekt ludzi związanych z projektem Syrenka CX i biorących w nim udział, którzy chcą by dalej się rozwijał...


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika