Fundacja SysOps / DevOps Polska

W Patronite od 17.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 859

Liczba Patronów: 1201

Zostań Patronem
6 patronów
280 miesięcznie
2 020 łącznie
SysOps / DevOps Polska to największa społeczność administratorów IT w Polsce, którzy wspierają się w swojej pracy i przekładają to na znajomości offline. Organizacja MeetUpów i szkoleń dla Was to czysta przyjemność. Z Waszym wsparciem może być ich jeszcze więcej i mogą być jeszcze ciekawsze!

O Autorze

Spotykamy się na MeetUpach w 6 miastach w Polsce: Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach - dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i wspólnie spędzamy czas.

W okresie pandemii nie pozostajemy bierni i przeszliśmy na ten okres do sieci organizując MeetUpy online:


Moderujemy cztery grupy tematyczne, do których należy łącznie kilkadziesiąt tysięcy specjalistów. Dołączcie do nich:

SysOps/DevOps Polska - grupa główna
SysOps/DevOps Polska - po godzinach
SysOps/DevOps Polska - Hosting
SecOps Polska 

Bierzemy aktywny udział w konferencjach branżowych organizując panele, ścieżki edukacyjne czy występując w roli prelegentów. W ramach SO/DO, od czerwca 2018 realizujemy pełnowymiarowe szkolenia dla przyszłych i obecnych administratorów IT.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni