Stary Znowu Gra

W Patronite od 08.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1863

Liczba Patronów: 1312

Zostań Patronem
5 patronów
48 miesięcznie
1 390 łącznie
"Gramy po nocach i kiblach..." wymyślony na kolanie slogan stał się wizytówką naszej społeczności. Smagani trudem codziennego życia, chronicznie niewyspani -my, dojrzali gracze wychowani na Top Secret, Secret Service, Resecie czy Gamblerze żyjemy i mamy się dobrze.

O Autorze

Krótko o nas

,,Stary znowu gra’’ to blog, który w niespełna jeden rok zgromadził wokół siebie dziesięć tysięcy dorosłych graczy. Coś, co z początku miało być tylko zajawką umilającą mi czas w trakcie wracania do zdrowia po ciężkim wypadku, przerodziło się w projekt niemal na pełen etat.  ,,Kolejny blog’’ traktujący o grach wideo, stał się miejscem spotkań utrudzonych życiem graczy, przestrzenią luźnych pogaduch i głębszych dyskusji oraz w pewnym sensie wyznacznikiem stylu życia. Rano- praca, popołudnie- rodzina, noc- nasze hobby. To wzór powtarzany przez większość z nas. Nie ma znaczenia, czy grasz na topowej konfiguracji konsoli czy na blaszaku sprzed kilkunastu lat, jesteś pro czy ledwo ogarniasz na ,,łatwym’’. Liczy się to, że pomimo upływu lat kochasz gry, czasem biorąc na klatę pogardliwe spojrzenie najbliższych, zajmujących się ,,poważnymi sprawami’’. Traktowani półżartem, półserio przez otoczenie i spisani na straty przez większość deweloperów gier komputerowych, tworzymy niepowtarzalną społeczność cechującą się otwartością i kulturą słowa. Bo Stary Znowu Gra to nie tylko ja, ale my wszyscy. Dzięki wspaniałemu zespołowi ochotników wchodzimy odważnie w publicystykę i materiały wideo- wszystko dopasowane stylem i oczekiwaniami do Waszych wymagań.

Po co ten patronite?

Patronite obok prywatnego jest jedyną możliwą formą pozyskania funduszy na utrzymanie i dalszy rozwój naszej idei przy utrzymaniu pożądanego stopnia obiektywności. Nie jesteśmy zamknięci na sponsorów, ale w dobie agresywnego product placement, wybierzemy tylko takich, którzy zgadzają się z naszą wizją i misją projektu.

Plany na przyszłość

Nie możemy żyć w teraźniejszości nie myśląc o przyszłości dlatego posiadamy klarowną wizję dla naszego projektu. Pragniemy stworzyć znaczący portal opiniotwórczy sprostający wymaganiom co do treści i formy starszych graczy. Wierzymy, że poprzez zaznaczenie naszej obecności na rynku gier wpłyniemy na pozytywnie na poprawienie jakości wydawanych tytułów.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Morham Haplo
Morham Haplo
Próg: 3 zł
Michał Karpiński
Michał Karpiński
Próg: 20 zł
Natalia Koniuch
Natalia Koniuch
Próg: 5 zł
Katarzyna Biber
Katarzyna Biber
Próg: 10 zł