Avatar użytkownika

Tanecznik.podcast

4
patronów
180 
miesięcznie
1 610 
łącznie
4
patronów
180 zł 1 610 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Każdym odcinkiem wysyłamy moc dobrej tanecznej energi :)
20 zł miesięcznie
Dziękujemy za wsparcie! Pozdrowimy Was na antenie jako naszych wspierających :)
30 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Jest już wymierne :) Do takich patronów powędruje newsletter z specjalnie zebranymi odcinkami tanecznikowymi. Będziemy je dobierać tematycznie, by co miesiąc każdy mógł znaleźć coś ciekawego.
50 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Poza newslterremi należącym się w poprzedniej puli zorganizujemy dla tych Patronów i Patronek spotkanie on-line by móc rozwinąć na żywo tematy tanecznikowe. Miałoby ono charakter webinaru odbywającego się raz na kwartał. W tzw. między czasie będziemy zbierać od Was tematy, które podczas takiego spotkania chcielibyście poruszyć. Tematy można słać albo na IG albo mailowo.
100 zł miesięcznie
Taki patrnonat zasługuje już na odcinek. Wiemy, że każde z Was ma różne kręgi zainteresowań i czasem chciałoby posłuchać innych osób, także poza kwartalnymi spotkaniami z ludzmi zaangażowanymi w wsparcie chcemy dać Wam możliwość wyboru tematu swojego odcinka lub gościa którego zaprosimy do siebie. Jak to z gośćmi bywa, nie zawsze terminarze na takie spotkanie pozwolą od razu, ale z pewnością nam nie umknie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Tanecznik.podcast w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tanecznik to wirtualny parkiet w formie podcastu, na którym prowadzeni w lekkich rytmach przez dwie pasjonatki dowiecie sie czym taniec jest, co się robi by sie wydarzył oraz jak zostać bohaterem „Dirty Dancing” w życiu.

Tanecznik to pierwszy taki podcast o tańcu. Dwie dziewczyny zaangażowane od lat w społeczność taneczą biorą na tapet wszystkie tematy związane z tańcem. Wiele rozmów z gośćmi i gościniami owocuje szeregiem porad dla tancerzy, albo przemyśleniami mogącymi ułatwić zwykłą codzienność. Prowadzimy podcast w formie swobodnej rozmowy, która mogłaby się wydarzyć przy dowolnym stoliku, przy dobrej kawie, ale byłaby taką, która zapada w pamięci na długo. 

Pomysł na Tanecznik.Podcast zrodził się przypadkiem, choć chyba w głowie każdej z Nas powstawał latami. Jedno spotkanie wtedy prawie sobie nieznanych dwóch tanecznych dusz, zaowocowało przyjaźnią oraz powstaniem pomysłu na pierwsze 20 odcinków. Okazało się bowiem, że wspólne doświadczenia, obcowanie w środowisku tanecznym od wielu lat, obserwacje poczynione na imprezach i festiwalach, prowokują nas do wielogodzinnych rozmów i rozważań. A do tego jeśli dodać gości, którzy mają swoje przemyślenia wychodzi materiał na kilka sezonów rozmów o tańcu. Bo jak się okazuje, taniec odbywa się nie tylko w ciele, ale także a może przede wszystkim. – w głowie.

DaNutka czyli Danusia Pietrzak – instruktorka salsy krakowskiej szkoły Forum Tańca, dyplomowana instruktorka Son Moderno, znana z niekonwencjonalnych form powitań (głównie skacze na ludzi) oraz wiecznego uśmiechu. Na imprezach poza tym, że stara się obtańczyć wszystkich – panie i panów, to bacznie obserwuje oraz prowadzi wielogodzinne dysputy (dlatego zawsze wychodzi ostatnia)

DaNutka IG

Kochmańska czyli Magda Kochmańska od 10 lat związana z Sabrosa Dance Studio którą współprowadzi oraz uczy tańców kubańskich, Stara się połączyć wszystkie te role z byciem przykładną żoną i matką dzieci i psów, co ma różne skutki (m.in. nagrania z dziećmi w tle albo z Buniem). Odkąd skończyła psychologię sportu strasznie się wymądrza, więc prosimy o wyrozumiałość 😉

Kochmańska IG

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Tanecznik.podcast w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Tanecznik.podcast już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marta Baścikowska
Marta Baścikowska
10 zł
Martyna Wieczorek
Martyna Wieczorek
50 zł
Anonimowy patron
100 zł
Piotr Masłowski
Piotr Masłowski
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.