Tanie Slow Fashion

W Patronite od 22.12.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 818

Liczba Patronów: 304

Zostań Patronem
Kup na prezent
69 patronów
590 miesięcznie
1 280 łącznie
Slow fashion to młody ruch na rynku ubraniowym. Powstał w opozycji do popularnej fast fashion, czyli szybkiej mody dyktowanej chwilowymi trendami. Zachęca nas do świadomego kupowania - chodzi więc przede wszystkim o społeczną odpowiedzialność. Zapraszamy do wsparcia grupy sprzedażowej! :)

O Autorze

Zapraszamy wszystkich do wsparcia grupy sprzedażowej, która ma na celu dawanie ubraniom drugiego życia! 
 

Grupa Tanie Slow Fashion powstała w celu zastopowania idei fast fashion.


Jestem Nikol i kilka lat temu zaczęłam interesować się składami odzieży, zauważyłam wtedy, jak ciężko kupić dobrej jakości sweter w sieciówce za atrakcyjną cenę.

 

Właśnie w tamtym momencie wpadłam na pomysł stworzenia w sieci miejsca, gdzie będziemy mogły kupić rzeczy dobre jakościowo jak i lepszych marek za mniejsza cenę!

Utworzenie grupy na Facebooku był bardzo spontaniczny! Obudziłam się rano i stwierdziłam, że to właśnie ten dzień.

I się udało! Stworzyłam miejsce gdzie ponad 3500 Pań sprzedają, kupują i spędzają czas na grupie!

Grupa z dnia na dzień się powiększa! Dołączają do nas nowe Panie które z wielką chęcią kupują jak i wyprzedają swoją garderobę!

W przyszłości pragnę wprowadzić na grupie również możliwość sprzedaży odzieży męskiej oraz dziecięcej! 
 

Wszystkie posty na grupie są weryfikowane pod względem oryginalności oraz staramy się, aby każdy z postów posiadał opis zawierający cenę, wymiary oraz wyraźne i schludne zdjęcia.

Na grupie możemy zakupić jak i również sprzedać odzież damską, dodatki, buty, biżuterie i wiele innych!

Na grupie bardzo często można zakupić również produkty handmade!

Wszystkie osoby zachęcam do dołączenia do grupy! Tworzymy naprawdę świetne miejsce - pełne luzu i śmiechu! 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika