W Patronite od 12.10.2018

Lubię pracować i jest to dla mnie sensem życia. Pracuję dla syna, córki i żony. Nie lubię kolorować, więc dzielę się życiem "tak jak jest" - staram się zbudować dom, ustabilizować nasze życie i dać radość wszystkim, którzy żyją pod naszym dachem. Do roboty! Tata w Pracy.

O Autorze

Tata w Pracy to coś co robimy całą rodziną. Zaczynałem pisać sam, żeby poprawić swój warsztat w pracy. W momencie kiedy miałem tej za dużo pracy, pisać zaczęła moja żona. Dzieciaki też znalazły swoje miejsce.

Bruno lubi PlayStation, a przez miłość do Minecrafta zaczyna interesować się YouTubem. Ale wszystko powoli, najpierw szkoła! :)

Jesteśmy obecni w Sieci, ale nie czujemy presji. Robimy to przede wszystkim, żeby udowadniać sobie, że można mieć rodzinę i spełniać swoje ambicje, czuć radość i pokonywać kolejne przeciwności losu.

Poza naszymi rękami do pracy, mamy też kilkanaście łap: Baron, Burda, Brawurka, Bójka i Tylda. Wszystkie zwierzęce ofiary losu mają miejsce pod naszym dachem :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)