Tawerna Sesje RPG

W Patronite od 19.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 948

Liczba Patronów: 456

Zostań Patronem
Kup na prezent
37 patronów
370 miesięcznie
13 460 łącznie
Tawerna Sesje RPG to kanał na YouTube poświęcony grom fabularnym. Rozgrywamy własne przygody w formie serialu internetowego, starając się jednocześnie zachęcić nowe osoby do spróbowania swoich sił w papierowych RPGach.

O Autorze

Misiaczki i Misiaczkowie!

 

Tawerna Sesje RPG to kanał YouTube, jak i społeczność zgromadzona wokół tematyki gier fabularnych. Skoro do nas trafiłeś to (...mamy nadzieję!) zaciekawił Cię jakiś z naszych materiałów. Bez względu na to, czy jesteś Mistrzem Gry, Graczem, czy po prostu lubisz spędzać czas przy naszych materiałach - dziękujemy, że w ogóle rozważasz wsparcie naszej działalności.

Aby przybliżyć czym są Gry fabularne założyliśmy Discord. Jeżeli jeszcze Cię tam nie ma, serdecznie zapraszamy. Nasi widzowie rozgrywają sesję, wymieniają się pomysłami i miło spędzają czas. Są tam zarówno starzy wyjadacze, jak i osoby, które nigdy nie grały, ale chcą spróbować. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

U nas z pewnością znajdziesz autorskie scenariusze. Każdy materiał poddany jest procesowi montażu i korekcji kolorów. Staramy się wycisnąć z jakości audio, ile tylko potrafimy. Tworzymy animację, grafikę 2d i 3d. W tle przygrywa autorska muzyka (autorstwa Łukasza Chmiela) przygotowana specjalnie na potrzeby sesji.


Staramy się być jednocześnie skuteczni jako “show” i “słuchowisko”, chcemy również zachęcić nowe osoby do poznania tego hobby... 

Dzięki Twojej pomocy będziemy mogli działać dalej

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika