Avatar użytkownika

Teatr Integracyjny Kambak

10
patronów
235 
miesięcznie
2 015 
łącznie
10
patronów
235 zł 2 015 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Witaj w naszej teatralnej rodzinie!
Współtworzysz wraz z nami wyjątkowe miejsce.
To nie tylko teatr, ale także jedna z niewielu przestrzeni w Polsce, w której osoby z niepełnosprawnością mogą pokazywać swoje cudowne talenty, rozwijać się i realizować swoje pasje.

Zapraszamy Cię do naszej zamkniętej grupy na Facebook'u, w której publikujemy materiały zza kulis oraz informujemy o naszych planach i działaniach.

Dziękujemy Ci za to, że jesteś z nami!
25 zł miesięcznie
Nawet nie wiesz ile radości i uśmiechu na twarzy sprawia nam Twoje wsparcie!
Jesteśmy przebojowymi ludźmi, pełnymi zapału, wigoru i pokory do pracy. Każdy nadchodzący dzień otwiera przed nami nowe możliwości, ale również stawia na naszej drodze wyzwania, którym o wiele łatwiej będzie sprostać dzięki Twojemu wsparciu.

W ramach podziękowania, raz w roku otrzymujesz zaproszenie na jeden z naszych spektakli i możliwość poznania naszego fantastycznego zespołu oraz dostęp do zamkniętej grupy na Facebook'u, w której publikujemy materiały zza kulis oraz informujemy o naszych planach i działaniach.

Dziękujemy Ci za to, że jesteś z nami!
50 zł miesięcznie
Przyjacielu!
Niezmiernie cieszymy się z Twojej obecności!
Niecodziennie spotykamy się z takim zaangażowaniem,
jest ono dla nas bardzo ważne, pokazuje nam że tak samo poważnie jak my, podchodzisz do sprawy teatru i pracy z osobami z niepełnosprawnością.

Jesteś ciekawy jak wyglądają ostatnie dni przed premierą?
Jak stres wpływa na aktorów i jakie są ostatnie uwagi reżysera?
Twój próg życzliwości daje Ci możliwość wstępu na wszystkie próby generalne i spotkanie z naszym zespołem. Otrzymujesz również benefity z poprzednich progów.

Dziękujemy Ci za to, że jesteś z nami!
100 zł miesięcznie
Dziękujemy za Twoją hojność i poświęcenie. Tworzenie teatru bez stałego dofinansowania jest wyzwaniem na granicy niemożliwego, ale dzięki Twojemu wsparciu mogą spełnić się nasze marzenia o stworzeniu i funkcjonowaniu profesjonalnej przestrzeni, w której osoby z niepełnosprawnościami mogą pokazać swoją wartość.

Wybór tego progu daje Ci raz w roku możliwość wstępu na premierę w naszym teatrze oraz wszystkie benefity z poprzednich progów.

Dziękujemy Ci za to, że jesteś z nami!
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
20 dostępnych miejsc
Jesteś prawdziwym mecenasem kultury i osobą, która wie jak ważna jest obecność osób z niepełnosprawnościami w naszym społeczeństwie i przestrzeni kulturalnej. Dzięki Tobie możemy realizować coraz bardziej ambitne plany i stworzyć wyjątkowej miejsce w skali świata!

Wybór tego progu daje Tobie możliwość wstępu na wszystkie spektakle, próby generalne i premiery. Otrzymujesz również dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której publikujemy materiały zza kulis oraz informujemy o naszych planach i działaniach.

Dziękujemy Ci za to, że jesteś z nami!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Teatr Integracyjny Kambak w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Teatr Kambak jest profesjonalnym teatrem integracyjnym.
Podstawowym założeniem naszego teatru jest fakt, że na jednej scenie, według równych praw i obowiązków funkcjonują i tworzą teatr aktorzy z niepełnosprawnościami i aktorzy zawodowi.

Inkluzja różnych środowisk, integracja i ogromna wrażliwość osób z niepełnosprawnościami daje możliwość stwarzania niespotykanej na skalę światową jakości artystycznej

Spotkanie z teatrem integracyjnym stwarza możliwość do tak ważnej dla społeczeństwa rozmowy o wrażliwości i potrzebach innych, o przełamywaniu barier i stereotypów. Rozmowy o tolerancji, akceptacji, poszanowaniu i docenianiu osób z niepełnosprawnościami.

Patrząc na osiągnięcia i pracę naszych aktorów udowadniamy, że nie ma rzeczy niemożliwych, że pasja i wiara może doprowadzić do wymarzonych celów.

Spektakle tworzone przez tak wyjątkowy zespół przepełnione są prawdą i bliskością z drugim człowiekiem. Są spotkaniem, z którego nie można wyjść obojętnie.

 

 
 
 

Dlaczego zależy nam na Waszym wsparciu?

Teatr Kambak jest profesjonalnym teatrem integracyjnym. Wszyscy aktorzy w naszej instytucji otrzymują wynagrodzenie za wykonaną pracę, wszyscy są pełnoprawnymi twórcami kultury.                   Niestety nie posiadamy stałego finansowania, wszystkie dotychczasowe premiery mogły się odbyć dzięki projektom dofinansowanym między innymi przez Gminę Wrocław, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, czy Instytut Teatralny. Są to jednak środki przeznaczone wyłącznie na potrzeby produkcji spektaklu, nie pokrywają naszych bieżących potrzeb, bez których codzienne funkcjonowanie teatru stoi pod dużym znakiem zapytania.

Najważniejsze z naszych potrzeb to:

-opłata rachunków

-doposażenie i remonty sali

-zainstalowanie ogrzewania/klimatyzacji

-doposażenie i konserwacja sprzętu oświetleniowego i nagłośnieniowego

-narzędzia do montażu scenografii, przeprowadzania drobnych napraw

-fundusze na promocję (promocja w mediach społecznościowych, plakaty, ulotki)

-środki czystości

Są to faktyczne potrzeby takiej instytucji jaką jest teatr, zapewniają odpowiedni odbiór, podnoszą poziom audiowizualny, budują poczucie komfortu wsród widzów i aktorów.   Potrzeb jest wiele, ale mamy nadzieję że serc dobrych nie zabraknie, i wspólnymi siłami stworzymy miejsce NIEPOWTARZALNE !

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Teatr Integracyjny Kambak już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ewa Kozok
Ewa Kozok
25 zł
Anonimowy patron
10 zł
Piotr Kubański
Piotr Kubański
50 zł
Weronika Mazurkiewicz
Weronika Mazurkiewicz
10 zł
Anonimowy patron
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.