Teofil z Katowic

W Patronite od 01.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
5 819 łącznie
Poszukuję nieśmiertelności.
Gram na akordeonie i uczę dorosłych tego instrumentu oraz muzykalności (głównie online).

Obecnie mieszkam w Poznaniu, ale koncerty i wesela gram w całej Polsce. Zagram muzykę tradycyjną do tańca, własne piosenki i covery folkowe znanych hitów. Rozkręcam imprezki.

O Autorze

Gram od małego, gram na wszystkim. Śpiewam, chociaż kiedyś byłem zablokowany.

Obecnie zbieram fundusze na zakup rejestratora zoom H8 na około którego chcę zbudować mobilne studio nagrań audio/wideo.

 

 
 

ZNAJDZIESZ MNIE TU:

✦ Bywam regularnie na insta https://www.instagram.com/teofilzkato...    

✦ Jak wrzucam to na Youtube  https://www.youtube.com/c/teofilzkatowic

✦ Akordeon dla dorosłych https://www.youtube.com/@akordeondladorosych3364

 

BIO ↡

2021-obecnie - Założyciel i lider kapeli Odloty grającej muzykę tradycyjną wschodniej Wielkopolski na podstawie nagrań i zapisów źródłowych.

2016 - Gram na slow / folkowych weselach. Zamiast "śmiesznych" zabaw, proponujemy Parą Młodym akustyczną muzykę 100% na żywo oraz animacje taneczne dla gości.

2014-obecnie - Nauczyciel akordeonu dla dorosłych amatorów (ponad 500 udokumentowanych godzin lekcyjnych).

2021, 2022 - prowadzenie muzycznych warsztatów grupowych dla amatorów muzyki tradycyjnej w Poznaniu (Dom Tramwajarza).

2021 - organizator i prowadzący zajęcia muzyczne na warsztatach kultury typu ludowego w Kucharach Borowych pod Koninem.

2020 - Napisałem teksty i nagrałem muzykę do 27 piosenek dla firmy SGM-Kids uzupełniających warsztaty sensoryczne w języku angielskim dla dzieci w wieku 4-9 lat.

2020 - Prowadzę w Poznaniu cykl „tradycyjne środy”, który ma na celu popularyzacje muzyki typu ludowego poprzez zachęcanie do aktywnego jej wykonywania.

2019 - Współtworzę vloga “TaborowaTV”, dokumentującego letnie festiwale muzyki tradycyjnej. Współpraca z firmą MIKROMOMENTY

2018, 2019 - Wraz z kapelą „Rube Świnie” stworzyłem muzykę do spektaklu „Szac” w wykonaniu Teatru „Naumionego" z Ornontowic. Spektakl brał udział w programie Teatr Polska 2019r

2018, 2019 - zainicjowałem i dwukrotnie organizowałem letnią szkołe śląskiej tradycji: „Tabor Śląski w Ornontowicach”

2017 - Koordynowałem i występowałem na potańcówce integracyjnej dla uczestników Targów Muzyki Świata “WOMEX” w Katowicach.

2017-2019 - Współtworzyłem zespół  „Rube Świnie”, grając na trąbce oraz akordeonie. Tworzyłem również materiały video dla zespołu oraz uczyłem tańca gdy była taka potrzeba.

2016 - I miejsce na przeglądzie „Nowe Źródła”.

2016-2018 - Wymyśliłem i zorganizowałem trzykrotnie cykl Środowych Potańcówek Wakacyjnych w Katowicach (około 30 imprez).

2015 - Wyróżnienie specjalne z zespołem „Blokowioska” w „Turnieju Muzyków Prawdziwych” organizowanym przez Szczecińską Filharmonie

2013-2016 - Współtworzyłem zespół „Blokowioska”, czyli folkbity z betonowej płyty. Nagraliśmy nawet mini płytę. Grałem tam na akordeonie, śpiewałem i troszkę beatboxowałem:)

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Sławek Czyżewski
Sławek Czyżewski
Próg: 51 zł
Konto usunięte
Konto usunięte
Próg: 51 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 12 zł