Teofil z Katowic

W Patronite od 01.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1816

Liczba Patronów: 1920

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
102 miesięcznie
5 615 łącznie

Zakup oraz naprawa sprzętu i instrumentów muzycznych.

450 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

348 zł

brakuje

Potrafię wydać ostatnie pieniądze na sprzęt i nie żałuje. W tym roku czeka mnie również serwis mojego koncertowego akordeonu i chyba zawszę już będzie mi brakowało paru mikrofonów do domowego studia. W przyszłości myślę również o inwestycji w sprzęt do filmowania.

W kwestii wydatków wirtualnych, obecnie pracuje nad stroną internetową. Po za tym, wszystkie moje materiały powstają na legalnym oprogramowaniu.

Skąd taka kwota? Podzieliłem na 12 części kwotę którą wydaję rocznie na inwestycje w sprzęt i wyszło mi, że jest to około 450zł miesięcznie.

DZIĘKI WPŁATOM PATRONÓW:

- Wykupiłem stronę internetową teofilzkatowic.com (426 zł).

- Nabyłem okazyjnie instrument muzyczny. Cymbały Rzeszowskie wraz z twardym futerałem (600 zł).

W najbliższej przyszłości planuje zakup:
- Zakup dodatkowego mikrofonu RODE NT2a. Ta inwestycja pozwoli mi nagrywać czytelniej mój akordeon oraz pomoże mi w poprawić jakość brzmienia w wideo sesjach. Cena to około 1200 zł.

- Monitory studyjne. Jeszcze nie zdecydowałem się na konkretny model, ale coraz bardziej ten wydatek staję się nie zbędny. Koszt to około 500-900 zł w wersji podstawowej.

- Dwa mikrofony dynamiczne Shure Sm57. Cena używanych to około 250 zł za sztukę.

- Behringer ADA8000. Karta dźwiękowa, pozwalająca na rozszerzenie ilości ścieżek przy nagrywaniu z 2 dotychczasowych do 10. Pozwoli mi to na przykład nagrywać cały zespół na żywo w wysokiej jakości audio (osobny mikrofon dla każdego muzyka).

- Mała klawiatura midi (np: Arturia Minilab). około 400 zł. Ciężko w to uwierzyć, ale wszystkie dotychczasowe utwory elektroniczne wbijałem na zwykłej klawiaturze z komputera:)