Teofil z Katowic

W Patronite od 01.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 683

liczba Patronów: 711

8 patronów
229 zł miesięcznie
407 zł łącznie

Na waciki.

450 zł

miesięcznie

50%

osiągnięto

221 zł

brakuje

Potrafię wydać ostatnie pieniądze na sprzęt i nie żałuje. W tym roku czeka mnie również serwis mojego koncertowego akordeonu i chyba zawszę już będzie mi brakowało paru mikrofonów do domowego studia. W przyszłości myślę również o inwestycji w sprzęt do filmowania.

W kwestii wydatków wirtualnych, obecnie pracuje nad stroną internetową. Po za tym, wszystkie moje materiały powstają na legalnym oprogramowaniu.

Skąd taka kwota? Podzieliłem na 12 części kwotę którą wydaję rocznie na inwestycje w sprzęt i wyszło mi, że jest to około 450zł miesięcznie.

Droga Artysty

2 250 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

2 021 zł

brakuje

Od jakiegoś czasu mój systematyczny miesiąc nieodpłatnej pracy online wygląda tak:

4x Youtube:
Od końca Kwietnia regularnie publikuję materiały na kanale Teofil z Katowic. Jest to dla mnie duża przyjemność i naprawdę wiele się uczę. W każdy piątek można spodziewać się tam nowego filmu, a ich tematyka jest na razie bardzo szeroka. Czuję, że zostanę tam na dłużej.

Facebook Online:
Co tygodniowe transmisje były dla mnie bardzo ważnym elementem przetrwania tej wiosny. Po zagraniu po raz pierwszy dostałem takiego kopa energii, że postanowiłem kontynuować.
Na chwilę obecną zagrałem już 10x ze swojego profilu Teofil z Katowic na FB oraz 3x gościnnie.
Te spotkania dają mi tyle radości, że nie zamierzam w najbliższym czasie przestać.

Instagram blog:
Uwielbiam insta i jest to moja ulubiona platforma komunikacji. Wrzucam mega fotki autorstwa Marianny Łakomy, filmy z wydarzeń oraz relacje z życia muzyka. Staram się do każdego posta dodać coś więcej, opisać kontekst lub po prostu dodać mu głębi opowieścią ze świata równoległego.

Tradycyjne Środy:
Prowadzę muzyczną grupę warsztatową z którą gram najfajniejsze naszym zdaniem folkowe melodie. Staramy się spotykać na żywo, a ja staram się podawać nowe propozycje melodii w nutach. Kontaktujemy się za pomocą newslettera, czy jest jakiś fajny polski odpowiednik tego słowa?

Te wszystkie rzeczy robie i robić będę, a Tobie chciałbym dać możliwość wsparcia tych działań.
Mam wrażenie, że zbliżam się obecnie do wykorzystania 30% swoich możliwości.
W przyszłości będę chciał poszerzyć swoje działania i jestem bardzo otwarty na wszelkie sugestie, zwłaszcza od patronów.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni