Teofil z Katowic

W Patronite od 01.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
0 miesięcznie
5 819 łącznie
Muzyk, nauczyciel akordeonu dla dorosłych. Multiinstrumentalista, twórca piosenek, producent muzyki oraz początkujący adept sztuki wizualnej.

O Autorze

Moim marzeniem jest robienie dokładnie tego, czym teraz się zajmuję. Już rok mija odkąd porzuciłem inne zajęcia i poświęciłem się muzyce oraz edukacji muzycznej. W roku 2020 napisałem więcej piosenek, niż przez całe moje życie. Czuję, że chcę się dzielić tym co robię, niezależnie od tego ile osób wyświetli lub polubi moje materiały.

Tak naprawdę marzę o świecie postapokaliptycznym, bez internetu i prądu. Wyobrażam sobie ludzi opowiadających sobie przy ognisku filmy, które widzieli w internecie zanim go odłączono. Słyszę muzyków z prawdziwymi instrumentami, próbujących sobie przypomnieć popularne kiedyś piosenki. Śnię o taborach cygańskich poruszanych siłą ludzkich mięśni, przemieszczających się w niekończącej się trasie koncertowej od jednego schronienia do następnego. 

?

 

Korzystając z tego, że mimo wszystko mamy nadal dostęp do internetu, tworzę ile się da i korzystam również z wirtualnych instrumentów. Moje materiały od jakiegoś czasu  pojawiają się bardzo regularnie i są dostępne dla wszystkich.

W moim menu, dostępne są obecnie następujące pozycje:

✦ Wideo sesje i vlogi  https://www.youtube.com/c/teofilzkatowic

✦ Życie muzyka od kuchni https://www.instagram.com/teofilzkato...    

✦ Aktualności https://www.facebook.com/teofilzkatowic

 

A propos wirtualnych instrumentów. Dopiero się uczę, ale jestem zachwycony możliwościami. Uważam, że można zrobić jeszcze wiele ciekawych rzeczy w tej dziedzinie. Jeszcze nie główna pozycja w moim menu, ale już przystawka. 

 

BIO ↡

 

2020 - Napisałem teksty i nagrałem muzykę do 27 piosenek dla firmy SGM-Kids uzupełniających warsztaty sensoryczne w języku angielskim dla dzieci w wieku 4-9 lat.

2020 - Prowadzę w Poznaniu cykl „tradycyjne środy”, który ma na celu popularyzacje muzyki typu ludowego poprzez zachęcanie do aktywnego jej wykonywania.

2019 - Współtworzę vloga “TaborowaTV”, dokumentującego letnie festiwale muzyki tradycyjnej. Współpraca z firmą MIKROMOMENTY

2018, 2019 - Wraz z kapelą „Rube Świnie” stworzyłem muzykę do spektaklu „Szac” w wykonaniu Teatru „Naumionego" z Ornontowic. Spektakl brał udział w programie Teatr Polska 2019r

2018, 2019 - zainicjowałem i dwukrotnie organizowałem letnią szkołe śląskiej tradycji: „Tabor Śląski w Ornontowicach”

2017 - Koordynowałem i występowałem na potańcówce integracyjnej dla uczestników Targów Muzyki Świata “WOMEX” w Katowicach.

2017-2019 - Współtworzyłem zespół  „Rube Świnie”, grając na trąbce oraz akordeonie. Tworzyłem również materiały video dla zespołu oraz uczyłem tańca gdy była taka potrzeba.

2016 - I miejsce na przeglądzie „Nowe Źródła”.

2016-2018 - Wymyśliłem i zorganizowałem trzykrotnie cykl Środowych Potańcówek Wakacyjnych w Katowicach (około 30 imprez).

2015 - Wyróżnienie specjalne z zespołem „Blokowioska” w „Turnieju Muzyków Prawdziwych” organizowanym przez Szczecińską Filharmonie

2013-2016 - Współtworzyłem zespół „Blokowioska”, czyli folkbity z betonowej płyty. Nagraliśmy nawet mini płytę. Grałem tam na akordeonie, śpiewałem i troszkę beatboxowałem:)

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika