W Patronite od 17.06.2018

Cześć!
Jestem Kwiatek i prowadzę kanał terrarystyczny na Youtube. W swoich filmach przedstawiam zwierzęta z własnej hodowli. Dowiesz się o pająkach, wężach, jaszczurkach i innych tego typu. Zapraszam Cię do odwiedzenia kanału.

O Autorze

Cześć!

Tutaj Kwiatek z kanału TerrarystaPL. Pracuję ze zwierzętami egzotycznymi już wiele lat. Swoją pasje pozyskałem od znajomego , który mnie zaraził tym wspaniałym hobby. Przez lata nabierałem doświadczenia aż w końcu natchnęło mnie to by założyć kanał i dzielić się tą wiedzą z innymi. Na moim kanale znajdziesz filmy z hodowli, giełd terrarystycznych, wywiadów jak i również vlogów z życia codziennego jak sobie z tymi wszystkim daję radę. W roku 2015 zrobiliśmy ze znajomymi wystawę naszych zwierzaków w Łowiczu czyli miejscu gdzie zamieszkujemy. Cieszyła się ogromnym zainteresowaniem  co pchnęło wszystko dalej. Jestem z wykształcenia Informatykiem więc co do mojego upodobania zwierzętami praca nie ma nic wspólnego. Każdy może się tym zarazić ;)
Moja hodowla liczy:
`50 szt. ptaszników
trzy Agamy brodate
Jeż pigmejski
Modliszki
Żabki (Hyperolius puncticulatus)
Kameleon jemeński
Pyton królewski
inne

 

Mam nadzieję że zerkniesz na kanał i przekonasz się jak wspaniałe są to zwierzaki. 

Pozdrawiam i do usłyszenia.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)