the slowlifers

W Patronite od 27.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1102

Liczba Patronów: 1119

Zostań Patronem
Kup na prezent
11 patronów
391 miesięcznie
10 189 łącznie
The slowlifers to życie w vanie, podróżowanie i pasja do dokumentowania przygód i przeżyć w pięknych filmach i zdjęciach. Uczymy się żyć bardziej mając trochę mniej.

O Autorze

Cześć! Jesteśmy Justyna i Krystian i wraz z naszą małą córeczką przemierzamy świat.

Od zawsze kochamy podróże. Zwiedziliśmy razem 40 krajów. Mieszkaliśmy w Polsce, Wiedniu, Pekinie i na Malcie. Podróże nadają naszemu życiu sensu i dodają nam wiatru w skrzydła. Przez lata mieszkaliśmy w Wiedniu gdzie spełnialiśmy się zawodowo na kierowniczych stanowiskach. W pewnym momencie zdaliśmy sobie sprawę, że nie chcemy tak pędzić, że chcemy więcej czasu spędzać razem robiąc to, co kochamy czyli zdjęcia i filmy w trakcie podróży.

Przez ostatnich 8 miesięcy bez żadnego doświadczenia, bazując na wiedzy z Youtube spełniliśmy nasze największe marzenie. Kupiliśmy vana i przerobilismy go na dom na kółkach. Nasi znajomi zawsze pytali dlaczego nie kupujemy domu czy mieszkania, a my zawsze wydawaliśmy swoje oszczędności na podróże. Gdy odkryliśmy, że możemy zbudować dom, którym będziemy mogli podróżować - nie było odwrotu. 

Ponieważ sami czerpaliśmy masę informacji i motywacji z filmów na Youtube - sami dokumentowaliśmy nasze postępy w przebudowie.

Właśnie wyruszyliśmy w naszą podróż i dotarliśmy naszym vanem, robiąc przystanek w Alpach na Sardynie. Wyspa zaskoczyła nas pod wieloma względami, ale dokładniej o tym opowiadamy w naszych filmach. 

Zabieramy Cię ze sobą w naszą przygodę. Dzisiaj rano – jak co rano wstaliśmy, by spełniać marzenia. Są tylko dwa dni w roku, w których nie da się nic zrobić. Wczoraj i jutro. Więc dzisiaj, razem z naszą społecznością ruszamy.

Czym się zajmujemy? Życiem. Byciem razem. Byciem tu i teraz. Byciem w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Podróżami. Na naszych platformach społecznościowych, kanale na Youtube i Instagramie dzielimy się naszymi przeżyciami, wspomnieniami, przemyśleniami i lekcjami – tym co w drodze do szczęścia okazało i okazuje nam się przydatne.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Justyna i Tomek
Justyna i Tomek
Próg: 14 zł
Anonimowy patron
Próg: 7 zł
Fundacja Endopolki
Fundacja Endopolki
Próg: 7 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Tomasz Jaśkiewicz
Tomasz Jaśkiewicz
Próg: 14 zł