To ja go tnę!

W Patronite od 20.08.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 243

Liczba Patronów: 220

Zostań Patronem
Kup na prezent
86 patronów
2 050 miesięcznie
Myśleliście czasem, żeby wyłączyć telefon i spędzić trochę czasu w gronie znajomych poświęcając całą swoją uwagę na osiągnięciu wspólnego celu? My spróbowaliśmy i wielu z nas już od ponad dekady nie potrafi zrezygnować ze spotkań przy wspólnym stole. Powiemy Wam wszystko co wiemy o grach fabularnych

O Autorze

W dzisiejszych czasach ludzie coraz więcej czasu spędzają przy komputerze, praktycznie nikt nie rusza się z domu bez telefonu i rzadko która rozmowa nie jest przerywana powiadomieniami z mediów społecznościowych. A myśleliście czasem, żeby wyłączyć telefon i spędzić trochę czasu w gronie znajomych i przyjaciół poświęcając całą swoją uwagę na osiągnięciu wspólnego celu? My spróbowaliśmy i wielu z nas już od ponad dekady nie potrafi zrezygnować ze spotkań przy wspólnym stole by uratować kolejną krainę czy powstrzymać niegodziwą korporację żerującą na najbiedniejszych mieszkańcach dystryktu. Okazjonalnie też zdarza się, że utłuczemy kilka demonów lub przemycimy jakiś trefny towar przez posterunki Imperium Galaktycznego.

Witajcie na kanale To ja go tnę! gdzie opowiemy Wam wszystko co wiemy o grach fabularnych.

Głównie chcemy promować podejście do RPG jako do hobby prostego i przyjaznego dla każdego. W Katowicach organizujemy lokalne spotkania z RPG, na których gramy i rozmawiamy o RPG. Zaczynamy pojawiać się również na konwentach, gdzie organizujemy sesje, opowiadamy o własnych doświadczeniach z RPG oraz staramy się przekazać Wam jak najwięcej naszej pasji.

Poniżej przykłady naszych produkcji:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michał Andrzejewski
Michał Andrzejewski
Próg: 10 zł
Dominik Powroźnik
Dominik Powroźnik
Próg: 50 zł
Agata/Agne
Agata/Agne
Próg: 25 zł
Piotr Szewc
Piotr Szewc
Próg: 10 zł
Ares
Ares
Próg: 25 zł
Sebastian Gil
Sebastian Gil
Próg: 25 zł