To ja go tnę!

39 patronów
780 zł miesięcznie
9 375 zł łącznie

Utrzymanie studia!

1 000 zł

miesięcznie

78%

osiągnięto

220 zł

brakuje

1000zł to czynsz za wynajem specjalnie przygotowanego pod nasz program studia a co za tym idzie realizację od trzech do czterech filmów o tematyce RPG, w tym jednego nagrania z sesji RPG.

Osiągając ten cel nie musimy się martwić, że ponownie będziemy mieli problem ze znalezieniem i przystosowaniem miejsca pod realizację naszych filmów.

Rozwój!

2 000 zł

miesięcznie

39%

osiągnięto

1 220 zł

brakuje

Poza utrzymaniem studia, będziemy mogli je konsekwentnie i regularnie rozwijać pod względem sprzętu, wystroju czy pokrywać część kosztów dojazdu dla gości odwiedzających nas z różnych zakątków Polski.

Jest to próg który pozwoli nam rozwijać nasz program nie tylko pod względem technicznym czy estetycznym ale także wprowadzić większą dywersyfikację jego zawartości dając możliwość zakupu podręczników do nowych systemów lub dodatki do tych już istniejących byśmy mogli je dla Was zrecenzować a być może nawet poprowadzić sesję przed kamerami.

Dzięki temu będziemy w stanie dostarczać od sześciu do ośmiu filmów miesięcznie, w tym dwa z sesji RPG.

W Polskę!

4 000 zł

miesięcznie

19%

osiągnięto

3 220 zł

brakuje

Dzięki osiągnięciu tego progu wyjdziemy jeszcze bardziej do Was! Pozwoli nam to na pojawienie się na większej liczbie konwentów oraz festiwali. Osiągnięcie tego celu da nam możliwość przygotowania lepszych materiałów na sesje konwentowe oraz przyjazd jeszcze większej ekipy MG - bo Was, fanów RPGów chcących pograć z nami na konwentach jest co raz więcej co niezmiernie nas cieszy.

Pokryje to częściowo nasze noclegi i transport na miejsce.

Akcja LIVE!

6 000 zł

miesięcznie

13%

osiągnięto

5 220 zł

brakuje

Odpalimy streamy LIVE z sesji, streamy z wywiadami na których będziecie mogli zadawać pytania naszym gościom via chat oraz streamy warsztatów dla MG i graczy w jakości porównywalnej do nagrywanych przez nas materiałów.

Ze względu na złożoność tej operacji i dokupienie sprzętów niezbędnych do jej realizacji potrzebujemy około miesiąca może dwóch na rozruch, żeby wszystko działało jak należy.