To ja go tnę!

W Patronite od 20.08.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 161

liczba Patronów: 157

64 patronów
1 655 zł miesięcznie
Myśleliście czasem, żeby wyłączyć telefon i spędzić trochę czasu w gronie znajomych poświęcając całą swoją uwagę na osiągnięciu wspólnego celu? My spróbowaliśmy i wielu z nas już od ponad dekady nie potrafi zrezygnować ze spotkań przy wspólnym stole. Powiemy Wam wszystko co wiemy o grach fabularnych

O Autorze

W dzisiejszych czasach ludzie coraz więcej czasu spędzają przy komputerze, praktycznie nikt nie rusza się z domu bez telefonu i rzadko która rozmowa nie jest przerywana powiadomieniami z mediów społecznościowych. A myśleliście czasem, żeby wyłączyć telefon i spędzić trochę czasu w gronie znajomych i przyjaciół poświęcając całą swoją uwagę na osiągnięciu wspólnego celu? My spróbowaliśmy i wielu z nas już od ponad dekady nie potrafi zrezygnować ze spotkań przy wspólnym stole by uratować kolejną krainę czy powstrzymać niegodziwą korporację żerującą na najbiedniejszych mieszkańcach dystryktu. Okazjonalnie też zdarza się, że utłuczemy kilka demonów lub przemycimy jakiś trefny towar przez posterunki Imperium Galaktycznego.

Witajcie na kanale To ja go tnę! gdzie opowiemy Wam wszystko co wiemy o grach fabularnych.

Głównie chcemy promować podejście do RPG jako do hobby prostego i przyjaznego dla każdego. W Katowicach organizujemy lokalne spotkania z RPG, na których gramy i rozmawiamy o RPG. Zaczynamy pojawiać się również na konwentach, gdzie organizujemy sesje, opowiadamy o własnych doświadczeniach z RPG oraz staramy się przekazać Wam jak najwięcej naszej pasji.

Poniżej przykłady naszych produkcji:

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem