To ja go tnę!

W Patronite od 20.08.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 275

Liczba Patronów: 234

Zostań Patronem
Kup na prezent
98 patronów
2 225 miesięcznie
Myśleliście czasem, żeby wyłączyć telefon i spędzić trochę czasu w gronie znajomych poświęcając całą swoją uwagę na osiągnięciu wspólnego celu? My spróbowaliśmy i wielu z nas już od ponad dekady nie potrafi zrezygnować ze spotkań przy wspólnym stole. Powiemy Wam wszystko co wiemy o grach fabularnych

O Autorze

Witajcie na kanale To ja go tnę! gdzie opowiemy Wam wszystko co wiemy o grach fabularnych.

To ja go tnę! to hobbystyczny projekt przy pomocy którego chcemy promować podejście do RPG jako do hobby prostego i przyjaznego dla każdego. Prowadzimy kanał na YouTube gdzie prezentujemy gry, nagrywamy poradniki zarówno dla Mistrzów Gry jak i dla Graczy. Pokazujemy jak gra się w gry fabularne nagrywając pełne sesje a nawet całe kampanie! A przede wszystkim świetnie się przy tym bawimy!

Poniżej przykłady naszych produkcji:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotr Szewc
Piotr Szewc
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Ares
Ares
Próg: 25 zł
Bartłomiej Owczarek
Bartłomiej Owczarek
Próg: 10 zł
Krzysztof Sikociński
Krzysztof Sikociński
Próg: 10 zł
Sebastian Gil
Sebastian Gil
Próg: 25 zł