Avatar użytkownika

Tomasz Dziurko

2
patronów
10 
miesięcznie
2 620 
łącznie
2
patronów
10 zł 2 620 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
5 zł dla programisty to niewiele, ale przekazując taką kwotę miesięcznie zostajesz Patronem JVM Bloggers.

Dzięki Tobie newsletter istnieje i dociera do dużego grona programistów chcących poszerzać swoją wiedzę, ucząc się od innych, czytając ich techniczne treści.
10 zł miesięcznie
10 zł to również niewielki wydatek, ale jeśli duże grono osób zdecyduje się wspierać moją stronę, okaże się sporym zastrzykiem gotówki.

Wspierając JVM Bloggers tą kwotą zostaniesz umieszczony na liście Patronów na podstronie serwisu na czas trwania wsparcia.
25 zł miesięcznie
25zł to już spory commitment. Pomoże mi regularniej poświęcać jeszcze więcej czasu na dodawanie nowych funkcjonalności do serwisu.

Za tę wpłatę zostaniesz wymieniony w sekcji głównych Patronów, dzięki którym JVM Bloggers może się rozwijać.
50 zł miesięcznie
50zł to sensowna stawka godzinowa dla rozwijającego się programisty. Bardzo doceniam, że zdecydujesz się wesprzeć mnie taką kwotą. Dzięki temu duże funkcjonalności serwisu będą mogły powstać szybciej.

Za okazane wsparcie otrzymasz wcześniejsze bonusy oraz będziesz mógł spotkać się ze mną online i porozmawiać na tematy, w których moje doświadczenie może być dla Ciebie cenne. Zarówno jeśli chodzi o rozwój kompetencji miękkich jak i twardych w pracy programisty.
100 zł miesięcznie
Wow, dziękuję! Wsparcie na takim poziomie naprawdę pokazuje, że doceniasz moją pracę, a JVM Bloggers naprawdę robi robotę.

W zamian za tę pomoc otrzymasz wszystkie poprzednie bonusy oraz wyjątkową koszulkę JVM Bloggers Team.
256 zł miesięcznie
O kurcze, tak okrągła kwota wsparcia pokazuje, że faktycznie podoba Ci się to co robię! Dziękuję 2^8 razy.

W zamian za tak solidne wsparcie obiecuję Ci przybicie piątki, gdy spotkamy się na jakiejś konferencji, dodatkowo otrzymujesz wszystkie bonusy z poprzednich progów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Tomasz Dziurko w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Programista z ponad 12-letnim doświadczeniem, trochę architekt, trochę lider zespołu, trochę rekruter techniczny w firmie tworzącej oprogramowanie. Poza tym fan piłki nożnej (Premiership!), dobrych książek oraz gier komputerowych.

Prywatnie mąż oraz ojciec trzech bardzo energicznych chłopców :)

Jestem założycielem, głównym programistą oraz osobą prowadzącą serwis JVM Bloggers. Portal popularyzuje wiedzę tworzoną przez polskich programistów dla polskich programistów. Główne cele to:

 • stworzenie miejsca, gdzie można znaleźć wszystkie wartościowe materiały wokół Javy, JVM-a i programowania,publikowane przez polskich programistów oraz polskie firmy,

 • promowanie polskich autorów poprzez dystrybucję i ułatwienie dostępu do ich treści,

 • przesyłanie tej dawki wiedzy w cotygodniowym newsletterze zbierającym nowe wpisy z Polski oraz ciekawe artykuły ze świata IT

 

Cały projekt prowadzę po godzinach w tak zwanym wolnym czasie, który z racji pracy, trójki dzieci i całego życia rodzinnego jest dość ograniczony i po prawie 4 latach działalności JVM Bloggers stwierdziłem, że może wartość tego co robię jest na tyle wysoka, że będą osoby chętne, żeby wesprzeć finansowo tę inicjatywę, by mogła dalej działać i rozwijać się.

Pomyślałem, że:

 • fajnie by było nie opłacać domeny, grafik i innych drobnych wydatków związanych z działaniem serwisu z własnej kieszeni.

 • jeszcze fajniej byłoby móc raz na jakiś czas powiedzieć moim chłopakom "Ten projekt co tata czasem spędza nad nim wieczór albo dwa zamiast się z wami pobawić, to teraz zarobił na fajny zestaw Lego dla was", bo przecież każdy tata wie, że Lego kupujemy dzieciom, a nie sobie :)

 • a już idealnie by było, gdybym mógł raz na jakiś czas wziąć dwa dni wolnego w firmie, żeby spokojnie popracować nad jakąś większą funkcjonalnością, bo zebrana kwota mi to w sensowny sposób umożliwi

Na ile się to wszystko uda to czas pokaże. Jeśli nie spróbuję to się nigdy nie dowiem, stąd moja obecność na Patronite.

Cele Autora

Bieżące wydatki związane z serwisem
 • 128 zł miesięcznie
 • 118 zł brakuje
7%
Opłacanie domeny, ładniejszych grafik, szablonu strony i innych bieżących kosztów prowadzenia serwisu.
Lego dla bombelków ;)
 • 256 zł miesięcznie
 • 246 zł brakuje
3%
Co kilka miesięcy mogę zabrać moje dzieci do sklepu z Lego i powiedzieć "Tata pracował wieczorami nad takim jednym projektem, to teraz wybierzmy sobie jakiś fajny zestaw, który razem złożymy w weekend".
Pełny dzień pracy nad JVM Bloggers
 • 512 zł miesięcznie
 • 502 zł brakuje
1%
Taka kwota pozwala mi co 1-2 miesiące wziąć urlop w pracy i poświęcić jeden dodatkowy dzień na pracę nad nowymi funkcjonalnościami.
Więcej czasu na nowe funkcjonalności
 • 1 024 zł miesięcznie
 • 1 014 zł brakuje
0%
Wsparcie na takim poziomie pozwala regularniej poświęcać kilka dni na tworzenie brakujących elementów w serwisie.
Dużo czasu na dużo kodowania
 • 2 048 zł miesięcznie
 • 2 038 zł brakuje
0%
Regularne wpływy na takim poziomie pozwolą na skoncentrowanie się nad najbardziej rozbudowanymi rzeczami, które od zawsze chciałem dopisać, ale nigdy nie miałem na nie wystarczająco dużo czasu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Tomasz Dziurko już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł
Jarosław Ledzion
Jarosław Ledzion
5 zł
Adam Warski
Adam Warski
25 zł
Daniel Pokusa
Daniel Pokusa
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.