Tomasz Dziurko

W Patronite od 03.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1299

liczba Patronów: 1121

4 patronów
50 zł miesięcznie
50 zł łącznie
Programista z ponad 12-letnim doświadczeniem, trochę architekt, trochę lider zespołu, trochę rekruter techniczny w firmie tworzącej oprogramowanie. Poza tym fan piłki nożnej (Premiership!), dobrych książek oraz gier komputerowych. Prywatnie mąż oraz ojciec trzech bardzo energicznych chłopców :)

O Autorze

Jestem założycielem, głównym programistą oraz osobą prowadzącą serwis JVM Bloggers. Portal popularyzuje wiedzę tworzoną przez polskich programistów dla polskich programistów. Główne cele to:

  • stworzenie miejsca, gdzie można znaleźć wszystkie wartościowe materiały wokół Javy, JVM-a i programowania,publikowane przez polskich programistów oraz polskie firmy,

  • promowanie polskich autorów poprzez dystrybucję i ułatwienie dostępu do ich treści,

  • przesyłanie tej dawki wiedzy w cotygodniowym newsletterze zbierającym nowe wpisy z Polski oraz ciekawe artykuły ze świata IT

 

Cały projekt prowadzę po godzinach w tak zwanym wolnym czasie, który z racji pracy, trójki dzieci i całego życia rodzinnego jest dość ograniczony i po prawie 4 latach działalności JVM Bloggers stwierdziłem, że może wartość tego co robię jest na tyle wysoka, że będą osoby chętne, żeby wesprzeć finansowo tę inicjatywę, by mogła dalej działać i rozwijać się.

Pomyślałem, że:

  • fajnie by było nie opłacać domeny, grafik i innych drobnych wydatków związanych z działaniem serwisu z własnej kieszeni.

  • jeszcze fajniej byłoby móc raz na jakiś czas powiedzieć moim chłopakom "Ten projekt co tata czasem spędza nad nim wieczór albo dwa zamiast się z wami pobawić, to teraz zarobił na fajny zestaw Lego dla was", bo przecież każdy tata wie, że Lego kupujemy dzieciom, a nie sobie :)

  • a już idealnie by było, gdybym mógł raz na jakiś czas wziąć dwa dni wolnego w firmie, żeby spokojnie popracować nad jakąś większą funkcjonalnością, bo zebrana kwota mi to w sensowny sposób umożliwi

Na ile się to wszystko uda to czas pokaże. Jeśli nie spróbuję to się nigdy nie dowiem, stąd moja obecność na Patronite.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni