Avatar użytkownika

Fundacja DDC

41
patronów
1 580 
miesięcznie
44 930 
łącznie
41
patronów
1 580 zł 44 930 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoją wpłatę. Wpłacając dar serca przez Patronite na rzecz działalności Fundacji DDC (Duch-Dusza-Ciało), wspierasz wszystkich, którym integralny rozwój człowieka (przede wszystkim młodego) leży na sercu. Poprzez naszą działalność wspomagamy tych, którzy wychowują dzieci i młodzież w duchu wartości chrześcijańskich. Za wszystkich ofiarodawców każdego 15 dnia miesiąca ofiarowuję Mszę św. jako wyraz mojej wdzięczności przed Bogiem. Niech dobry Bóg błogosławi Tobie i Tym, których kochasz.
20 zł miesięcznie
Wpłacając dar serca wpierasz utrzymanie i modernizację stanicy harcerskiej w Żabcach k/ Międzyrzeca Podlaskiego - domu z duszą i bez telewizora. Dom służy młodzieży - nie tylko harcerskiej. Jest to miejsce, gdzie mogą wspólnie spędzać czas, uczyć się przyjaźni i kształtować własne charaktery. Cieszę się, że nasza stanica stwarza ku temu warunki. Niech Dobry Bóg błogosławi wszystkim Darczyńcom.
50 zł miesięcznie
Ten próg jest dla tych, którzy mogą ofiarować nieco więcej. Dar serca, który wpłacasz zasila fundusz, dzięki któremu kanał Wół i Osioł może się rozwijać, stanica dla młodzieży może gościć w swoich progach a Fundacja DDC (Duch-Dusza-Ciało) może realizować własne projekty związane z wychowywaniem w duchu wartości chrześcijańskich. Niech Dobry Bóg błogosławi Darczyńcom.
100 zł miesięcznie
To próg, dla chcących i mogących przeznaczyć znaczniejszą kwotę na prowadzone z moim udziałem dzieła duszpasterskie. Duży może więcej... Za "dużych" i "mniejszych" każdego 15 dnia miesiąca będę pamiętał w ofierze Mszy św. ofiarowanej za naszych dobroczyńców. Niech dobry Bóg błogosławi.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Fundacja DDC w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem księdzem katolickim, diecezjalnym Duszpasterzem Harcerek i Harcerzy w diecezji siedleckiej, prefektem młodzieży w siedleckim Elektryku, twórcą kanału na YT: Wół i Osioł oraz pomysłodawcą Fundacji DDC (Duch Dusza Ciało)- wspierającej rozwój integralny człowieka.

Jestem twórcą kanały ewangelizacyjnego Wół i Osioł, a także pomysłodawcą i fundatorem Fundacji DDC (Duch-Dusza-Ciało) wspierającej integralne wychowanie człowieka.

Cele Autora

Dom z duszą i bez telewizora - Stanica Harcerska w Żabcach
  • 50 000 zł
  • 5 070 zł brakuje
89%
Utrzymanie, modernizacja stanicy harcerskiej w Żabcach k/ Międzyrzeca Podlaskiego - domu z duszą i bez telewizora. Dom służy młodzieży - nie tylko harcerskiej. Jest to miejsce, gdzie mogą wspólnie spędzać czas, uczyć się przyjaźni i kształtować własne charaktery. Cieszę się, że nasza stanica stwarza ku temu warunki. Niech Dobry Bóg błogosławi wszystkim Darczyńcom.
Cały Czlowiek czyli DDC (Duch-Dusza-Ciało)
  • 50 000 zł
  • 5 070 zł brakuje
89%
Fundacja DDC (Duch-Dusza-Ciało) ma za zadanie wspieranie integralnego rozwoju dzieci i młodzieży oraz współpracę z tymi, którzy wychowują w oparciu o wartości chrześcijańskie. Człowiek to nie tylko animal rationale ale osoba, która kryje w sobie element Boski - duszę nieśmiertelną - dlatego w wychowywaniu i edukacji nie wolno pomijać również jego nadprzyrodzoności - cały człowiek: i duch i dusza i ciało - " W zdrowym ciele zdrowy duch"

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Fundacja DDC już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Paulina Stolarska
Paulina Stolarska
50 zł
Dariusz Łachowski
Dariusz Łachowski
50 zł
Lucyna Wojcieska
Lucyna Wojcieska
50 zł
Anonimowy patron
100 zł
Anonimowy patron
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.