Fundacja DDC

W Patronite od 10.01.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 430

Liczba Patronów: 504

Zostań Patronem
Kup na prezent
38 patronów
1 340 miesięcznie
19 560 łącznie
Jestem księdzem katolickim, diecezjalnym Duszpasterzem Harcerek i Harcerzy w diecezji siedleckiej, prefektem młodzieży w siedleckim Elektryku, twórcą kanału na YT: Wół i Osioł oraz pomysłodawcą Fundacji DDC (Duch Dusza Ciało)- wspierającej rozwój integralny człowieka.

O Autorze

Jestem twórcą kanały ewangelizacyjnego Wół i Osioł, a także pomysłodawcą i fundatorem Fundacji DDC (Duch-Dusza-Ciało) wspierającej integralne wychowanie człowieka.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Paweł Gwa
Paweł Gwa
Próg: 50 zł
Daniel Olszewski
Daniel Olszewski
Próg: 50 zł
Paulina Stolarska
Paulina Stolarska
Próg: 50 zł
Jarek Kmak
Jarek Kmak
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł