TopKarpacie

W Patronite od 18.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2132

Liczba Patronów: 1805

Zostań Patronem
3 patronów
30 miesięcznie
115 łącznie

więcej sprzętu niż talentu?

2 000 zł

5%

osiągnięto

1 885 zł

brakuje

Aparat, statyw i mikrofon to wszystko czym posługujemy się na co dzień. Staramy się cały czas rozwijać, dlatego planujemy zakup dodatkowego sprzętu. Dyski, karty pamięci, oświetlenie, dodatkowe mikrofony czy statywy na pewno ułatwią pracę i zwiększą jakość naszych materiałów.

Podkarpacie widziane z góry

3 000 zł

3%

osiągnięto

2 885 zł

brakuje

Uwielbiamy ten region, te widoki i te krajobrazy. Chcielibyśmy unieść się w przestworza i pokazać Ci jak Podkarpacie wygląda z góry. Zakup drona sprawi, że nasze materiały staną się bardziej atrakcyjne, a Ty zobaczysz ten region z lotu ptaka!

komfort w działaniu

10 000 zł

1%

osiągnięto

9 885 zł

brakuje

Działamy w Internecie, a do tego potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Prowadzenie strony internetowej, wszystkich naszych profili w social mediach, obróbka zdjęć, a przede wszystkim montaż materiałów video wymaga odpowiedniego komputera. Nasz obecny jest już na skraju wydajności. Najlepsze lata na pewno ma już za sobą i jesteśmy zmuszeni go wymienić. Do tych wszystkich działań nie wystarczy niestety zwykły laptop z supermarketu. Jakość materiałów video, szybkość działania oraz komfort pracy wymaga odpowiednich nakładów finansowych. Liczymy na Twoją pomoc w realizacji celu 💪
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Artur Wrzesień
Artur Wrzesień
Próg: 10 zł
Bob Budowniczy
Bob Budowniczy
Próg: 10 zł
Magda Kowalska
Magda Kowalska
Próg: 10 zł