Natalia Bartoń

W Patronite od 06.02.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 324

Liczba Patronów: 397

Zostań Patronem
Kup na prezent
48 patronów
1 872 miesięcznie
3 315 łącznie
Witaj w mojej Bajce! Mam na imię Natalia, a Trele Morele Photography to moja mieszanka miłości do dziecięcej beztroski i kobiecej wrażliwości oraz ogromnej pasji jaką jest fotografia.

O Autorze

Z aparatem w dłoniach czuję się kompletna i wdzięczna za możliwość tworzenia Waszych wspomnień. Dzięki niemu wierzę w moc opowieści i wspólnotę naszych doświadczeń.Własna marka osobista to spełnienie ogromnego marzenia  o zamykaniu w kadrach prawdziwych emocji, bez pozowania i krępującego dystansu.Fotografia jest dla mnie wchodzeniem w relacje z ludźmi, budowaniem wzajemnego zaufania i naciskaniem spustu migawki w odpowiednim momencie. To poszukiwanie odpowiedniego światła, barw i emocji.

Inspiruje mnie natura, styl rustykalny i boho, zapach starego drewna, suszone rośliny  i organiczne tkaniny w naturalnych barwach. 

Przeprowadziłam już kilkanaście edycji warsztatów grupowych oraz niezliczoną ilość szkoleń indywidualnych. Dzięki nim wiele fotografek zaczęło w niesamowity sposób rozwijać własne marki osobiste. Od roku przekazuję również wiedzę poprzez autorski kurs obróbki online.

Aparat towarzyszy mi od 18 lat, od 10 zajmuję się fotografią zawodowo. Jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęłam fotografować w stylu boho, który czuję całym sercem.

Prywatnie, szalona zielarka, zwolenniczka życia w zgodzie z Matką Naturą i jej cyklami, zakochana w dzikich podróżach naszym domkiem na kółkach. Spokój odnajduję w praktyce jogi i medytacji. Spełniona mama dwóch chłopców – Wojtusia i Stasia, żona Gepetta, z którym dzielnie tworzymy naszą małą manufakturę z drewnianymi rekwizytami do sesji  – Trele Morele Photoprops.

Dlaczego Patronite?

Od ponad roku obserwuję ogromny wzrost liczby odbiorców mojej twórczości.

Otrzymuję cała masę zapytań o wiele szczegółów dotyczących mojego stylu. Chętnych na szkolenia jest dużo więcej niż jestem w stanie przyjąć. 

Przekazywanie wiedzy i dzielenie się doświadczeniem sprawia mi ogromną radość i jest dla mnie kolejnym etapem na drodze do rozwoju swojej marki osobistej.

Marzę  o stworzeniu tu świadomej, kreatywnej społeczności, mogącej liczyć na moje ogromne wsparcie w swoim rozwoju.

Ale do brzegu…

Zamknięta grupa  patronażowa na Facebooku będzie wypełniona następującymi zagadnieniami:

 • przygotowanie do sesji, tworzenie scenografii (styl boho, sesje świąteczne, aranżacje na Dzień Mamy), dobór garderoby i akcesoriów, ustalenie gamy kolorystycznej
 • światło błyskowe oraz zastane i aparat (dobór ustawień) - filmy ze studia
 • pozycjonowanie, kompozycja i kadrowanie 
 • cykliczne live (skupiające się głównie na Waszych sugestiach co do poruszanych tematów)
 • cykliczne filmy z aranżacji studia 
 • lista sklepów, w których regularnie kupuję oraz zniżki do wielu z nich
 • krótkie nagrania z sesji 
 • filmy z obróbki 
 • jak się wycenić w tych szalonych czasach
 • rabat na moje warsztaty, kurs online oraz na zakupy w naszym sklepie Trele Morele Photoprops 
 • rozmowy o kryzysach, wypaleniu, braku weny twórczej - moje rady
 • wsparcie również dla fotografów dopiero zaczynających swoją przygodę z działalnością gospodarcza
 • wsparcie dla fotografek szukających lokalu
 • poza tym wszystkim - ciepla atmosfera, wypełniona kreatywnością, wrażliwością i empatią

 

 

Grupa nie jest skierowana do fotografów, którzy zajmują się już szkoleniami.

Jej ideą jest wspieranie fotografów w rozwoju.

W głównej mierze skierowana jest do początkujących.

Po rezygnacji  nie będzie już możliwości ponownego dołączenia do grupy. 

 

Zapraszam Cię do wspólnej fotograficznej podróży!

Ściskam najcieplej,

Natalia z Trele Morele Photography

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika