Avatar użytkownika

Tuba Wyszkowa

13
patronów
580 
miesięcznie
3 870 
łącznie
13
patronów
580 zł 3 870 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Przybij piątkę! Każda, nawet najmniejsza wpłata, wspiera rozwój naszego portalu. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
10 zł miesięcznie
Podwójna piątka, jeśli uważasz, że to, co robimy jest wartościowe. Brzmi jak zaproszenie na wirtualną kawę. To miłe! A zatem zaproszenie przyjęte, dziękujemy!
25 zł miesięcznie
Policzyłeś kiedyś, ile wydasz na roczną prenumeratę lokalnego tygodnika? U nas dostajesz 24h na dobę, za darmo, bez wychodzenia z domu, a nawet bez ruszania się z kanapy, bo gwarantujemy dostęp z dowolnego urządzenia mobilnego. Dzięki Twojemu wsparciu udoskonalimy aplikację mobilną naszego portalu. Zostań z nami!
50 zł miesięcznie
To już poważna kwota a dla nas sygnał, że podążamy we właściwym kierunku. Deklarujemy nie zbaczać z drogi niezależnego dziennikarstwa i dostarczać Ci coraz więcej i coraz ciekawszych materiałów (w tym więcej programów video, relacji na żywo). Dziękujemy za Twoje wsparcie!
100 zł miesięcznie
W naszej pracy chcemy korzystać z nowoczesnych urządzeń i aplikacji. To kosztuje. Twoje wsparcie pozwoli nam na dostęp do najwyższej jakości produktów na rynku, a Tobie da gwarancję, że otrzymasz materiały na profesjonalnym poziomie. Twórz z nami ten portal. Zapraszamy do grupy zamkniętej dla Patronów. Będziemy liczyć się z tym, co masz do powiedzenia, a Twój głos będzie istotny w doborze kolejnych tematów. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
200 zł miesięcznie
Jeśli jesteś gotów na takie wsparcie, to znaczy, że to, co robimy ma dla Ciebie dużą wartość. Doceniamy to! Pozwoli nam to korzystać ze wsparcia ekspertów i nowoczesnych technologii. To już prosta droga do dużych zmian, które już niebawem! Twórz z nami nowy portal. Zapraszamy do grupy zamkniętej dla Patronów. Będziemy liczyć się z tym, co masz do powiedzenia, a Twój głos będzie istotny w doborze kolejnych tematów. Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Tuba Wyszkowa w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Od 10 lat informujemy o tym, co najważniejsze i najciekawsze, patrzymy na ręce władzy, drążymy niewygodne tematy, zadajemy pytania, szukamy odpowiedzi, docieramy do prawdy i pomagamy. Teraz Wy możecie okazać nam wsparcie. Działamy przecież na zlecenie TYLKO naszych Czytelników!

Cześć! Nazywam się Elwira Czechowska i jestem redaktor naczelną Tuby Wyszkowa. Moje 25-letnie doświadczenie zawodowe pozwoliło mi na zbudowanie rzetelnego zespołu redakcyjnego i pozycji lidera rynku lokalnych mediów. Jesteśmy liczącym się w regionie, niezależnym portalem. Łatwo to zweryfikujesz, śledząc nasze liczne publikacje. Nie jesteśmy uzależnieni w działaniu ani pod względem finansowym, ani technicznym czy organizacyjnym od żadnego urzędu, instytucji, organizacji czy partii. Bazujemy na własnych, wieloletnich doświadczeniach z pracy w mediach oraz zaufaniu naszych Czytelników, Odbiorców i Reklamodawców.

Od teraz jesteśmy na Patronite, abyście mogli w każdej chwili "zatrudnić" nas:

- do działania na rzecz jawności i przejrzystości życia publicznego

- do budowania świadomego społeczeństwa obywatelskiego

- do wspierania w pomaganiu innym

a także wesprzeć nas w realizacji ambicji i planów, związanych z rozwojem naszego portalu. A szykujemy dla Was zmiany! 

Wiemy, że tubawyszkowa.pl dla wielu jest pierwszym źródłem informacji o lokalnych sprawach i towarzyszy Wam od pierwszej porannej kawy. Z satysfakcją odnotowujemy to w naszych statystykach. Nie wszyscy jednak domyślacie się, ile godzin pracy (często w nocy, w weekendy a nawet święta) kryje się za każdym porannym newsem, każdą relacją z wydarzenia, galerią zdjęć, filmem, czy postem w social mediach. Ile czasu i energii poświęcamy na dokumentację i weryfikację zgłaszanych przez Was tematów, często demaskujących poważne nieprawidłowości. Wszystkie treści otrzymujecie od nas całkowicie za darmo, o każdej porze dnia i nocy, kiedy tylko zechcecie odwiedzić nasz portal. Często słyszymy pytanie: "z czego wy się właściwie utrzymujecie?". Wyłącznie z reklam i ogłoszeń. To zasługa Reklamodawców, którzy nam ufają i promują u nas swoje usługi.

Jeśli doceniacie nasze zaangażowanie i naszą ofertę dla Was, teraz możecie wyrazić to także jako nasi Patroni. Z pewnością da nam to dodatkową motywację do jeszcze lepszej pracy dziennikarskiej, udoskonalania warsztatu i narzędzi pracy, wzbogacania oferty i wdrażania nowych pomysłów i rozwiązań. 

A że znamy się na naszej robocie, możemy to łatwo udowodnić. Mamy na koncie blisko 28.000 artykułów! Wyprodukowaliśmy około 1.000 filmów!

Informujemy o tym, o czym inni milczą!

Jako jedyni odważnie i bezkompromisowo podejmujemy tematy, które bulwersują opinię publiczną, opisują niechlubne poczynania rządzących, demaskują niejednoznaczne działania na styku polityka - biznes. Dzięki naszym publikacjom w ostatnich latach udało się nagłośnić wiele spraw, które zapewne nie ujrzałyby światła dziennego albo zaistniałyby w świadomości społecznej "po fakcie". Dzięki nam udało się m.in. zapobiec wyprzedaży atrakcyjnych terenów gminnych, uniknąć transakcji narażających samorząd na straty, wpłynąć na zmianę niekorzystnych decyzji związanych ze zmianami planów zagospodarowania przestrzennego. Ujawniliśmy wiele spraw z tzw. lokalnego podwórka, które odbiły się szerokim echem wśród opinii publicznej.

Wybrane publikacje, z których (jako pierwszych a często jedynych) opinia publiczna dowiedziała się o bulwersujących sprawach, znajdziecie tutaj:

- Spalarnia odpadów medycznych w Wyszkowie? Mieszkańcy są na NIE! 

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/12399-spalarnia-odpadow-medycznych-w-wyszkowie-mieszkancy-sa-na-nie!

- "To była zachęta"

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/16603-to-byla-zacheta

- Deweloperowi się nie odmawia, mieszkańcom tak

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/19001-deweloperowi-sie-nie-odmawia--mieszkancom-tak

- Zmiana studium dla wybranych

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/19408-zmiana-studium-dla-wybranych

- Planowa "przykrywka"

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/19679-planowa-przykrywka

- Gmina chętnie użycza

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/16251-gmina-chetnie-uzycza 

- Park kolejowy pójdzie "pod młotek"? 

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/15339-park-kolejowy-pojdzie-pod-mlotek-(aktualizacja)

- Magazyn za płotem niemile widziany. Mieszkańcy Lucynowa protestują

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/18378-magazyn-za-plotem-niemile-widziany--mieszkancy-lucynowa-protestuja

- Lepszy PARTNER? Gmina przegrywa i płaci w sprawie przetargu na odbiór śmieci

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/19471-lepszy-partner-gmina-przegrywa-i-placi-w-sprawie-przetargu-na-odbior-%C5%9Bmieci-

Interweniujemy w Waszych sprawach!

Dla wielu z Was telefon czy mail do redakcji to pierwszy i często jedyny pomysł na to, jak znaleźć rozwiązanie problemu. Choć pomoc bywa niełatwa, bo nie jesteśmy cudotwórcami, doceniamy, że wierzycie w siłę i moc sprawczą mediów. Dlatego działamy właściwie przez 24 godziny na dobę - wiadomości od Was odbieramy naprawdę o każdej porze dnia i nocy i nigdy nie zostawiamy ich bez reakcji. Nie możemy przecież zawieźć Waszego zaufania.

Wybrane przykłady naszych skutecznych interwencji znajdziecie tutaj:

- Wandale dewastują teren i infrastrukturę SP nr 4

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/19932-wandale-dewastuja-teren-i-infrastrukture-sp-nr-4

-  Konsekwencje ponoszą... pasażerowie

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/19499-interwencja--konsekwencje-ponosza----pasazerowie

- Śledztwo w sprawie strugi

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/16364-sledztwo-w-sprawie-strugi

- Historia pewnej transakcji, czyli co można sprzedać i zbudować przy Żelaznej

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/18451-historia-pewnej-transakcji--czyli-co-mozna-sprzedac-i-zbudowac-przy-zelaznej

- Kiosk stanie na cmentarzu. Nowa decyzja i nowe kontrowersje

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/16197-kiosk-stanie-na-cmentarzu--nowa-decyzja-i-nowe-kontrowersje-

- "Przychyliłem się do wniosków mieszkańców"

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/16272-przychylilem-sie-do-wnioskow-mieszkancow

- "Robimy krok w tył, wycofujemy uchwałę"

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/15389-robimy-krok-w-tyl--wycofujemy-uchwale-

Pomagamy!

Istotną częścią naszej pracy jest niesienie pomocy potrzebującym: 

- nie pozostajemy głusi i obojętni na żaden apel o nagłośnienie zbiórki np. na pomoc osobom chorym, ofiarom kataklizmów czy wypadków. Cieszymy się i jesteśmy dumni, że doceniacie nasze zasięgi i wierzycie w to, że skutecznie pomożemy dotrzeć Wam do jak największej liczby darczyńców.  

- gdy wybuchła wojna na Ukrainie, błyskawicznie utworzyliśmy na portalu specjalną zakładkę poświęconą aktualnym informacjom z tego tematu, także o tym, jak można pomóc ofiarom wojny

Wybrane przykłady naszych skutecznych akcji pomocy znajdziecie tutaj:

- 100 proc. wsparcia dla Marysi!

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/15065-100-proc--wsparcia-dla-marysi!--

11-letni Gabryś z Wyszkowa walczy z nowotworem. Pomóżmy!

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/19945-11-letni-gabry%C5%9B-z-wyszkowa-walczy-z-nowotworem--pomozmy!

- Kiedy oddamy krew? Harmonogram poboru w powiecie wyszkowskim w 2023 roku

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/17344-kiedy-oddamy-krew-harmonogram-poboru-w-powiecie-wyszkowskim-w-2023-roku

- Pomóżmy pogorzelcom z Leszczydołu Starego w odbudowie domu 

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/19748-pomozmy-pogorzelcom-z-leszczydolu-starego-w-odbudowie-domu

- Wypadek sprzed lat zniszczył sprawność Marcina. Pomóżmy mu ją odzyskać 

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/18797-wypadek-sprzed-lat-zniszczyl-sprawno%C5%9Bc-marcina--pomozmy-mu-ja-odzyskac

- W pożarze stracili wszystko. Pomóżmy emerytce i jej wnukowi!

https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/18813-w-pozarze-stracili-wszystko--pomozmy-emerytce-i-jej-wnukowi!

 

Przez ostatnich 10 lat informowaliśmy, docieraliśmy do prawdy, szukaliśmy odpowiedzi, pomagaliśmy i co najważniejsze: BĘDZIEMY to robić nadal!

Ale naszą ambicją jest rozwijanie się, aby jakość naszej pracy była na coraz wyższym poziomie. Dlatego chcemy zmieniać nasz portal dla Was, rozwijać dział video o jeszcze więcej ciekawych materiałów i relacji, zbudować bezpieczne zaplecze do podejmowania trudnych tematów, przy opracowywaniu których często korzystamy z porad ekspertów i prawników. Dzięki Waszemu wsparciu, będziemy mogli profesjonalizować nasze działania i poświęcać im więcej energii i zaangażowania.

Z góry dziękujemy wszystkim osobom, które zdecydują się nas wspierać! 

Elwira Czechowska

Redaktor naczelna

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Tuba Wyszkowa już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł
Anonimowy patron
25 zł
Małgorzata Ślesik-Nasiadko
Małgorzata Ślesik-Nasiadko
25 zł
Anonimowy patron
25 zł
Anonimowy patron
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.