Avatar użytkownika

Andrzej Tucholski

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Andrzej Tucholski - psycholog biznesu i strateg "od skuteczności". Prowadzi bloga, YouTube'a, podcast, a także komiks na instagramie poświęcone ogarnianiu codzienności i szukaniu sensu w życiu. Pije stanowczo za dużo kawy.

Cześć!

Mam na imię Andrzej i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem "od skuteczności". Prowadzę bloga, YouTube'a, podcast, a także komiks na instagramie poświęcone ogarnianiu codzienności i szukaniu sensu w życiu. Po nocach piszę scenariusze i nagrywam filmy. Piję stanowczo za dużo kawy.

Od zawsze zadaję sobie i światu to samo pytanie: co zrobić, by było lepiej?

Spokojniej, mądrzej, etyczniej, bogaciej, fajniej, luźniej, pogodniej, bardziej wartościowo, bardziej empatycznie, ekscytująco, sensownie, seksownie, czysto i skutecznie?

Po latach szukania odpowiedzi w świecie ekonomii i psychologii postanowiłem sięgnąć po filozofię i dodałem do równania moje autorskie połączenie stoicyzmu i egzystencjalizmu.

Łącząc wszystkie te dziedziny nauki i ludzkich przekonań od 2019 roku zajmuję się koncepcją osoby wysokosprawczej. Wierzę, że nie trzeba mieć żadnych specjalnych predyspozycji by ogarnąć życie - wystarczy dobrać odpowiednie rozkminy pod swój charakter i skorzystać ze sprawdzonych, powszechnie dostępnych narzędzi.

Pomagam dobrać jedno i drugie.

Chcę poświęcić się tej tematyce z mocą tysiąca słońc.

Żeby to się udało potrzebuję nie tylko czasu, by przeczytać i przeanalizować dalsze setki książek, artykułów, wywiadów, rozmów, wypowiedzi i przemyślleń, ale też czasu by to wszystko samemu przerobić i zsyntetyzować w spójne, uniwersalne myśli.

Byłoby super, gdybyśmy mogli sobie w tym wzajemnie pomóc.

Ja będę Cię chętnie (i łagodnie!) prowokował do ciekawych myśli, trudnego kwestionowania schematów i nieśmiałej nadziei związanej z niepewną przyszłością. Oszczędzę Ci też tysiące godzin, bo każdy odcinek mojego podcastu skrywa w sobie niezliczone miesiące pracy psychologicznej i mentorskiej.

Ty za to możesz zostać moją mecenaską lub mecenasem i wesprzeć cały proceder tutaj!

Dzięki, że udało Ci się znaleźć czas by przeczytać ten list i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Trzymaj się dzielnie,

- Andrzej Tucholski