Andrzej Tucholski

W Patronite od 27.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 353

Liczba Patronów: 347

Zostań Patronem
Kup na prezent
48 patronów
1 255 miesięcznie
8 865 łącznie

Chwila spokojnego oddechu

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki Twojemu wsparciu mogę minimalnie odetchnąć i pozwolić sobie na parę dodatkowych książek lub dostępów do kursów / wykładów, by kolejne teksty, filmy, podcasty i komiksy nadal popychały granice tego, o czym się codziennie myśli i stawiały nadchodzące jutro w przyjemnym, ciepłym, pełnym nadziei świetle.

Publikacje na wszystkich kanałach komunikacyjnych

2 500 zł

miesięcznie

50%

osiągnięto

1 245 zł

brakuje

Dzięki Twojemu wsparciu mogę przygotować dużo statusów, pytań, sond, medytacji i scenariuszy komunikacyjnych, by "coś fajnego" pojawiało się na moich kanałach codziennie lub co drugi dzień. To ogrom małej, ale inspirującej i cennej wartości dla każdego.

Piątkowy, "ryzykowny" newsletter

3 500 zł

miesięcznie

35%

osiągnięto

2 245 zł

brakuje

Dzięki Twojemu wsparciu mogę utrzymać najdroższy produkcyjnie element mojej komunikacji - newsletter. Co piątek wysyłam z niego "ryzykowny" mail delikatnie szturchający odbiorców prosto w serduszka. Czasem jest to coś kochanego. Czasem trudnego, ale potrzebnego. Zawsze pisanego szczerze i tak, że chciałbym to samo powiedzieć Ci na żywo.

Jeśli jeszcze nie korzystasz, to możesz zapisać się za darmo tutaj: http://eepurl.com/cmt0_1

Dodatkowe komiksy w miesiącu

5 000 zł

miesięcznie

25%

osiągnięto

3 745 zł

brakuje

Dzięki Twojemu wsparciu mogę wygospodarować dodatkowe dni w miesiącu na wymyślanie i rysowanie komiksów - możemy zatem "podskoczyć" do cotygodniowej publikacji. Szczerze mówiąc, nie mogę się tego doczekać! Uwielbiam je tworzyć, ale do tej pory musiałem mierzyć siły na zamiary względem tego, jak bardzo są czasochłonne.

Dodatkowe podcasty w miesiącu

7 500 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

6 245 zł

brakuje

Dzięki Twojemu wsparciu mogę znowu wrócić do cotygodniowej formuły podcastu. Pierwotnie nowe odcinki "Przekonajmy się!" pojawiały się w każdą środę, ale niestety nagranie podcastu nie jest możliwe o dowolnej porze, jak jestem niewyspany i akurat wracam samochodem z biura do domu, tak więc szybko przykręciłem produkcję do 2 nowych premier w miesiącu. Ale teraz? Mogę spokojnie wygospodarować dodatkowe dni w miesiącu tylko na to.

Powrót "Rób Kawę i Czytamy"

10 000 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

8 745 zł

brakuje

Dzięki Twojemu wsparciu na kanał YouTube oraz do podcastu może wrócić bez dwóch zdań NAJPOPULARNIEJSZY format jaki kiedykolwiek wymyśliłem. W pierwszym (i do tej pory jedynym) sezonie Rób Kawę i Czytamy "opowiedziałem" swoimi słowami całe "Rozmyślania" Marka Aureliusza i, ku mojemu zdziwieniu, kilkadziesiąt tysięcy osób chętnie wysiedziało ze mną cztery super-długie odcinki o antycznej filozofii.

Niestety, pomimo wielkiej popularności jest to ULTRA CZASOCHŁONNY FORMAT, a za czynsz lajkami i viewsami się nie płaci :D firmy też nie były przesadnie zainteresowane sponsorowaniem trwających blisko godzinę opowiadań trudnych książek. Musiałem więc z niego zrezygnować. Ale teraz? Teraz chętnie do niego wrócę.

Zupełnie nowe podejście do produkcji treści

12 500 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

11 245 zł

brakuje

Dzięki Twojemu wsparciu mogę zupełnie przemodelować CAŁOŚĆ mojej pracy i wyraźnie odciąć się od współprac komercyjnych, co pozwoli mi poświęcić się psychologii i filozofii o wiele mocniej. Dzięki Tobie osiągnąłbym ten stan pierwszy raz w życiu.

FILMY I SERIALE!!!

15 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

13 745 zł

brakuje

Część z Was wie, że moim największym marzeniem jest tworzenie filmów i seriali. Piszę scenariusze i atakuję festiwale krótkometrażówkami mojego autorstwa, ale przebicie się na "większe wody" dopiero przede mną. Jeśli przekroczymy wszystkie progi związane z tworzeniem bloga / YouTube'a / podcastu / komiksu na instagramie to mogę Ci obiecać, że każdy dodatkowy grosz leci prosto w to marzenie :)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sylwia Re
Sylwia Re
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Kama G.
Kama G.
Próg: 25 zł
Patrycja Wala
Patrycja Wala
Próg: 50 zł
Łukasz Kupiec
Łukasz Kupiec
Próg: 25 zł
Olga Balowska
Olga Balowska
Próg: 50 zł