Andrzej Tucholski

W Patronite od 27.08.2021

Andrzej Tucholski - psycholog biznesu i strateg "od skuteczności". Prowadzi bloga, YouTube'a, podcast, a także komiks na instagramie poświęcone ogarnianiu codzienności i szukaniu sensu w życiu. Pije stanowczo za dużo kawy.

O Autorze

Cześć!

Mam na imię Andrzej i jestem psychologiem biznesu oraz strategiem "od skuteczności". Prowadzę bloga, YouTube'a, podcast, a także komiks na instagramie poświęcone ogarnianiu codzienności i szukaniu sensu w życiu. Po nocach piszę scenariusze i nagrywam filmy. Piję stanowczo za dużo kawy.

Od zawsze zadaję sobie i światu to samo pytanie: co zrobić, by było lepiej?

Spokojniej, mądrzej, etyczniej, bogaciej, fajniej, luźniej, pogodniej, bardziej wartościowo, bardziej empatycznie, ekscytująco, sensownie, seksownie, czysto i skutecznie?

Po latach szukania odpowiedzi w świecie ekonomii i psychologii postanowiłem sięgnąć po filozofię i dodałem do równania moje autorskie połączenie stoicyzmu i egzystencjalizmu.

Łącząc wszystkie te dziedziny nauki i ludzkich przekonań od 2019 roku zajmuję się koncepcją osoby wysokosprawczej. Wierzę, że nie trzeba mieć żadnych specjalnych predyspozycji by ogarnąć życie - wystarczy dobrać odpowiednie rozkminy pod swój charakter i skorzystać ze sprawdzonych, powszechnie dostępnych narzędzi.

Pomagam dobrać jedno i drugie.

Chcę poświęcić się tej tematyce z mocą tysiąca słońc.

Żeby to się udało potrzebuję nie tylko czasu, by przeczytać i przeanalizować dalsze setki książek, artykułów, wywiadów, rozmów, wypowiedzi i przemyślleń, ale też czasu by to wszystko samemu przerobić i zsyntetyzować w spójne, uniwersalne myśli.

Byłoby super, gdybyśmy mogli sobie w tym wzajemnie pomóc.

Ja będę Cię chętnie (i łagodnie!) prowokował do ciekawych myśli, trudnego kwestionowania schematów i nieśmiałej nadziei związanej z niepewną przyszłością. Oszczędzę Ci też tysiące godzin, bo każdy odcinek mojego podcastu skrywa w sobie niezliczone miesiące pracy psychologicznej i mentorskiej.

Ty za to możesz zostać moją mecenaską lub mecenasem i wesprzeć cały proceder tutaj!

Dzięki, że udało Ci się znaleźć czas by przeczytać ten list i życzę Ci wszystkiego dobrego!

Trzymaj się dzielnie,

- Andrzej Tucholski


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)