Avatar użytkownika

ultizone.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
210 
łącznie
0
patronów
0 zł 210 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
7 zł miesięcznie
Dołączasz do społeczności wspierającej rozwój ultimate frisbee w Polsce!
Dziękujemy Ci bardzo, a w zamian zapraszamy na nasz dedykowany kanał na Discordzie - tylko dla patronów. To właśnie tam jako pierwszy dowiesz się o nowościach, uzyskasz dostęp do niepublikowanych materiałów, czy poznasz innych patronów.
Obrazek progu
12 zł miesięcznie
Chcielibyśmy abyś oprócz naszego dedykowanego kanału dla Patronów pojawiał/a się na specjalnie dedykowanej planszy podczas naszych transmisji LIVE oraz na zakończeniu naszych filmów typu poradnik lub vlog. Dziękujemy za tą cegiełkę.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora ultizone.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Już niedługo wracamy do Was z nowościami.

Tymczasem zapraszamy na:
www.ultizone.pl
facebook.com/ultizonepl
instagram.com/ultizone
youtube.com/@ultizonepl

Dziękujemy za zajrzenie na nasz Patronite! Szanowni Państwo, postaramy się jak najkrócej i jak najbardziej merytorycznie przedstawić naszą misję.

Chcemy z niszowego sportu o globalnym potencjale zrobić prawdziwą main-streamową dyscyplinę. Naszą misją jest promocja ultimate frisbee. Piszemy artykuły, prowadzimy live streamy, przeprowadzamy wywiady, robimy poradniki i budujemy społeczność. Jeśli wciąż nie wiedzą Państwo co to jest ultimate frisbee, to pod tym linkiem staramy się to jak najlepiej wytłumaczyć w formie poradnika. 

Nasz skład to doświadczeni zawodnicy i trenerzy. Reprezentanci kadr narodowych, multi-medaliści mistrzostw Polski, a przede wszystkim pasjonaci ultimate frisbee chcący aby jak najwięcej osób poznało tą wyjątkową dyscyplinę. 

Nasza główna aktywność: 

💻www.ultizone.pl - strona internetowa, która jest hubem naszej działalności. To tam piszemy, postujemy, gromadzimy materiały z polskiej i zagranicznej sceny. 

📽youtube.com/@ultizonepl - nasz kanał na YT, na którym prowadzimy programy, budujemy bazę filmów i pokazujemy nasz sport od środka. 

📸instagram.com/ultizone  - na insta łapiemy i dzielimy się naszymi ulubionymi momentami działalności. 

👍facebook.com/ultizonepl - informujemy o nowościach

🎧https://discord.gg/Tpwsf3sG2b - budujemy społeczność i kontaktujemy się z wspierającymi. 

Po co nam Patronite? 

Chcemy robić to co kochamy. Potrzebujemy jednak pomocy...

Ultimate jeszcze raczkuje. Nie mamy związku, kluby dopiero się formułują, brakuje sponsorów. Jesteśmy niezależną organizacją, która dzięki Waszemu wsparciu może zmienić sytuację ultimate w Polsce, a z pewnością przyspieszyć proces uświadamiania ludzi o tym, że istnieje rewelacyjna alternatywa dla każdego fana ruchu. Wspierając naszą inicjatywę poprzez Patronite, możesz pomóc nam w wielu obszarach:

  1. Promocja dyscypliny: Środki zebrane poprzez Patronite będą wykorzystane do kontynuowania naszej działalności oraz sukcesywnego pogłębiania naszej aktywności o organizowanie wydarzeń promocyjnych, oraz do propagowania wiedzy o ultimate frisbee wśród szerszej publiczności.

  2. Finansowanie działań: Wyzwania finansowe są częstym problemem na wczesnym etapie rozwoju dyscypliny. Środki zebrane za pośrednictwem Patronite mogą pomóc w pokryciu kosztów związanych z opłatami internetowymi (serwer, domena, discord), zakupem sprzętu, czy też szkoleniem trenerów i zawodników w formie zdalnej lub plenerowej. 

  3. Wsparcie rozwijających się talentów: Wiemy jak ważne jest młode pokolenie, które może znacząco pomóc w rozwoju dyscypliny. Chcemy promować inicjatywy dla młodzieży, tak jak to robiliśmy w przypadku UZ Trophy, nagradzają w plebiscycie również młodzież. Wiemy jednak, że to za mało. Wasze wsparcie pomoże również we wsparciu młodych talentów, których nie stać na pokrycie kosztów wyjazdów na turnieje czy zgrupowania kadry. 

  4. Edukacja i szkolenia: Pieniądze zebrane dzięki Patronite mogą być przeznaczone na organizację warsztatów, szkoleń dla trenerów, zawodników oraz osób chcących lepiej poznać zasady i techniki gry w ultimate frisbee. Jest to dla nas bardzo ważny aspekt. Mamy możliwości i chcemy dzielić się wiedzą. Dzięki niej nie tylko poprawimy poziom sportowy ultimate w Polsce, ale zachęcimy do gry więcej osób. 

Jeśli to wszystko o czym tutaj napisaliśmy oraz to co może udało Ci się zobaczyć już na naszych platformach, skłania Cię do tego by dać nam szansę, to z całego ulti-serducha Ci dziękujemy. Postaramy się odwdzięczyć, a więc koniecznie sprawdź nasze progi 🔥

A tak ten sport wygląda na najwyższym poziomie i tego chcemy w Polsce: 

 

Z ulti-pozdrowieniami 🤝

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora ultizone.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Grzegorz Dobranowski
Grzegorz Dobranowski
20 zł
Daga Łach
Daga Łach
20 zł
Grażyna Łach
Grażyna Łach
5 zł
Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.