Avatar użytkownika

Urbexy Diabliczki

0
patronów
0 
miesięcznie
550 
łącznie
0
patronów
0 zł 550 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Witam wśród patronów miło mi że wspierasz moje podróże, ziarnko do ziarnka...
Wyśle mail z podziękowaniem oraz zdjęcia z eksploracji.
7 zł miesięcznie
Witam wśród patronów!
Ta kwota jest dość duża jak dla mnie.
Podziękuję w mailu za wsparcie.
10 zł miesięcznie
Kwota ta jest 1/5 części na paliwo dojazdowe do miejsca .
Podeślę zdjęcia z odwiedzanego miejsca. Wcześniejszy dostęp do materiału z eksploracji.
20 zł miesięcznie
Wow! To już dość dużą kwota prawie połowa kosztu paliwa!
Bardzo Ci dziękuję może kiedyś po gratuluję osobiście świat jest taki mały !
Podzielę się z Tobą zdjęciami niepublikowanymi nigdzie.
50 zł miesięcznie
Wow! Ta kwota pozwoli na opłacenie zakup paliwa w jedną stronę na urbex!
Dziękuję za takie wsparcie witaj głowny Patronie mojego kanału! Wsparcie to umożliwi mi dojazd do celu a Tobie proponuję zdjęcia nie publikowane nigdzie, premiera tylko dla wspierających! Podziękuję w filmie właśnie Tobie!
100 zł miesięcznie
Witam! Dziękuję że zdecydowałeś/aś się na tą kwotę pozwoli mi na pokrycie kosztów dojazdu do miejsc eksplorowanych zakup niezbędnych środków ochrony. Urbex jest zajęciem bardzo niebezpiecznym przekonałam się o tym nie raz. Dostęp do dsc który Tworzę wraz z innymi Youtuberami miła atmosfera specjalna ranga tylko i wyłącznie dla Ciebie!
Zdjęcia nie publikowane z eksploracji, powitalny mail oraz wcześniejszy dostęp do materiałów.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Urbexy Diabliczki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Witam! Moją pasją są urbexy eksploracja opuszczonych miejsc to dla mnie pasja którą chcę rozwijać, robić lepsze zdjęcia i materiały. Urbex to dla mnie coś więcej niż pasja dzięki temu rozwijam się uczę nowych rzeczy oraz pokonuję swoje lęki kiedyś nie weszła bym do środka połowy z tych miejsc.

Witam jestem Diabliczka ;)Od pewnego czasu interesuje się opuszczonymi miejscami, już prawie rok prowadzę kanał na YouTube Urbexy Diabliczki o tej tematyce! 

 Zainteresowanie tego typu zwiedzaniem powstało po obejrzeniu kilku filmów innych twórców, pomyślałam wtedy czemu sama nie spróbować sił w eksploracji! 

 Interesuję się również historią,fascynują mnie stare opuszczone domy na moim kanale zobaczysz wiele różnych obiektów te stare zapomniane w totalnej ruinie jak i właśnie te nowsze które zostały zamknięte z różnych przyczyn.

Postanowiłam sama spróbować sił eksplorując opuszczone miejsca i przepadłam zakochałam się w pięknie utraconych miejsc tej ciszy, niektóre są wspaniałą kapsułą czasu, opuszczone domy gdzie od dziesiątek lat nikt tu nie przebywał! 

Opuszczone fabryki których wyposażenie zapiera dech w piersi, a także pałace które są naszym dziedzictwem historyczym, zapomniane bunkry obiekty wojskowe! 

Znajdziesz u mnie na kanale to wszystko i o wiele więcej! 

Każda minuta, filmu który oglądasz na moim kanale to efekty wielu godzin pracy: dokumentacji, planowania, podróży, zdjęć, nagrywania oraz montażu urbex to dla mnie pasja którą chcę się z Wami dzielić pokazywać historię zapomnianych miejsc moim okiem! 

Urbex  wymaga całkowitego zaangażowania. Wyobraź sobie chodzisz w miejsca, w których od dawna nie był żaden (lub prawie żaden) człowiek. Dookoła siebie masz mnóstwo śmieci, potłuczonego szkła, rozpadających się mebli czy maszyn, na których upływający czas zdążył odcisnąć się niemałym piętnem to jest bardzo fascynujące zajęcie którym interesuję się od dłuższego czasu choć swoją przygodę rozpoczęłam dopiero jesienią, do odważnych świat należy! ;) 

Pierwszy film z wyprawy to domek z 1902 roku moja babcia kiedyś mieszkała w tym domu mam do niego ogromny sentyment ilekroć przechodzę obok niego! ;) 

Cele Autora

Podróże
  • 300 zł miesięcznie
  • 300 zł brakuje
0%
Urbex wiąże się z ogromnymi wydatkami to nie tylko wyprawy w nieznane bez celu, dla mnie to coś wiecej życiowy cel pasja którą chcę rozwijać stawać się lepszą, mam Wam tyle do pokazania otóż by jeździć w odległe miejsca interesujące niestety wiąże się to z budżetem który stale pokrywam z własnej kieszeni niestety wszystko ma swoje granice gdyby udało mi się osiągnąć cel dotarła bym do interesujących miejsc pokazując je w filmach. Dalsze trasy wiążą się oczywiście z naprawą auta które są bardzo kosztowne, wynajęciem miejsca noclegowego również. Osoby chcące mnie wesprzeć w marzeniach o odległych miejscach zostaną wpisani jako główni Patroni kanału oraz będą dla nich przygotowane w pierwszej kolejności premiery, zdjęcia nie publikowane z wypraw może kiedyś wspólny urbex?

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Urbexy Diabliczki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Siwy
Siwy
100 zł
Siwy
Siwy
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.