Avatar użytkownika
Gry

UV o grach

28
patronów
28
patronów

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Ja chcę żyć, czyli podstawowa forma wsparcia dla mojej działalności. Każdy aktywny patron, o ile nie zechce być anonimowy, zostanie oznaczony w moich materiałach na kanale YouTube.
20 zł miesięcznie
Dowal mi, czyli zwiększona forma wsparcia dla mojej działalności. Każdy aktywny patron, o ile nie zechce być anonimowy, zostanie oznaczony w moich materiałach na kanale YouTube.
35 zł miesięcznie
UV, czyli duża forma wsparcia dla mojej działalności. Każdy aktywny patron, o ile nie zechce być anonimowy, zostanie oznaczony w moich materiałach na kanale YouTube.
50 zł miesięcznie
Koszmar, czyli maksymalna forma wsparcia dla mojej działalności. Każdy aktywny patron, o ile nie zechce być anonimowy, zostanie oznaczony w moich materiałach na kanale YouTube.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora UV o grach w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

UV o grach to kanał na platformie YouTube, poświęcony grom komputerowym.

Nazywam się Krystian Smoszna i gram w gry od 1986 roku. W branży działam z przerwami od ponad 25 lat. Od 2003 roku stale współpracowałem z serwisem GRYOnline, od 2017 do 2023 roku byłem jego redaktorem naczelnym. W tym momencie jestem w pełni niezależnym twórcą. Niedawno wystartowałem z kanałem youtube'owym UV o grach, gdzie produkuję się przed kamerą na różne tematy okołogrowe.

https://www.youtube.com/@uvograch

Kanał ten daje możliwość wspierania mnie jako twórcy i pozwoli w pełni skupić się na przygotowywaniu treści video. Aktualnie próbuję skompletować sprzęt, który zapewni wyższość jakość obrazu i lepsze oświetlenie.

Niewykluczone, że w przyszłości będę tworzył również treści zamknięte, widoczne tylko dla wspierających kanał, ale na takie decyzje jest jeszcze za wcześnie. Ewentualne wpłaty traktuję obecnie jako formę wsparcia dla mojej działalności i bardzo za nie dziękuję.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora UV o grach już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
20 zł
Daniel Drozdowski
Daniel Drozdowski
10 zł
Mateusz Kadukowski
Mateusz Kadukowski
10 zł
Piotr Szyszko
Piotr Szyszko
10 zł
Szybki Śledź
Szybki Śledź
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.