Avatar użytkownika

vPET.pl

6
patronów
155 
miesięcznie
16 300 
łącznie
6
patronów
155 zł 16 300 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
✔️ Dziękujemy za wsparcie!
15 zł miesięcznie
✔️ Dziękujemy za wsparcie!
✔️ Konto VIP na serwerze! (konto DC musi być połączone z Patronite i FiveM)
50 zł miesięcznie
✔️ Dziękujemy za wsparcie!
✔️ Ranga na Discordzie Project Sponsor!
✔️ Dostęp do specjalnego kanału na Discordzie!
✔️ Miesięczny VIP na serwerze! (konto DC musi być połączone z Patronite i FiveM)
✔️ Jednorazowa zniżka 25% na zakup nieruchomości / samochodu!
100 zł miesięcznie
✔️ Dziękujemy za wsparcie!
✔️ Ranga na Discordzie Project Sponsor!
✔️ Dostęp do specjalnego kanału na Discordzie!
✔️ Miesięczny VIP na serwerze! (konto DC musi być połączone z Patronite i FiveM)
✔️ Jednorazowa zniżka 40% na zakup nieruchomości / samochodu!
✔️ Dostęp do serwera testowego i wcześniejszych informacji o nowościach!
✔️ Nagrody w postaci realnych fantów!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora vPET.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Od 2020 roku zapewniamy rozrywkę dla fanów pojazdów ciężarowych na platformie FiveM w grze Grand Theft Auto V. Przez cały ten czas serwer miał zaszczyt gościć tysiące osób, które postanowiły sprawdzić na co Nas stać.

VPET.PL to 🥇 pierwszy i jedyny serwer o tematyce truck w GTAV na świecie. Serwer pozwoli wcielić Ci się w rolę nie tylko kierowcy ciężarówki na wzór Euro Truck Simulator ale też da możliwość stać się pracownikiem służb porządkowych takich jak pomoc drogowa czy też policja.
 

 

❔Skąd się wziął projekt❔

Wszystko zaczęło się około 2010 roku, kiedy powstał projekt Polish eXtreme Truck (peTRUCK) na platformie SAMP w grze Grand Theft Auto San Andreas. Jak to już bywało w tamtym czasie serwer miał swoje wzloty i upadki, różnych właścicieli. Mimo tego wyróżniała go stała, wspaniała i wierna społeczność. Twórca serwera ‘kapiziak’ postanowił postawić na tradycyjną rozgrywkę zachowując elementy, które wszyscy wspaniale wspominamy z serwerów truckerskich na platformach SAMP czy też MTA:SA. 

 

🚓Czy poza jeżdżeniem ciężarówką jest coś ciekawego?🧰

Oczywiście! Jeżeli znudzi Ci się praca jako szara myszka jako zwykły trucker to zawsze możesz stać się prezesem własnej działalności. Natomiast jak nie cierpisz pociągać za sznurki ale nie chcesz wozić towarów to z pewnością znajdziesz miejsce w Policji zatrzymując bandytów przewożących nielegalny towar lub piratów drogowych przekraczających prędkość. Nie można też zapomnieć o pracy mechanika w pomocy drogowej bo to ona jest najważniejsza. To właśnie pomoc drogowa ratuje kierowców z opałów i wspiera ich w wyścigu szczurów o najlepszą pozycję w tablicach rankingowych. Dla samych fanów jazdy ogromnymi pojazdami ciężarowymi serwer ma rozbudowaną ofertę dostępnych miejsc prac w zarejestrowanych firmach. Każda z firm oferuje coś innego, a najwięcej informacji o nich znajdziesz na naszym discordzie. 

 

🏁Co jeszcze ciekawego znajdziesz na serwerze?🏅

Cóż.. sprawa nie jest taka prosta bo serwer jest bardzo mocno rozbudowany i bez zagrania raczej ciężko wszystko sobie wyobrazić. Z najważniejszych funkcji to na pewno bardzo mocno rozbudowany system kontroli policyjnych z dodatkowymi wagami mierzącymi masę ładunku. Nie można zapomnieć o pojazdach (modach) z prawdziwego świata. Bez problemu będziecie mogli się przejechać Ferrari czy też kluczową ciężarówką w USA – Volvo VNL albo Kenworthem. Natomiast jak to już bywa w życiu zawodowego kierowcy najgorszym momentem jest zmęczenie, więc i tutaj mamy urealniony system zmęczenia. Jakby tego było mało.. to czasami trzeba zjechać na hot-doga albo zamówić pizzę. Gorzej jak na stacji na której planowaliśmy się zatrzymać zatankować zabraknie paliwa.. ale to wszystko właśnie wprowadza rozgrywkę na nowy poziom realistyczności i o wiele lepszych doświadczeń z grania!


Tak naprawdę póki nie zagrasz nie zobaczysz jaka to niesamowita frajda!
Odwiedź serwer i przekonaj się co jeszcze mamy do zaoferowania. Jeżeli kręci Cię tematyka ciężarówek i masz ochotę poznać coś nowego, nie będziesz rozczarowany. Klimat jaki u nas panuje przekona Cię do pozostania z nami na dłużej.
Zapraszamy na naszego Discorda, aby dołączyć do wspaniałej społeczności. Nie zapomnijcie również zaglądnąć na naszego TikToka oraz Facebooka w celu śledzenia nowości i ciekawych momentów.


WWW: vpet.pl
IP serwera: vpet.pl
Discord: discord.vpet.pl
TikTok: tiktok.com/@vpetpl
Facebook: facebook.com/vPETpl

💝Dziękujemy wszystkim wspierającym serwer!💝
Zgromadzone środki wykorzystywane będą na rozwój serwera, aby doświadczenie truckerskie jeszcze bardziej było realistyczne i przyjemniejsze! 

Pozdrawiamy
👩‍🏭Ekipa vPET.pl👨‍🔧

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora vPET.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dziadek
Dziadek
100 zł
Anonimowy patron
15 zł
Krzysztof Ciapka
Krzysztof Ciapka
15 zł
Damian Rydz
Damian Rydz
25 zł
Michał Szczubełek
Michał Szczubełek
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.