Gry

VeCube Studio

W Patronite od 18.06.2019

Polski symulator przetrwania "Odludzie" - Gra Komputerowa

4 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 470 zł

brakuje

Odludzie

Tworzenie gier komputerowych jest moja pasją. Jako dziecko spędzałem dużo czasu grając w gry komputerowe. Moim pierwszym komputerem było Atari 130XE. Już na nim zaczynałem swoją pracę z programowaniem prostych gier. Przez lata zdobyłem bardzo dużą wiedzę w projektowaniu poziomów i modelowaniu 3D. Zdecydowałem, że czas na zaprojektowanie własnej gry.

Pomyślałem GRA w Polskiej lokalizacji to jest TO! Podkarpackie lasy w Bieszczadach!

Decydując się na wsparcie mojego projektu staniesz się moim współtwórcą a próg ten pozwoli mi przeznaczyć od 8 do 10 godzin dziennie na spokojne tworzenie symulatora przetrwania.

Finanse przeznaczę głownie na opłaty związane z codziennymi wydatkami, rachunkami, podatkami i ubezpieczeniem. Podczas realizowania projektu będę kilkukrotnie odwiedzał lasy podkarpackie, aby odwzorować ich klimat idealnie. Nie obejdzie się pewnie bez pomocy muzyków i lektorów, którzy zadbają o oprawę audiowizualną.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)