Avatar użytkownika

Vincentiana

4
patronów
125 
miesięcznie
615 
łącznie
4
patronów
125 zł 615 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Sympatyk Vincentiany

Dzięki Twojemu wsparciu możemy zapewnić lepsze warunki dla uczestników Festiwalu i artystów. Otaczamy Cię modlitwą. Niech Bóg Cię błogosławi!
10 zł miesięcznie
Fan Vincentiany

Jesteś najlepszym fanem na świecie! Otrzymujesz od nas imienny, elektroniczny certyfikat z podziękowaniem za tworzenie z nami Vincentianowej Rodziny.
20 zł miesięcznie
Przyjaciel Vincentiany

Drogi Przyjacielu, dzięki Tobie Vincentiana może rozwinąć skrzydła. Wraz z certyfikatem wysyłamy Ci plakat Festiwalu w formie elektronicznej.
35 zł miesięcznie
Mecenas Vincentiany

Poważna sprawa! Dzięki Tobie Vincentianowa scena będzie wyglądała profesjonalnie. Dlatego oprócz certyfikatu i plakatu z dumą wymienimy Cię podczas trwania Festiwalu. Jeśli będziesz obecny, to uściśniemy sobie ręce i zrobimy fotkę. Dobrze, że jesteś z nami.
50 zł miesięcznie
Sponsor Vincentiany

Wow! Twoje wsparcie jest bezcenne. Oprócz korzyści z poprzednich progów masz możliwość dedykacji jednej z piosenek podczas Festiwalu.
100 zł miesięcznie
Partner Vincentiany

Z takim partnerem współpraca to sama przyjemność! Oprócz korzyści z poprzednich progów otrzymujesz od nas gadżety z logiem Festiwalu.
200 zł miesięcznie
Anioł Stróż Vincentiany

Z tak wielkim wsparciem zaczynamy poszukiwania wielkiej gwiazdy muzycznej! Oprócz korzyści z poprzednich progów możesz zaproponować własny pomysł na atrakcję lub warsztaty, które zostaną zrealizowane podczas Vincentiany.
300 zł miesięcznie
Vicek

Sam Vicek nie może w to uwierzyć! Jesteś naszym największym dobroczyńcą! Oprócz korzyści z poprzednich progów otrzymujesz złoty bilet na Festiwal oraz możliwość stania się Vickiem w trakcie trwania Vincentiany. Do tego dokładamy specjalny prezent, który będzie niespodzianką i wyrazem naszej wdzięczności.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Vincentiana w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Vincentiana to Festiwal Młodych , który odbywa się co roku w Piekarach k. Krakowa. Kilkuset młodych ludzi spotyka się, aby razem uwielbiać Boga, słuchać świetnej muzyki i nawiązywać nowe przyjaźnie. Łączy nas wiara, radość i muzyka. Dołącz do Vincentianowej Rodziny!

Vincentiana powstała w 1984 r. Wtedy to po raz pierwszy klerycy Zgromadzenia Misji św. Wincentego a Paulo zorganizowali przegląd piosenki religijnej. Po ponad 40 latach Vincentiana trwa nadal i gromadzi co roku kilkaset młodych ludzi z całej Polski, chcących poprzez śpiew i muzykę spotkać Boga.

 

Na Vincentianie nie może zabraknąć konkursu piosenki religijnej oraz warsztatów muzycznych, tanecznych, biblijnych i wiele wiele więcej… Stawiamy na rozwój, odkrywanie pasji i budowanie wspólnoty w atmosferze radości!

W wydarzeniu biorą udział także młode grupy i zespoły muzyczne oraz znani goście. Przez te lata na naszej scenie wystąpili m.in. TGD, Siewcy Lednicy, niemaGOtu, raper Cukier.

 

Organizatorem są klerycy Zgromadzenia Księży Misjonarzy św. Wincentego a Paulo oraz Fundacja im. ks. Siemaszki. Wszystko to odbywa się w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000” w Piekarach k. Krakowa.

Koszty, jakie ponoszą uczestnicy, są niskie, aby w festiwalu mogły wziąć udział osoby z uboższych rodzin. Dzięki Twojemu wsparciu młodzież może spędzić początek wakacji w gronie rówieśników, rozwinąć swoje talenty i doświadczyć wartości, jakie niesie ze sobą wspólna zabawa, modlitwa i integracja.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Vincentiana już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Joanna Kwiecień
Joanna Kwiecień
100 zł
SzymoN
SzymoN
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
5 zł
Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.