Konrad Piwarski

W Patronite od 04.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1630

liczba Patronów: 1201

3 patronów
15 zł miesięcznie
45 zł łącznie
Mam na imię Konrad i zajmuję się tematyką gry Football Manager oraz historią piłki nożnej. Kocham strategie, taktykę, analizę i... gry cRPG. W głowie masa pomysłów na nowe projekty, ale ktoś dzień skonstruował w durny sposób, że jest za krótki i muszę się ograniczać.

O Autorze

Siemanko!

 

Mam na imię Konrad i zajmuję się tematyką gry Football Manager oraz historią piłki nożnej. Swoje materiały publikuję na YT. Jestem również twórcą strony internetowej na której podejmujemy kwestie związane z naszą ukochaną grą - https://vrcfm.pl

 

Dlaczego powstał kanał i strona?

 

Bo Football Manager to moja pasja! Gram nieprzerwanie od 25 lat! Statystyki, tabelki i wykresy, choć do matematyki głowy nie mam, zawsze były mi bliskie. Nie takie wykresy z telewizji czy giełdowych czasopism, broń Boże, ale inne, moje, sportowe. Pamiętacie czasy gdy Eurosport wchodził do Polski? Miałem wtedy 13 lat. Główną treścią tego kanału były sporty zimowe, przynajmniej ja tak to pamiętam. Brałem do ręki zeszyt, wpisywałem wyniki, czasy, dystanse i sam prowadziłem klasyfikacje, te indywidualne i zespołowe. A potem magazyn “Eurogole” czy wcześniej “Gol” na TVP2. Też zapisywałem. Nie wiem po co. Lubiłem. Zresztą, zeszyt już wcześniej służył mi do pierwszego w moim życiu “menadżerowania”. Brałem taki “Przegląd Sportowy”, spisywałem drużyny z polskiej 1. ligi i ustalałem im pełny terminarz. Pełny! Wyobraźcie sobie ile musiałem się nakombinować, żeby bez komputera, wypisać kalendarz na 34 kolejki i żeby żaden mecz w kolejnych seriach spotkań się nie powtarzał. Męka. Potem rzucałem kostką i generowałem wyniki. Stworzyłem sobie pierwszy, własny, papierowy system piłkarskiego RPG. To było coś. Nawet taka Legia czy Widzew miały +2 do rzutu kością, aby częściej, zgodnie z rzeczywistością, wygrywały. Składy i strzelców też miałem. To był już bardziej zaawansowany silnik futbolowego RPG. Można by go opatrzeć numerkiem 2.0. Zawsze gdy o tym myślę, przypominają mi się Dziadkowie, bo to oni większość tych zeszytów mi kupili i to u nich w domu te emocjonujące rozgrywki się odbywały. Sentyment…

 

Dlaczego Patronite i co chciałbym tutaj osiągnąć?

 

1. Celem numer jeden jest zebranie niewielkich funduszy które pozwolą mi utrzymać stronę internetową, na której znajdziecie poradniki, historie, kariery i wszystko co związane z Football Managerem.

 

2. Drugą ważną dla mnie sprawą jest rozwój serii poświęconych historii futbolu i tu pierwsze dwa odcinki:

 

 

 

3. Wasza pomoc pozwoli zwiększyć ilość materiałów, zarówno na stronie, jak i na kanale, z czego z pewnością z wielu z Was się ucieszy.

 

4. Każdy z Was będzie miał wpływ na treść obydwu tych mediów, zatem każda pomoc jest sprawą opłącalną dla obydwu stron.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni