Konrad Piwarski

W Patronite od 04.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 2135

liczba Patronów: 2170

1 patron
5 miesięcznie
75 łącznie
Mam na imię Konrad i zajmuję się tematyką gry Football Manager oraz historią piłki nożnej. Kocham strategie, taktykę, analizę i... gry cRPG. W głowie masa pomysłów na nowe projekty, ale ktoś dzień skonstruował w durny sposób, że jest za krótki i muszę się ograniczać.

O Autorze

Siemanko!

 

Mam na imię Konrad i zajmuję się tematyką gry Football Manager oraz historią piłki nożnej. Swoje materiały publikuję na YT. Jestem również twórcą strony internetowej na której podejmujemy kwestie związane z naszą ukochaną grą - https://vrcfm.pl

 

Dlaczego powstał kanał i strona?

 

Bo Football Manager to moja pasja! Gram nieprzerwanie od 25 lat! Statystyki, tabelki i wykresy, choć do matematyki głowy nie mam, zawsze były mi bliskie. Nie takie wykresy z telewizji czy giełdowych czasopism, broń Boże, ale inne, moje, sportowe. Pamiętacie czasy gdy Eurosport wchodził do Polski? Miałem wtedy 13 lat. Główną treścią tego kanału były sporty zimowe, przynajmniej ja tak to pamiętam. Brałem do ręki zeszyt, wpisywałem wyniki, czasy, dystanse i sam prowadziłem klasyfikacje, te indywidualne i zespołowe. A potem magazyn “Eurogole” czy wcześniej “Gol” na TVP2. Też zapisywałem. Nie wiem po co. Lubiłem. Zresztą, zeszyt już wcześniej służył mi do pierwszego w moim życiu “menadżerowania”. Brałem taki “Przegląd Sportowy”, spisywałem drużyny z polskiej 1. ligi i ustalałem im pełny terminarz. Pełny! Wyobraźcie sobie ile musiałem się nakombinować, żeby bez komputera, wypisać kalendarz na 34 kolejki i żeby żaden mecz w kolejnych seriach spotkań się nie powtarzał. Męka. Potem rzucałem kostką i generowałem wyniki. Stworzyłem sobie pierwszy, własny, papierowy system piłkarskiego RPG. To było coś. Nawet taka Legia czy Widzew miały +2 do rzutu kością, aby częściej, zgodnie z rzeczywistością, wygrywały. Składy i strzelców też miałem. To był już bardziej zaawansowany silnik futbolowego RPG. Można by go opatrzeć numerkiem 2.0. Zawsze gdy o tym myślę, przypominają mi się Dziadkowie, bo to oni większość tych zeszytów mi kupili i to u nich w domu te emocjonujące rozgrywki się odbywały. Sentyment…

 

Dlaczego Patronite i co chciałbym tutaj osiągnąć?

 

1. Celem numer jeden jest zebranie niewielkich funduszy które pozwolą mi utrzymać stronę internetową, na której znajdziecie poradniki, historie, kariery i wszystko co związane z Football Managerem.

 

2. Drugą ważną dla mnie sprawą jest rozwój serii poświęconych historii futbolu i tu pierwsze dwa odcinki:

 

 

 

3. Wasza pomoc pozwoli zwiększyć ilość materiałów, zarówno na stronie, jak i na kanale, z czego z pewnością z wielu z Was się ucieszy.

 

4. Każdy z Was będzie miał wpływ na treść obydwu tych mediów, zatem każda pomoc jest sprawą opłącalną dla obydwu stron.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni