VRkadia Polska

W Patronite od 10.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 964

Liczba Patronów: 912

Zostań Patronem
9 patronów
240 miesięcznie
1 220 łącznie
Arkadia to fikcyjna, poetycka kraina wiecznego szczęścia. VRkadia to niefikcyjna kraina wiecznego szczęścia w wirtualnej rzeczywistości. Skupiamy tutaj entuzjastów, graczy, twórców, pasjonatów. Tworzymy miejsce z pasją, dla osób o tym samym zainteresowaniu. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

O Autorze

 

VRkadia to niefikcyjna kraina wiecznego szczęścia w wirtualnej rzeczywistości.

Pamiętaj że przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę, więc rozgość się, przygotuj i ruszaj!

Przygoda czeka, odważysz się ją przeżyć z nami?

Co robimy?

     VRkadia to najszybciej rosnąca społeczność skupiona na wirtualnej rzeczywistości w Polsce. 
Skupiamy tutaj entuzjastów, graczy, twórców, pasjonatów. Tworzymy miejsce z pasją, dla osób o tym samym zainteresowaniu. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Jaki jest nasz cel? 

     Skupić jak największą społeczność skupioną na VR w Polsce w jednym, przyjaznym dla wszystkich miejscu.

Co możemy zaoferować?

     Częste konkursy, turnieje, eventy, giveaway'e i dużo więcej aktywności dla wszystkich członków naszej społeczności.

Gdzie można Was znaleźć?

Na tą chwilę skupiamy się głównie na serwerze Discord, ale aktywnie działamy też na YouTube oraz Twitch.
Można nas też znaleźć na Facebooku. Grupa Strona zachęcamy do dołączenia i zostawienia lajka :)

Jakiego rodzaju treści można u Was znaleźć?

     Na tą chwilę są to głównie materiału ze wspólnego grania czy archiwa live. W późniejszym czasie mamy nadzieję że znajdzie się tam miejsce też dla nowinek technologicznych, recenzje sprzętów i gier, tricki i ciekawostki - więc być może pojawi się trochę "gadających głów" i nowych formatów :). 

No dobra, ale po co w ogóle mam Was wspierać?

     Dobre pytanie. Nie szukamy wsparcia żeby brzęczały nam kieszenie od monet. Uznaliśmy że w obecnej sytuacji, chcąc tworzyć dla Was dużo wydarzeń, organizując nagrody w konkursach i turniejach, być może uruchamiając studio a może nawet nasze własne "Wirtualne Centrum Testów" (pozdrawiamy pana Klawiatura) w którym może kiedyś każdy z Was mógłby zobaczyć różne gogle, gry, technologie i rozwiązania. Trochę się tutaj rozmarzyliśmy, ale przynajmniej wiecie jak daleko idące mamy plany. 

Skąd się wzięliśmy?

     Początkowo powstaliśmy po to, żeby pomóc chłopakom z serwisu Wykop którzy byli zafascynowani VR na spotkanie w jednym miejscu, znalezienie kompana do gry, odpowiedzi na pytania itd. bez przeszukiwania tagów na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Później zaczęło to rosnąć. Czas był na zmianę nazwy, ogólny rebrand i rozpoczęcie działań na szerszą skalę. Każda nowa osoba w naszej społeczności jest dla nas ogromnie ważna i daje nam kopa do dalszego działania. Głównie że sami tworzymy tą społeczność będąc jej częścią. Od graczy dla graczy, od ludzi dla ludzi.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Szy S
Szy S
25 zł miesięcznie
Rafał Szybowski
Rafał Szybowski
25 zł miesięcznie
Bronisław
Bronisław
25 zł miesięcznie
krysc4d
krysc4d
10 zł miesięcznie
Maciej Gadek
Maciej Gadek
25 zł miesięcznie
Łukasz Socha
Łukasz Socha
100 zł miesięcznie