W Architekturze

W Patronite od 02.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2406

Liczba Patronów: 1829

Zostań Patronem
3 patronów
15 miesięcznie
60 łącznie
Tworzymy kontent dla architektów z pomocą grup na Facebooku przeznaczonych w 100% dla naszej branży. @PracawArchitekturze - tu znajdujecie prace i pracowników. @PrawowArchitekturze - tu otrzymujecie darmowe wsparcie prawne. @PatologiewArchitekturze - tu rozmawiamy o patologiach naszego zawodu.

O Autorze

wArchitekturzeSkoro czytasz ten tekst, to zapewne przynależysz do jednej z naszych grup, jakie prowadzimy na Facebook'u. A można nawet do wszystkich. Grupy od 4 lat rozwijają się bardzo dynamicznie i pragniemy mocniej przyłożyć się do ich rozwoju merytorycznego. Chcemy wprowadzić liczne usprawnienia, które pozwolą aktywizować wszystkich członków grup oraz wywołają liczne dyskusje.

Zobaczmy wspólnie, jak daleko i gdzie zajdziemy!

Planów i pomysłów mamy dużo - wywiady ze znanymi architektami, być może kanał na Youtube, gdzie będziemy zamieszczać nagrania z takich wywiadów. Z całą pewnością chcemy dla Was rozwinąć stronę www.warchitekturze.pl by stała się najlepszym miejscem dla architektów w Polsce - strona z ogłoszeniami o pracę, z konkursami, z artykułami wszelkiej tematyki związanej z architekturą. A na koniec... może powstanie szeroko pojęte zrzeszenie architektów?

Wszystko zależy od Was i Waszego wsparcia.@PracawArchitekturze

Grupa powstała w kwietniu 2017 roku z myślą o architektach. To tutaj codziennie możecie przeczytać najnowsze ogłoszenia z ofertami pracy w architekturze. Tutaj znajdujecie wymarzoną pracę w zawodzie oraz najlepszych, wykwalifikowanych pracowników. Każdego dnia akceptujemy kilkanaście nowych postów oraz kilkudziesięciu nowych członków grupy.

Wielokrotnie w grupie prowadziliśmy i moderowaliśmy dyskusje związane z naszym zawodem poruszające najbardziej nurtujące Was pytania.

Grupa to w większości architekci i architekci wnętrz. Jest wśród nas również wiele osób tworzące najwyższej klasy wizualizacje. Znajdziemy tu również inżynierów, konstruktorów i wiele innych branż związanych z architekturą.

Grupa liczy 26.870 członków.
 @PrawowArchitekturze

Grupę rozwijamy od lipca/sierpnia 2018 roku. Od razu zaczęła się dynamicznie rozwijać co pokazało ogromne zapotrzebowanie na rozwiązywanie problemów prawnych związanych z architekturą.

Grupa 18.470 członków codziennie służy pomocą i doświadczeniem.
 @PatologiewArchitekturze

Nasza najnowsza grupa, powstała w kwietniu 2021 roku. Impulsem do jej stworzenia był zwykły spacer, na którym uwagę przykuł baner dewelopera reklamującego nowe mieszkania. Mieszkania z przeskalowanymi meblami.

Od tej pory w grupie poruszane są wszelkie tematy związane z patologiami w architekturze oraz w zawodzie architekta.

W grupie dyskutujemy w niewielkim gronie 3.180 członków.


 

O Twórcach wArchitekturze

Magdalena Sobczyńska:
'Jestem Magda. Lubię jeże. Architektura to mój konik. Taki, który ciągnie mnie po piachu jak z niego spadłam, ale wpadł w szał i galopuje, a ja z twarzą w tym piachu.'

Piotr Szybilski:
'Jestem Piotrek. Jadę w pociągu relacji "Życie - Architektura". Część składu na zwrotnicy wjechała na inny tor, trochę krzywy i wyboisty. Jadę dalej... po dwóch torach jednocześnie.'

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Adam Walewski
Adam Walewski
Próg: 5 zł
Bartek Zalewski
Bartek Zalewski
Próg: 5 zł
Konrad Zaborski
Konrad Zaborski
Próg: 5 zł