Waldemar Ptak Wędkarstwo i Fotografia

W Patronite od 11.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
820 łącznie

najlepszy układ na scenie: 3 wędkarzy z wędkami i w akcji

1 600 zł

51%

osiągnięto

780 zł

brakuje

Zakup 2 zestawów do nagrywania dźwięku (ścieżki audio), w skład zestawu wejdą: 2 sztuki recorder ZOOM H1N BLUE REJESTRATOR CYFROWY+AKCESORIA APH 1N i 2 sztuki Mikrofon RODE SmartLav+ do smartfonów - te akcesoria już znam (1 komplet), pracuję na nich robiąc filmy. Dzięki temu poszerzonemu zestawowi będę mógł włączyć na planie 2 osoby i ich wypowiedzi. W ten sposób, stworzę bazę 3 zestawów i możliwość aktywnego udziału w filmie 3 wędkarzy. Takie zestawy mają szansę długo pracować bez konieczności ich wymiany na lepsze rozwiązania techniczne.

dopracowane audio i porządny aparat to gwarancja przekazania uroku wędkarstwa

8 900 zł

9%

osiągnięto

8 080 zł

brakuje

Jeśli uda się osiągnąć ten pułap, wtedy zrealizuję zakup 2 zestawów do nagrywania dźwięku na planie oraz aparat pozwalający nagrywać w dobrej jakości, o nazwie Panasonic Lumix GH5 + karty pamięci + zapasowe akumulatory. Torby, pokrowce, statywy, głowice itp. akcesoria już posiadam (jako dorobek fotografa).

Piękne zdjęcia, bezbłędne audio - po prostu piękne filmy w pięknych miejscach

10 900 zł

7%

osiągnięto

10 080 zł

brakuje

Jeśli uda się osiągnąć ten pułap, wtedy zrealizuję zakup 2 zestawów do nagrywania dźwięku na planie oraz aparat pozwalający nagrywać w bardzo dobrej jakości również w trudnych warunkach oświetleniowych (których nie brakuje w wędkarstwie: noc, zmrok, brzask, zarośnięte potoki pstrągowe itp.), o nazwie Sony Alpha 7 III + karty pamięci + zapasowe akumulatory.
Jako fotograf pracuję od lat na Minolcie, a następnie na Sony (te dwie firmy połączyły się) - to świetny system. W "wędkarstwie" jest dużo pięknego, delikatnego światła Natury - warto to pokazać, ponieważ lubicie te klimaty. Ten aparat Sony w moich rękach to potrafi.

2 wędkarzy na planie to dużo wiedzy i atrakcyjna akcja

800 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Zakup 1 zestawu do nagrywania dźwięku (ścieżki audio), w skład zestawu wejdą: recorder ZOOM H1N BLUE REJESTRATOR CYFROWY+AKCESORIA APH 1N i Mikrofon RODE SmartLav+ do smartfonów - te akcesoria już znam, pracuję na nich robiąc filmy. Dzięki temu zestawowi będę mógł włączyć na planie drugą osobę i jej wypowiedzi. Ten zestaw to optymalne minimum, całkiem dobrze pracuje.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Wojtek Zalewski
Wojtek Zalewski
Próg: 10 zł
Tomasz Ekert
Tomasz Ekert
Próg: 5 zł
Piotrek Czerwiński
Piotrek Czerwiński
Próg: 30 zł