Wanderersi

W Patronite od 13.09.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 907

Liczba Patronów: 1560

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
450 miesięcznie
1 350 łącznie
Hej! Jesteśmy Wanderersi, czyli Agnieszka i Krzysztof! Wyruszamy właśnie w podróż do Azji Południowo - Wschodniej, z biletem w jedną stronę, a Ty możesz stać się towarzyszem naszej wyprawy!

O Autorze

Siedzisz wygodnie? Za oknem chłodny zimowy wieczór? Fantastycznie! Pora zatem, abyś posłuchał naszych historii. Będą to opowieści o odległych krainach, nieznanych lądach i tajemniczych kulturach... A gdybyśmy powiedzieli Ci, że tak na prawdę wcale nie są takie nieznane i nieodkryte? A Ty, po wysłuchaniu ich mógłbyś zostać prawdziwym podróżnikiem? Ba! Może nawet obieżyświatem!

 

Historia ta zaczęła się w 2019, razem z naszymi pierwszymi opowieściami spisanymi ze świata. Po odbyciu wielu podróży, na 3 kontynentach, odwiedzeniu ponad 20 krajów, uświadomiliśmy sobie jak bardzo nieprawdziwy może być obraz innej, "obcej" kultury. Chcieliśmy opowiedzieć historie o tych prawdziwych smakach, zapachach, widokach, a szczególnie ludziach. Tak powstał blog kulturalno - podróżniczy Wanderersi.pl, z zamiłowania do autentycznej podróży. Przeczytasz na nim o naszych przygodach, relacjach i rozmowach z czterech zakątków świata. W 2022 chcieliśmy pokazać coś więcej, zapragnęliśmy pokazać wam owych ludzi i krainy na własne oczy. Tak powstał nasz nowy kanał YouTube Wanderersi. Chcielibyśmy, żeby pojawiało się na nim coraz więcej autentycznych historii i relacji, jak również zapierających dech krajobrazów bliskich i dalekich lądów.

 

Wyruszamy właśnie w kolejną, jednakże naszą najdalszą i najdłuższą podróż. Odlatując z biletem w jedną stronę, będziemy przemierzać Azję Południowo - Wschodnią. Chcemy odkryć tą prawdziwą Tajlandię, mistyczną Indonezję, odległy Wietnam... i gdzie jeszcze poniesie nas ciekawość. A co najważniejsze, chcemy te przeżycia udokumentować, spisać i nagrać. Aby znalazły się one na filmach, papierowych stronach książki, czy na blogu, potrzebujemy Twojej pomocy. Chcielibyśmy, żebyś towarzyszył nam w tej podróży, doświadczał z nami nowych krain, nieznanych kultur i niesamowitych postaci. Masz w sobie odwagę, aby wspiąć się na aktywny wulkan o wschodzie słońca, spać w lesie równikowym, zobaczyć jak wygląda niebo na drugiej półkuli, kąpać się w wodospadzie i nurkować z żółwiami? Zatem pora ruszać w drogę! Nie będzie to prosta ścieżka, ale w końcu rozważasz zostanie prawdziwym podróżnikiem!

Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne, bowiem pokazuje nam, że to co robimy ma sens i motywuje nas do dalszego rozwoju i poszukiwania prawdziwych historii w świecie. Dlatego z całego serca dziękujemy wszystkim Patronom. Zrobimy wszystko co w naszej mocy by was nie zawieść i abyście doświadczali z nami jak najdalszych zakątków świata!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Beatrice Za
Beatrice Za
Próg: 100 zł
Marianna Wawrzkiewicz
Marianna Wawrzkiewicz
Próg: 50 zł
Gnoochi Ravioli
Gnoochi Ravioli
Próg: 50 zł
Andrzej R
Andrzej R
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Jan Ryncarz
Jan Ryncarz
Próg: 50 zł