EWA WĄSIKOWSKA-TOMCZYŃSKA

W Patronite od 25.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1069

Liczba Patronów: 747

Zostań Patronem
Kup na prezent
19 patronów
300 miesięcznie
3 510 łącznie

Profesjonalny aparat, do nagrywania vlogów

4 000 zł

87%

osiągnięto

490 zł

brakuje

Z każdym odcinkiem mojego vloga walczę o to, żeby były one możliwie najlepszej jakości. Zainwestowałam już w dobre światło, czas na aparat, który sprosta każdym warunkom - nie tylko domowym, studyjnym ale również, wyjazdowym oraz transmisjom live (festiwale, wywiady itp.). Można na takie cudo wydać i kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale ja dzięki 4000 złotym zrobię jakościowy milowy krok na przód. Wszystko dla Was, żebyście dobrze widzieli wszystko, co chcę Wam zaprezentować

Studia na kierunku Seksuologia kliniczna - I rok

6 000 zł

58%

osiągnięto

2 490 zł

brakuje

Blog o tematyce erotycznej, który prowadzę na Instagramie @tego_pragnie_kobieta uratował już wiele związków - tak przynamniej twierdzą moim followersi, z którym jestem w stałym kontakcie i którzy zawsze mogą liczyć na moją radę oraz dyskrecję. Ponieważ udzielanie rad to ogromna odpowiedzialność - czasem za życiowe wybory tych osób, stwierdziłam, że muszę być w tej dziedzinie profesjonalistką. Dzięki temu będę oficjalnie mogła być waszym life couchem w tej dziedzinie, a moja wiedza nie będzie już jedynie intuicyjna.
Marzę również o napisaniu najlepszego na świecie podręcznika dla dzieciaków - takiego, który łagodnie i bez stresów wprowadzi je w tę piękną sferę życia, będzie szanował ich indywidualność, pozwoli odkryć swoją orientację seksualną, nauczy szacunku do swojego ciała i do ciała drugiego człowieka. Taka książka to ogromna odpowiedzialność. Bez tych studiów nie odważyłabym się jej napisać.
Ten cel ma pokryć czesne pierwszego roku z dwóch lat nauki.

Każda osoba, która wesprze mój cel kwotą min. 100 zł otrzyma ZA DARMO moją książkę "Polaków seks powszedni".

Mikrofon reporterski

1 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Przetestowałam już różne mikrofony i wiem jedno - nie chcę jechać na kolejny festiwal i robić kolejnych wywiadów ze sprzętem, który nadaje się do zabawy. Dzięki temu mikrofonowi już nigdy nie będziecie narzekać na jakość dźwięku :)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Grzegorz Siciarz
Grzegorz Siciarz
Próg: 20 zł
Beata Wrona
Beata Wrona
Próg: 5 zł
Maciek Brzosko
Maciek Brzosko
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Konrad Kamykowski
Konrad Kamykowski
Próg: 20 zł