EWA WĄSIKOWSKA-TOMCZYŃSKA

W Patronite od 25.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 671

Liczba Patronów: 556

Zostań Patronem
25 patronów
555 miesięcznie
950 łącznie

Mikrofon reporterski

1 000 zł

95%

osiągnięto

50 zł

brakuje

Przetestowałam już różne mikrofony i wiem jedno - nie chcę jechać na kolejny festiwal i robić kolejnych wywiadów ze sprzętem, który nadaje się do zabawy. Dzięki temu mikrofonowi już nigdy nie będziecie narzekać na jakość dźwięku :)

Profesjonalny aparat, do nagrywania vlogów

4 000 zł

23%

osiągnięto

3 050 zł

brakuje

Z każdym odcinkiem mojego vloga walczę o to, żeby były one możliwie najlepszej jakości. Zainwestowałam już w dobre światło, czas na aparat, który sprosta każdym warunkom - nie tylko domowym, studyjnym ale również, wyjazdowym oraz transmisjom live (festiwale, wywiady itp.). Można na takie cudo wydać i kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale ja dzięki 4000 złotym zrobię jakościowy milowy krok na przód. Wszystko dla Was, żebyście dobrze widzieli wszystko, co chcę Wam zaprezentować

Studia na kierunku Seksuologia kliniczna - I rok

6 000 zł

15%

osiągnięto

5 050 zł

brakuje

Blog o tematyce erotycznej, który prowadzę na Instagramie @tego_pragnie_kobieta uratował już wiele związków - tak przynamniej twierdzą moim followersi, z którym jestem w stałym kontakcie i którzy zawsze mogą liczyć na moją radę oraz dyskrecję. Ponieważ udzielanie rad to ogromna odpowiedzialność - czasem za życiowe wybory tych osób, stwierdziłam, że muszę być w tej dziedzinie profesjonalistką. Dzięki temu będę oficjalnie mogła być waszym life couchem w tej dziedzinie, a moja wiedza nie będzie już jedynie intuicyjna.
Marzę również o napisaniu najlepszego na świecie podręcznika dla dzieciaków - takiego, który łagodnie i bez stresów wprowadzi je w tę piękną sferę życia, będzie szanował ich indywidualność, pozwoli odkryć swoją orientację seksualną, nauczy szacunku do swojego ciała i do ciała drugiego człowieka. Taka książka to ogromna odpowiedzialność. Bez tych studiów nie odważyłabym się jej napisać.
Ten cel ma pokryć czesne pierwszego roku z dwóch lat nauki.

Każda osoba, która wesprze mój cel kwotą min. 100 zł otrzyma ZA DARMO moją książkę "Polaków seks powszedni".
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Marcin Wąsikowski
Marcin Wąsikowski
Próg: 20 zł
Przemysław Kowieszko
Przemysław Kowieszko
Próg: 10 zł
mikapa79
mikapa79
Próg: 5 zł
Karol Dyja
Karol Dyja
Próg: 50 zł
Małgorzata Altdorfer-Wąsikowska
Małgorzata Altdorfer-Wąsikowska
Próg: 10 zł
Piotr Dłużyński
Piotr Dłużyński
Próg: 20 zł