EWA WĄSIKOWSKA-TOMCZYŃSKA

W Patronite od 25.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 216

Liczba Patronów: 175

Zostań Patronem
Kup na prezent
117 patronów
2 585 miesięcznie
11 235 łącznie

Mikrofon reporterski

1 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Przetestowałam już różne mikrofony i wiem jedno - nie chcę jechać na kolejny festiwal i robić kolejnych wywiadów ze sprzętem, który nadaje się do zabawy. Dzięki temu mikrofonowi już nigdy nie będziecie narzekać na jakość dźwięku :)

Profesjonalny aparat, do nagrywania vlogów

4 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Z każdym odcinkiem mojego vloga walczę o to, żeby były one możliwie najlepszej jakości. Zainwestowałam już w dobre światło, czas na aparat, który sprosta każdym warunkom - nie tylko domowym, studyjnym ale również, wyjazdowym oraz transmisjom live (festiwale, wywiady itp.). Można na takie cudo wydać i kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale ja dzięki 4000 złotym zrobię jakościowy milowy krok na przód. Wszystko dla Was, żebyście dobrze widzieli wszystko, co chcę Wam zaprezentować

Studia na kierunku Seksuologia kliniczna - II rok

6 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki Wam I rok studiów ukończyłam z powodzeniem. Średnia ocen z egzaminów 5.0. ;) W październiku 2022 odbyłam też staż w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie. Czas zmierzyć się z drugim rokiem oraz egzaminem końcowym. Jeśli go zdam, uzyskam wymarzony zawód dyplomowanego seksuologa.

Studia na kierunku Seksuologia kliniczna - I rok

6 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Blog o tematyce erotycznej, który prowadzę na Instagramie @tego_pragnie_kobieta uratował już wiele związków - tak przynamniej twierdzą moim followersi, z którym jestem w stałym kontakcie i którzy zawsze mogą liczyć na moją radę oraz dyskrecję. Ponieważ udzielanie rad to ogromna odpowiedzialność - czasem za życiowe wybory tych osób, stwierdziłam, że muszę być w tej dziedzinie profesjonalistką. Dzięki temu będę oficjalnie mogła być waszym life couchem w tej dziedzinie, a moja wiedza nie będzie już jedynie intuicyjna.
Marzę również o napisaniu najlepszego na świecie podręcznika dla dzieciaków - takiego, który łagodnie i bez stresów wprowadzi je w tę piękną sferę życia, będzie szanował ich indywidualność, pozwoli odkryć swoją orientację seksualną, nauczy szacunku do swojego ciała i do ciała drugiego człowieka. Taka książka to ogromna odpowiedzialność. Bez tych studiów nie odważyłabym się jej napisać.
Ten cel ma pokryć czesne pierwszego roku z dwóch lat nauki.

Każda osoba, która wesprze mój cel kwotą min. 100 zł otrzyma ZA DARMO moją książkę "Polaków seks powszedni".
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Adrian Golec
Adrian Golec
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Rafal Mizerski
Rafal Mizerski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł