EWA WĄSIKOWSKA-TOMCZYŃSKA

W Patronite od 25.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 145

Liczba Patronów: 115

Zostań Patronem
Kup na prezent
195 patronów
Jestem dziennikarką, vlogerką, blogerką i pisarką a za moment seksuologiem. We vlogach komentuję, recenzuję, w książkach dostarczam mocnych emocji, a w grupie zamkniętej "Z Ewą bez tabu" na FB ukazuję pełen pasji świat erotyki.

O Autorze

Cześć! Jak miło mi, że czytasz opis mojego profilu :)
Kim jestem?
Dziennikarką, vlogerką, blogerką i pisarką a za moment seksuologiem. We vlogach komentuję, recenzuję, w książkach dostarczam mocnych emocji, a w grupie zamkniętej "Z Ewą bez tabu" na FB ukazuję pełen pasji świat erotyki. 

Bez pudru

 

 

 

 

 

 

Link do kanału:
https://www.youtube.com/c/EwaWąsikowska

Obecnie stawiam na samodzielność i niezależność w tworzeniu tych treści. Tylko ja decyduję czy jakieś wiadomości mogą ujrzeć światło dzienne i jaką będą miały formę. 

Mocno rozwijam swój profil na Tiktoku @ewa.wasikowska, na którym łączę dwie moje aktywności: w postach znajdziesz informacje i ciekawostki dotyczące szeroko pojętego show-biznesu, a w poniedziałki, czwartki i soboty o 21.30 prowadzę live'y o tematyce seksuologicznej. Te osoby, które uda mi się przekonać do tego, że warto rozwijać swoją wiedzę dotyczącą seksualności zapraszam do:

grupy zamkniętej "Z Ewą bez tabu" na Facebooku
To moja najmłodsza inicjatywa, ale śmiało mogę powiedzieć że mam do niej wielkie serce.

+ Trzy razy w tygodniu (wtorki, środy, piątki) publikuję tam krótkie podcasty: czytane przeze mnie opowiadania erotyczne mojego autorstwa.

+ Również trzy razy w tygodniu (poniedziałki, czwartki i soboty) prowadzę tam live'y poświęcone konkretnemu tematowi związanemu z seksualnością i relacjami w parach (są one zapisane i opisane więc można obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie i zawsze wrócić do archiwalnych nagrań).

+ Każdy członek tej grupy ma też możliwość indywidualnej konsultacji czy uzyskania porady. Krótko pisząc: zdradzam tipy, co robić by nam kobietom i wam mężczyznom było cudownie.

Ta grupa jest również gratką dla osób, które lubią barwę mojego głosu ;)

Dostęp do niej mają wszyscy, którzy są moimi patronami za minimum 20 zł.

https://www.facebook.com/groups/412507380853739

 

Kolejną moją pasją jest pisanie książek.
W 2019 roku ukazał się moja pierwsza z gatunku literatura faktu "Polaków seks powszedni". Sama dotarłam do 22 bohaterów, z których każdy opowiedział mi dwie historie ze swojego życia. Opisałam je nie reportażowo a fabularnie, więc czyta się je jak powieść mocno erotyczną. Pikanterii dodaje fakt, że wszystko, co tam jest opisane wydarzyło się naprawdę. Poszczególne rozdziały omówiłam na ich końcu z terapeutką par Sylwią Bartczak. Inspiracją do napisania tej książki był dla mnie wywiad, jaki przeprowadziłam przed laty z p. Michaliną Wisłocką. Był to ostatni, jakiego udzieliła - miesiąc przed śmiercią. Traktowała go, jako rozliczenie ze swoim życiem.

Link do książki (papier):
https://tiny.pl/99p9w

Link do e-booka:
https://tiny.pl/99pd2

 

W marcu 2021 roku ukazał się mój debiutancki kryminał/thriller pt. "Nocny rejs"
Opis: Opinią publiczną wstrząsnęła wiadomość o zaginięciu producenta telewizyjnego, syna miliardera – właściciela medialnego imperium (stacji telewizyjnych, radiowych i gazet). Po kilku dniach jego ciało zostaje wyłowione z jeziora, a sekcja zwłok wykazuje śmierć w wyniku rozległego urazu czaszkowo-mózgowego zadanego narzędziem ostrokrawędziowym. Biegli uznają, że była to śruba napędowa motorówki, którą płynął nocą z kobietą. Sprawa zostaje zamieciona pod dywan, co w przypadku układów ojca ofiary jest kwestią paru telefonów, a przebieg zdarzeń ustalony. Ale… jest kilka osób, które wiedzą, co tamtej nocy wydarzyło się naprawdę, między innymi, że nie był to wypadek, lecz dobrze zaplanowane morderstwo. Motyw miały przynajmniej trzy osoby – szef jednego z najgroźniejszych gangów, kochanek żony i przyrodnia siostra zmarłego – czarna owca rodziny.
W tej historii biznes przeplata się z namiętnościami, a pieniądze są cenniejsze od życia – i nikt nie ma wątpliwości, że tak właśnie jest.

(wyd. Deadline Unlimited)

Link do książki (papier):
https://tiny.pl/99pfj

Link do audiobooka:
https://tiny.pl/99pfv

Link do e-booka:
https://tiny.pl/99p5h

 

Trzecia książka już czeka na wydanie, a nad czwartą właśnie pracuję ;)

 

 

FB: Z Ewą bez tabu FB: Z Ewą bez tabu

 

 


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marcin Bienias
Marcin Bienias
Próg: 20 zł
Andrzej Szczepaniak
Andrzej Szczepaniak
Próg: 20 zł
PAWEŁ MALINOWSKI
PAWEŁ MALINOWSKI
Próg: 20 zł
Jacek Słaboń
Jacek Słaboń
Próg: 20 zł
Grzegorz Ziarnik
Grzegorz Ziarnik
Próg: 20 zł