EWA WĄSIKOWSKA-TOMCZYŃSKA

W Patronite od 25.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1069

Liczba Patronów: 747

Zostań Patronem
Kup na prezent
19 patronów
300 miesięcznie
3 510 łącznie
Jestem dziennikarką, vlogerką, blogerką i pisarką. Show-biznes nie ma dla mnie tajemnic, a jeśli jakąś odkrywam, robię wszystko, by uzyskać unikatowe informacje. We vlogach komentuję, recenzuję, w książkach dostarczam mocnych emocji, a na blogu odkrywam przed mężczyznami świat kobiecej erotyki.

O Autorze

Cześć! Jak miło mi, że czytasz opis mojego profilu :)
Kim jestem?
Nazywam się Ewa Wąsikowska-Tomczyńska. Jestem dziennikarką przed którą świat show-biznesu nie ma tajemnic. A jeśli jakieś napotykam, to robię wszystko, by je przed Wami odkryć, zdobyć UNIKATOWE informacje czy dotrzeć do osób, które mogą wyjaśnić dana sprawę, co zresztą możecie na bieżąco śledzić na moim kanale na YouTube Ewa Wąsikowska: 

Bez pudru

 

 

 

 

 

 

 

 

Link do kanału:
https://www.youtube.com/c/EwaWąsikowska

Obecnie stawiam na samodzielność i niezależność w tworzeniu tych treści. Tylko ja decyduje czy jakieś wiadomości mogą ujrzeć światło dzienne i jaką będą miały formę. Na moim kanale znajdziesz informacje, komentarze do bieżących wydarzeń, wywiady z gwiazdami filmu, kina, telewizji, relacje z największych i najważniejszych festiwali w Polsce - muzycznych i filmowych). W zakładce społeczność rozpoczynam też cykl nieznanych anegdot o gwiazdach. Dlaczego dotąd nieznanych, bo opisuję tam swoje własne doświadczenia i sytuacje.

Drugą moją pasją jest pisanie książek.
W 2019 roku ukazał się moja pierwsza z gatunku literatura faktu "Polaków seks powszedni". Na własną rękę dotarłam do 22 bohaterów, z których każdy opowiedział mi dwie historie ze swojego życia. Opisałam je nie reportażowo a fabularnie, więc czyta się je jak powieść mocno erotyczną. Pikanterii dodaje fakt, że wszystko, co tam jest opisane wydarzyło się naprawdę. Poszczególne rozdziały omówiłam na ich końcu z terapeutką par Sylwią Bartczak. Inspiracją do napisania tej książki był dla mnie wywiad, jaki przeprowadziłam przed laty z p. Michaliną Wisłocką. Był to ostatni, jakiego udzieliła - miesiąc przed śmiercią. Traktowała go, jako rozliczenie ze swoim życiem.

Link do książki (papier):
https://tiny.pl/99p9w

Link do e-booka:
https://tiny.pl/99pd2

 

W marcu 2021 roku ukazał się mój debiutancki kryminał/thriller pt. "Nocny rejs"
Opis: Opinią publiczną wstrząsnęła wiadomość o zaginięciu producenta telewizyjnego, syna miliardera – właściciela medialnego imperium (stacji telewizyjnych, radiowych i gazet). Po kilku dniach jego ciało zostaje wyłowione z jeziora, a sekcja zwłok wykazuje śmierć w wyniku rozległego urazu czaszkowo-mózgowego zadanego narzędziem ostrokrawędziowym. Biegli uznają, że była to śruba napędowa motorówki, którą płynął nocą z kobietą. Sprawa zostaje zamieciona pod dywan, co w przypadku układów ojca ofiary jest kwestią paru telefonów, a przebieg zdarzeń ustalony. Ale… jest kilka osób, które wiedzą, co tamtej nocy wydarzyło się naprawdę, między innymi, że nie był to wypadek, lecz dobrze zaplanowane morderstwo. Motyw miały przynajmniej trzy osoby – szef jednego z najgroźniejszych gangów, kochanek żony i przyrodnia siostra zmarłego – czarna owca rodziny.
W tej historii biznes przeplata się z namiętnościami, a pieniądze są cenniejsze od życia – i nikt nie ma wątpliwości, że tak właśnie jest.

(wyd. Deadline Unlimited)

Link do książki (papier):
https://tiny.pl/99pfj

Link do audiobooka:
https://tiny.pl/99pfv

Link do e-booka:
https://tiny.pl/99p5h

 

Trzecia książka już czeka na wydanie, a nad czwartą właśnie pracuję ;)

 

Trzecia moja pasja to prowadzenie bloga.
Znajdziecie go na Instagramie @tego_pragnie_kobieta, ale UWAGA! jest to blog, skierowany wyłącznie do mężczyzn 18 +. Jeśli jesteś kobietą i zostaniesz moją Patronką, również dostaniesz do niego dostęp. 
Są w nim treści wyłącznie dla osób pełnoletnich. Oprócz baardzo pikantnych opowieści znajdziesz w nim również elementarze np. kobiecego orgazmu i refleksje na temat relacji damsko-męskich. Przeprowadzam tam wiele ciekawych ankiet na temat życia intymnego, organizuję spotkania live, odpowiadam na pytania. To miejsce, które - śmiało mogę powiedzieć - uratowało wiele związków, ponieważ z followersami mam stały kontakt i jako coach oraz przyszły seksuolog, służę radą i pomocą.

IG @tego_pragnie_kobieta

 

Drodzy, wszystkie ta aktywności wymagają ode mnie ogromnego zaangażowania, pracy i podróży, które jak do tej pory finansowałam własnym sumptem. Żeby moje treści mogły być jeszcze ciekawsze, bogate, bardziej profesjonalnie zrealizowane, muszę regularnie inwestować m.in. w sprzęt, współpracowników, wyjazdy, akredytacje. Każde wsparcie z Waszej strony sprawi, że będziecie współtwórcami tych treści, bo dzięki Wam będą one powstawać i będą coraz lepszej jakości.
Patronom zapewnię dostęp do treści exclusive, z Patronami będę uzgadniała moje kolejne projekty, z nimi też będę w stałym kontakcie.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Grzegorz Siciarz
Grzegorz Siciarz
Próg: 20 zł
Beata Wrona
Beata Wrona
Próg: 5 zł
Maciek Brzosko
Maciek Brzosko
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Konrad Kamykowski
Konrad Kamykowski
Próg: 20 zł