Wdzięczne Serce

W Patronite od 16.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 860

Liczba Patronów: 825

Zostań Patronem
12 patronów
290 miesięcznie
810 łącznie

Zapłata dla Bożego robotnika (1 Tm 5, 18)

1 500 zł

miesięcznie

19%

osiągnięto

1 210 zł

brakuje

Pan Bóg powiedział do mnie przez słowo Izajasza 55, 1.
Rozeznałam, że Bóg chce, bym rozdawała coraz więcej darmowej wiedzy o duchowości i coachingu chrześcijańskim. Wiem, że naprawdę wielu z Was potrzebuje Bożego Światła na różne problemy i trudne sytuacje. Jednocześnie mam świadomość, że nie każdy jest w stanie zapłacić za indywidualne spotkanie.

Dlatego też chciałabym dawać Wam bezpłatną pomoc, by mogli “przychodzić do wody WSZYSCY spragnieni, choć nie mają pieniędzy”. Obecnie co tydzień publikuję dla Was film na YouTube, codziennie tworzę posty na Instagramie i Facebooku, dzielę się inspiracjami w relacjach z dnia, piszę dla Was artykuły na blogu i odpowiadam na liczne wiadomości.

Ale Bóg zaprasza nas jeszcze dalej! 😊
Chciałabym stworzyć m. in. bezpłatne zeszyty ćwiczeń, e-booki, podcasty dotyczące ważnych dla Was tematów ze sfery duchowości i psychologii. Od jakiegoś czasu moim głównym zajęciem jest ewangelizacja, a praca jako coach chrześcijański jest jedynie dodatkiem.
Dlatego też potrzebuję wsparcia finansowego od Was, by móc się utrzymać.
Za każdą wpłatę okazuję Wam moje wdzięczne serce i modlę się za Was 😊 Dziękuję!

“Wszyscy spragnieni, przyjdźcie do wody, przyjdźcie, choć nie macie pieniędzy! Kupujcie i spożywajcie, dalejże, kupujcie bez pieniędzy i bez płacenia za wino i mleko!” Iz 55, 1
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni